Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Krystynko nie wiem co mi przysłałaś bo nie otwiera się stronka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Krystynko za kwiatka a ja Ci wysłalam gify poruszające się kociaki. Pomarańczo , dlaczego nie piszesz pod czarnym linkiem? Piszesz o poziomie intelektualnym a jaki poziom Ty prezentujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To kafeteria od rana szwankuje, przed chwilą nie dalo się wejść a linki moje mnie się otwierają. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na chwileczkę i ja się do Was dosiadam.Trochę posiedzę na ławeczce od Krystynkki a później przesiądę się na tą od Sary.Obie wyglądają na bardzo wygodne.Częstuję się drinkami od Krystynki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Bydgoszczy, lubię to miasto choć zdania są rózne , ale ja mam przeważnie pozytywny stosunek do otoczenia a z kąd Ty Krystynko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam niespodziewanych gości.Syn miał przyjechać jutro na obiad a przyjechał z żoną i swoim psem już dzisiaj.Idzie zgłupieć 2 psy i kot.Synowa wzięła się za obcinanie naszej foxterierki a ja na chwilkę do Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybcia, nie dala mi Ktystynka czasu na odpisanie, a dzisiaj kafe chodzi jak chce :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałaś,że idziecie na obiad do siostrzenicy.Ja też za wiele się nie napracuję przy jutrzejszym obiedzie.Zrobi ze mną obiad synowa z synem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie , ale mam problemy z wejściem , może mi sie teraz uda bo muszę kombinować. Krystynka , to już przyzwyczailaś się do życia tam, a tutaj masz napewno rodzinę, i nie ma teraz problemu z jazdą, my tego nie doczekamy ale myślę z czasem nie będzie granic. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życia nie da się powtórzyć życie ma się tylko jedno Patrz rano gdy sie budzisz by rozkwitnąć a nie więdnąć. Tym się wytrzymałość mierzy jakie w łańcuchu ogniwo Taka moc w człowieku leży jaka z serca spływa. Nie chowajmy się za wiekiem nie zwalajmy na trudności Takim każdy jest człowiekiem ile w Nim miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mialam kiedys ukochaną spanielkę a teraz mam ukochaną i przecudnej urody kundelkę ze schroniska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×