Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Krystynkko ,slonce dotarlo od Ciebie.Doslownie i w przenosni. Wiem kochana,ze zawsze z wielkim wzruszeniem w sercu jedziesz do Niej.Szczesliwego powrotu do domku zycze.Buziaczki👄 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielny u mnie poranek! Odebrałam córcie z baletów i zasnąć już nie mogę więc wstąpiłam na ławeczkę. Niestety córcia zawiedziona. W moim regionie imprezy odbywają się tak: jedzenie, gadanie i picie przy stolikach na siedząco lub przy stolikach barowych na stojąco. Taniec w takich ilościach, żeby można było pantofle zwrócić na drugi dzień do sklepu. Brakował i brakuje mi tańca w restauracjach. Znalazłam jeden klub nocny w którym bawią się starsi, nawet tacy po 70 tce ale dla palących. Siekerę zawiesisz na tym dymie. Drugi klub a raczej restauracja, towarzystwo zróżnicowane wiekowo ale... leci w większości jazz. Potańczyć można lecz to nie dla mojej córci króra chce poskakać. Więcej restauracji z dancingami jest w NY i Chicago. pozdrawiam Krystynkko i Olimpio Rybcia ze spaceru jeszcze nie wróciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystynkko spokojnej niedzieli. Olimpio smacznej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wciąż za oknami ciemno. Będzie dziś ceplutko. MM znów dziś wyjeżdza. Śniadanko będzie jak zwykle. No i jak tu zasnąć kiedy syreny wyją jak oszalałe. Znów policja dogoniła kogoś pianego za kierownicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok sprobuję do zobaczenia u Was po południu. Mam nadzeję że Rybcia już będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam na ławeczce. A cóż to się zrobiła u nas za zadyma?Jak czytam to oczom nie wierzę.Nasza ławeczka wygląda tak,jakby przysiadły na niej "kumochy"pod blokiem na wsi lub małym miasteczku .Dziewczyny,a tak było fajnie. Ławeczka prawie dwa lata stała "nie zamieszkała",jak żeśmy z powrotem się na niej spotkały pomarańcze psują nam atmosferę. Przecież tutaj wszyscy "trochę" kulturalni ludzie mogą przysiąść i pisać co im w duszy gra,przynajmniej ja tak uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież My wszystkie/przynajmniej ja/się nie znamy.Nie znam żadnej z Was ale jest miło.Sara nam pięknie przygrywa,Olimpia,Krystynkka,Kingala,Klara też albo puszczają muzykę "dla ucha"albo coś mądrego,miłego ,pouczjącego nam napiszą i myślę , że jest ok. Klara pisała na innym wątku/każdemu wolno/i chyba tam się komuś naraziła ,osoba/osoby/przychodzą na ławeczkę rozsiewać plotki/a może nie/i psuja atmosferę na naszej wspólnej ławeczce. Klaro moim zdaniem wcale nie powinnaś pytać czy wyrażamy zgodę na Twoje 'siedzenie'z nami.Chyba,ze założycielka topiku ma inne zdanie. Miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kingalo i Rybciu! Kingalko,koniecznie jedz do Chicago.Tam na kazdej ulicy jest kilka polonijnych klubow.W weekend Polonia szaleje.Wlasnie w tych klubach wystepuja artysci z Polski. 2 w 1.Bawisz sie i jednoczesnie uczestniczysz w koncercie.Takie kluby pekaja w szwach.A Polacy potrafia sie bawic do bialego rana. Rybciu,uwazam,ze nam zadne sondaze nie sa potrzebne.To paranoja! Na kulture nie wplywa miejsce zamieszkania lecz wychowanie i obycie.To co sie tu wyprawia,to przechodzi ludzkie pojecie.Nigdy nie zabiegam o duza ilosc znajomych.Niech nas bedzie male grono,ale grono zyczliwe.A nie jakies idiotyzmy wypisywane pod czyims adresem. Co za duzo to niezdrowo.Czaic sie przestalysmy.Klara sama prowokowala,wiec uslyszala to,do czego dazyla.Nie pozwolimy sobie wlazic na glowe.Sa granice i nalezy je przestrzegac.Jestem tu od tego,by wspierac zalozycielke tego topiku.Wszystkim ma byc milo!!! Starzec trzeba sie z godnoscia.!!!!!!! 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kobiety- bywaja zazdrosne A im wiecej lat tym bardziej, jak ktoras ladniejsza A u was chodzilo o pisanie Z zoną ok pogodizlismy sie Kingalo, masz polskie znaki jak piszesz z Ameryki do Polski Wstretne to co robicie Klarze a trole beda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybcia- dzięki a raczej nie , bo jeszcze Ciebie wykluczą❤️ napiszę- Mada [👄 Pa- dziewczyny- zyjcie tak.....jak chcecie.. )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie osmieszaj sie! Nastepna!A jakim prawem ty wrzucasz tu trzy grosze? Kojarze cie tylko z aluzjami .Daruj sobie bo stajesz sie juz nudna! .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie płacz już
Sandanse Kid, niech Klara założy temat i piszcie sobie razem, przestań już ryczeć i zajmij się swoją babą Tutaj wreszcie zagości spokój. Klaro,ale żeś historyjkę wymyśliła ot i mi argument:-D...... I jeszcze zwołała wszystkie na jedną godzinę ,żeby przeczytały:-( To jest właśnie jej styl, żeby wszyscy myśleli tak jak ona sobie życzy Miłej niedzieli,życzę paniom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.youtube.com/watch?v=PjsyzVGkHlM&feature=related Witam wszystkich załączam piosenkę ale będzie to już ostatnia, ponieważ miłe Panie zgadzam się z Rybcią w tym co pisze. Nie odpowiada mi ta Wasza nagonka na Klarę i na mnie bo pod pomaranczowym nikiem pisze jedna z Was i przegania mnie z topiku co można przeczytac na topiku " Z biegiem lat............." pierwszy raz spotkałam się z takim mobbingiem, coś nieprawdopodobnego. Ja nie wchodze tam gdzie mnie nie chcą a jestem tam gdzie dobrze się czuję. Pozdrowienia dla Rybci , masz rację to jest ławeczka z pod bloku a siedzącym na niej wydaje się że sa takie wrażliwe , delikatne i taktowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest POST!!!!!!!- jakie BALETY????? A ja dorzucę TU ...ostatnie swoje TRZY grosze Kingalo- cóż- WIESZ, co zrobiłaś- cóż może za pomocą Olimpi- jak "dr i mr." Rybciu- żadna nie napisała skąd pisze - tylko Ty! Ktoś - to pisze na jeddnym topiku pod kilkoma nikami! Kingalo- napisałaś, że"BYŁAM TU ZAWSZE" ! a więc jak i nikt nie pisał???????????????:) Pisałaś sama ze sobą???? dodając nicki np. Olimpi??? Jak pamiętam- jakaś pomarańczka cię rozszyfrowała???? ławeczka całkiem połamana- PRZEZ ciebie!!!😭 "amerykańska" Kini;):)😭 ŻEGNAM:) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolittasss
Sandara czemu wy babki nie czytacie textu napisanego na tym topiku? moim zdaniem nikt nikogo nie przepędzal. ona chciała ich zmusić do wypowiedzenia się. co to ankieta? chciała pisać mogła pisać. nie jej się zechciało usłyszeć jak to się o nią biją na kaffe. piszę gdzie chcę i co chcę i nie robię idiotycznych podchodów tak czy nie. teraz napiszczie ale bez komentaży: tak czy nie dobrze napisałam: tak czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolittasss
pa babeczki życzę miłego dnia. ławeczka mi się podoba i podobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ławeczko!!!! Ależ się nieprzyjemnie zrobiło na Naszej ŁAWECZCE. Dziewczyny Wiosna idzie......dajmy spokój. Nie żałuj w życiu niczego, bo szkoda czasu na żale Wyjdź lepiej na przeciw tego co tajemnicą życia jest dalej. Przed Tobą dni nie poznane i wspomnienia jeszcze ukryte. białe kartki niezapisane i przeznaczenia drogi nieodkryte. Nie żałuj więc przeszłości i nie przestawaj marzyć lecz sięgaj do przyszłości bo wszystko... MOŻE SIĘ ZDARZYĆ.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mądrarada
Ale dałyście czadu! te spod celi moglyby nauki u was brac, gratuluję chamstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyjesteście spoko
Kingalo, piękne przesłanie,pozdrawiam. Rybciu jesteś zbyt mądra, nie daj się wciągnąć K. domyślam się,że ma Twój adres na pocztę, tam to pewnie się tłumaczy:-D Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowe dajcie już spokój,zostawcie nasz topik w spokoju,jesteśmy już tymi "podchodami" zmęczone. Forum jest publiczne i każdy może w "stroju wieczorowym" na czarno do nas się przysiąść,tylko trzeba mieć do tego trochę odwagi i naprawdę coś sensownego do powiedzenia. Zepsułyście całą niedzielę i atmosferę panującą na ławeczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjesteście spoko To moja prywatna sprawa,kto ma mój adres mailowy a kto nie,za stara jestem aby być czyimś pośrednikiem i bawić się w niepoważne podchody.Kocham ludzi wzajemnie się szanujących,grzecznych,potrafiących człowiekowi pomóc w jakiejkolwiek sprawie. Pani napewno jest z topiku gdzie z Wami pisała Klara i teraz niszczycie nasz topik. MÓDLCIE SIĘ DZIEWCZYNY O ZDROWIE BO O ROZUM TO JUŻ NA PEWNO ZA POŻNO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odniosę się do wpisu Klary. po pierwsze nie będę się tłumaczyć .Piszesz- rybciu-żadna nie napisała skąd pisze-tylko Ty! Ktoś-to pisze na jednym topiku pod kilkoma nikami! W tym wypadku jesteś niesprawiedliwa a nawet,muszę to napisać wredna,Nigdy nie piszę pod innymi nikami a wiem od pomarańczowych na którym topiku pisałaś,Ja w porównaniu do Ciebie postępuję na pewno uczciwiej. Czepiasz się kobieto Wszystkich. Podziękuj pomarańczowym co tutaj za Tobą przyszli i zepsuli atmosferę tutaj panującą.A było mimo wszystko nam fajnie. Sary przecież nikt nie wyrzucał a jednak też odeszła. Dajmy już temu wszystkiemu spokój!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara!!!!
Rybcia??? skąd takie oskarżenie , że ja Tu piszę pod kilkoma nickami??? Piszę tylko pod Klara!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaro/czy nie? bo jesteś teraz pomarańczowa/ Cofnij się do godz.16-tej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybcia nie jestem pomarańczowa- tylko zdenerwowana!! Mogę tylko powtórzyć!!! "i Ty Brutusie przeciwko mnie"??? Przykre:( Nie chcesz- nie napiszę na maila... i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami duszy ludzkiej potrzeba szalonych wiatrów,grzmotów i burz. Czasami spokoju i ciszy bez końca... Czasami kilka ciepłych,serdecznych słów... Nieraz jeden maleńki ludzki gest wyrażony szczerze,z dozą dobroci dla kogoś czymś tak pięknym jest jakby jego smutki słońcem ozłocił. Nauczmy się cieszyć z chwil maleńkich, które nam los daje do ręki Łapmy w locie złudne nadzieje czekając na dalsze losu koleje... Takie to zwykłe,proste i jasne umilmy życie Innym i Własne Bądźmy ze sobą w smutku i radości Niechaj Słoneczko u Was też gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×