Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Gość no i widzimy
kto jest pomarancza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bylam ja .Chyba chcialam sie upodobnic do pomaranczki:) Niestety nie dodalam drugiej gwiazdki.Weszlam na you tube i natychmiast wirusy w ataku.Komp zawiesil sie. Juz na Klare podejrzenie!!!!!!!!!!Ludzie opanujcie sie! .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Następny wr zapakowany, igiełki sosnowe rozłożone i co jeszcze .... myślę że 2 wory zapakuję i na dziś wystarczy. Z rana miałam pogodę niecekawą bo było chłodno ale teraz już cieplutko. Olimpio chcesz czy nie ale zwalam Ci się jutro na tego krlika :) Sprobuj mnie nie przyjąć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie chabry to inne kwiatki bo występują w białych kolorach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaparaszam Cie kochana kingalko! Bedzie mi bardzo milo! Mam nadzieje,ze kroliczek nasiaknie i bedzie bardzo smaczny. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Laweczko. Olimpio to i ja biegne na kroliczka :D mam nadzieje, ze Kingala odda mi kawalek :D Co do naszej pomaranczki to powiem krotko : jade do Polski na zakupy jade tez do Paryza :D jak mi sie chce :D Moje kochane zapraszam na pyszne ptasie mleczko oczywiscie kupione w Polsce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaro, Saro, Rybciu, Olimpio, Kingalo wypijmy za nasza Laweczke , nie zaleznie od pogody i" zawieruchy" :D zawsze stoi i czeka na nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów wpadłam na :) kontrolę:) Rybcia się spóźnia a co z Klarą. Krystnkko, oczywiście ...podzielę się z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystynko miła
Pominęłam Cię, bardzo przepraszam:-) Pozdrawiam serdecznie. Mało cię Tu widziałam, sorki uciekam. Parszywe i obelżywe wpisy nie były moje. Widać nie ja jedna nie lubię osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet, jak ma coś do faceta- daje po ryju. Kobiety są straszne, mobingują i kryją się wstydzą się swoich emocji, Powiedzcie wprost Klarze a nie na czerwone Czytalem na innych topikach jej wypowiedzi Byly rzeczowe, mile, starala sie dostosowac do rozmowcy Pomarancze reprezentuja typ kobiety suka-bura Klara zastosuj trick Adasia z szatana z siodmej klasy I wszystko jasne. Zajrze jutro Kingala jeszcze lepiej ocen nie mozesz przeciez potem tesknic a zapewne sie nie pokaze. Kobiety żona spi zaraz piata rano ja po drinkach jak mnie zlapie czasami i ona jest suka-bura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Saro mojej nie" rozwalimy" bo stoi juz tutaj kope lat i nie ma silnych na Nia. Byly juz burze, wichry , postoje a jak nas czytalas od poczatku to widzisz stoi do dzis :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jej poziom:-D
Faceci gówno wiedzą!!!!!!!o kobietach, w rzeczy samej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystynka, a jak ważę 500 kg, to lepiej miejmy cos w zapasie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×