Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Każdy inne ma marzenia Innych Każdy wytchnień szuka By spełniały się marzenia Otwórz serce,gdy Ktoś puka... Daj swój uśmiech,ciepłe słowo To wystarczy...To tak mało... A dla innych świat piękniejszy ŻYCIA przecież jest tak mało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybcia- uwielbiam wiersze i....z natury jestem romantyczna--- to takie głupie????prawda!!!! Bo przecież można zrobić tak!!!! abym to ja była winna. Znikam więc z Waszego topiku- Kingala- POSTANOWIŁA! Hmmmmmmmmmmmmm pisanie samemu ze sobą???.....też ma swoje plusy! Pa Rybciu 👄 p.s.- zobacz jak się boją abym do Ciebie napisała maila..... mam teraz inne rzeczy do zrobienia..... Pozdrawiam- tak, tak...... tylko Ty Rybciu jesteś prawdziwa:classic_cool: Rybcia - no właśnie.... to z Twojego wiersza ">>By spełniały się marzenia Otwórz serce,gdy Ktoś puka.." 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba zawsze mieć nadzieję - ze po trudnej chwili, szczęście do nas się uśmiechnie - Ludzie będą mili.. Bo Jesteśmy na tej Ziemi chwilkę bardzo krótką więc starajmy się by Ona była dla nas...barwna nutką..... Kingalo miłego popołudnia. DOBRANOC oczom co świat oglądały dobranoc ustom co się uśmiechały dobranoc sercu co radośnie biło Dobranoc Wszystkim...Aby Wam się coś miłego się przyśniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybciu piękne wiersze. Wczorajsze balety były jak to amerykańskie balety. Dwie godziny ale większość z nas z wlepionym wzrokiem w swoje komórki. Jedzenie, picie i do domu. Tak jak pisałam wcześniej mojej córci też nieudane. Olimpio polecę do Chicago. Teraz wróciłam ze śniadania i z akupów. Znów kupiłam kilka bylin które posadzę pod drzewami. Niedziela, to prawda ale jest tak pięknie na dworze, że pójdę je posadzić. Kupiłam także nasionka astrów. Wysieję je do skrzynek. Jak widzicie moje panie tylko rękawy zataczać. pozdrawiam Rybcię Krystynkkę Olimpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę Krystynkko że wróciłaś, co dobrego przywiozłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Laweczko. By żyło się Nam przyjemnie wspierajmy się słowem wzajemnie, spiesząc nadzieją zwątpionym, ochłodą skropmy spragnionych. Idźmy przez życie śmiało, by nam się lepiej działo ... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"krystyna z gazowni" ............ pomaranczo zrozumialam dokladnie co piszesz ale uwierz mi, ze nie jestes w stanie mnie zdenerwowac . Uwazam, ze te czasy o ktorych ty piszesz dawno juz za nami. Mamy "okno na swiat otwarte" i nie tobie osadzac gdzie kto mieszka. Zycze ci osobiscie" badz dla ludzi dobra i to tez do Ciebie wroci." Dla mnie jest to naprawde nie wazne, czy jestes Polakiem, Turkiem czy Niemcem , wazne, ze jestes dobrym czlowiekiem . Kingalko w Polsce kupilam ptasie mleczko , papieroski i zjedlismy dobry obiadek :D Pozdrawiam Was 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kingalko i Krystynkko i Rybciu! Szkoda slow... Wrocilismy do domu i ja na chwileczke do Was. Krystynkko,ciesze sie,ze juz jestes w domku.Jak droga? Piekny wiersz👄 Kingalko,co porabiasz? Czy MM juz w drodze? Do zobaczenia na skype!🖐️ Rybciu,jak zwykle poezja jak kwiat 🌻 Pozdrawiam serdecznie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu ty się zła godzino, z niepotrzebnym mieszasz lękiem? Jesteś - a więc musisz minąć. Miniesz - a więc to jest piękne. Wisława Szymborska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwiazdy są piękne, ponieważ na jednej z nich istnieje kwiat, którego nie widać. Antoine de Saint-Exupry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olimpio! pakuję liście do wora, posadziłam zakupione kwiatki MM zawiezie jego córka. Wiem, wiem niedziela lecz ja nikomu nie przeszkadzam odpoczywać więc.... nie mogę usiedzieć kiedy piękna pogoda i tyle do zrobienia jeszcze. Możesz dzwonic, ja elektronikę mam zawsze ze sobą, chyba że nie dosłyszę:) Krystynce zazdroszczę papieroska:( no coż nie można mieć wszystkiego Rybciu kochana może się nie znamy ale i się znamy, mam tyak wiele za sobą a ileeeee przed.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LAWECZKO🖐️ Agnieszka Holland bez Oscara.Wielka szkoda...Postawiono na sztuke.Wygralo iranskie "Rozstanie".Bylo tak blisko...Nagrodzone zostalo kino klasyczne "Artysta". 🖐️ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZYCIE JEST WARTE WYSILKU Powiedz,ty rowniez nie masz ochoty do zycia? Gdy tak patrze na ludzi, odnosze czasami wrazenie, iz wielu jest wrecz przykro,ze zyja. Spogladaja zawsze na wypaczona strone zycia, nie potrafia juz dostrzec dobra i piekna. Widza brudy,a zapominaja o gwiazdach. sa wiezniami swych trosk i slepi na wiele drobnych radosci zycia, ktore przeciez takze istnieja,ktore spotykamy co dnia. Jezeli jestes szczesliwy w malzenstwie, jezeli panuje u ciebie w domu pokoj, badz za to wdzieczny i nie mow: \"Gdybysmy to mieli,,,,\"!! \"Gdybysmy tam byli,,,,\"! Jezeli swieci slonce,nie mow: \"Jutro bedzie padal deszcz\". Ciesz sie tym,co masz teraz,i badz szczesliwy. Zyj i pracuj z zapalem. Jest tyle dobrego do zrobienia.Wzbudz w sobie entuzjazm. Zycie jest warte wysilku. Phil Bosmans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo🖐️ Krystynkko🖐️ Rybciu🖐️ „Życzę ci odwagi, jaką ma słońce, które codziennie od nowa wschodzi nad wszelką nędzą świata. Niektórzy po zapadnięciu zmroku już nie potrafią uwierzyć w słońce. Brakuje im tej odrobiny cierpliwości, aby doczekać nadchodzącego poranka. Kiedy przebywasz w ciemnościach, spójrz w górę. Tam czeka na ciebie słońce. Ono nie omija nikogo. Ciebie też nie ominie, Jeśli nie schowasz się w cień. Z każdym dobrym człowiekiem, który zamieszkuje ziemię, wschodzi jakieś słońce. Pozdrawiam🖐️ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam na Ławeczce. Olimpia dzisiaj przysiadła na ławeczce z bardzo mądrym przesłaniem zawartym w wierszach. Bo mądry człowiek w mętnych zdarzeń tłumie Prawdziwą ścieżkę zawsze znaleźć umie J.W.won Goethe Kawkę już wypiłam sama ale zostawiam w termosie na ławeczce dla przybywających.obok stoi serniczek i cukierki -galaretka w czekoladzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami trzeba wyluzować, przymrużyć na coś oko, urazy do kąta schować. nie nosić głowy wysoko. Pokornym być się opłaca to daje moc i spełnienie, dobroć zdwojona powraca spełniając każde życzenia. Ktoś powie co mi do tego, tyle podłości dookoła, jednak ucieszy każdego twarz uśmiechnięta,wesoła. Pokora,dobroć - dwie siostry lód skruszą w sercu twardy, porzućmy więc język ostry zmieniajmy charakter hardy. Może ta mała refleksja da do myślenia dla ludzi i taka od życia lekcja szlachetną cechę obudzi... /z sieci/ MIŁEGO DNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje panie!!!!! Jeszcze słoneczka nie widać i prawdopodobnie dziś nie będzie. Będzie padać i z prac na powórzu nic nie wyjdzie. Szkoda i może dobrze. W końcu pomierzę i rozplanuję ogród wypoczynkowy. Trzeba nanieść wszystko na papier. Mam dziś w planie kupić kilka tuii. Rybciu wiersze przecudowne Olimpio pozdrawiam Krystnkko u mnie ptasie mleczko w farmers markecue kosztowało $4.65 jak na takie słodycze to bardzo drogo. Tak jak pisałam kerfurowskue lubię, wedliwskie są ok. Rybciu dziekuję za kawkę, doniosłam mleczko pasteryzowane i cremik wanilowy do kawki. pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Laweczko! Witam Was moje Drogie juz prawie wieczorkiem wiec wybralam dla Was wlasnie taka piosenke :D " Pierwsza gwiazda na horyzoncie " :D http://www.youtube.com/watch?v=t9nazfQKJiM&feature=related Poniedzialek juz prawie za nami , zawsze mowie jak juz sroda minie to za chwile znowu weekend :D itd..... cos to zycie za szybko nam umyka. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Krystynko🖐️ Pisze taka rozmarzona.Piekna piosenka.Dzieki.❤️ Kochana moja,ja tez mam takie wrazenie,ze czas pedzi jak szalony.Kiedys w ciagu dnia tyle zrobilam,wyrabialam sie z tylu zajec..Ne teraz.A moze ja sie tak guzdram bo nie musze spieszyc sie? Pozdrawiam👄 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany! Kolejna sliczna piosenka.Jak dobrze,ze weszlam na ;LAWECZKE. .Dzieeeeeeeeekuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demis Roussos!!!!!!!! Pieknie dziekuje Krystynkko.Sliczne,ze az mi geska skorka pojawila sie .Wzruszona jestem baaaaaardzo.Cudne. "Obrazy" takze piekne. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milosc jest piekna gdy jest wzajemna . Wierzyc mi sie nie chce,ze tyle lat !!! Wazne by tylko choroba nie stanela na drodze.A jesli nawet to trzeba stawic czola,byc hardym. Najwazniejsze by byc pozytywnie nastawionym do zycia.:) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×