Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Gość Poliko Poliko
Venessa napisala o tym wprost! Przeczytaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieto co ty bredzisz
Przepraszam,że pod nikiem pomarańczowym. Nie chcialam nikogo obrazić,ale czytając te głupoty,wyrwało mi się.Nigdy nie pozwoliłabym sobie na krytykę autorki.Tak,uważam ,że każdy ma prawo do własnych poglądów. Ale te poglądy napisane podobno przewrotnie,nie są '' pióra'' Pasji i ja je znałam.Niżej daję link do strony na Onecie. http://kobieta.onet.pl/24,260,1380723,1,10_kobiet_ktore_poruszyly_polske,kiosk.html. Proponuję przy okazji sobie więcej poczytać o jednej z najbardziej żałosnych postaci polskiej sceny politycznej. Pa,co złego to nie ja.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieto co ty bredzisz
Nie chce się otworzyć,ale jest tam artykuł pt.10 kobiet,które poruszyły Polskę.Łatwo znależć,a mnie już nie chce się tam zaglądać. Jeszcze raz przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kobieto co ty bredzisz
to moze dlatego przytoczyla te brednie na temat tej pani fakt faktem ta postac jest na scenie politycznej ja osobiscie mam negatywne zdanie o tej Renacie Beger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pasji
ale ironicznie ! czy specjalnie przytoczylas taki cyniczny rys? czytalam obszerny artykul na temat Beger i az sie dziwie,ze wylowilasz sedno z obszernego artykulu chcialas ja osmieszyc? wysmiac? wyszydzic? udalo ci sie! brawo kingala! jestes prawdziwa gospodynia tego topiku,moze kiedys do was dolacze,teraz pisze bez zobowiazan,ze wzdgledu na brak czasu,lubie do was zagladac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizus kwadratowy
kobietki,piszcie i nie zwracajcie uwagi na sfrustrowane baby lubimy je czytac,kurwa jakie to perfidne nic z tego sobie nie robcie i tyle,nich wam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kingalii
jestes normalna! ale te ktore tu wpadaja i wtykaja swoje nieporoszone 3 grosze maja lekko pod czubem albo czytaj i idz,albo nie czytaj i nie zagladaj kingalo,ty nic nie robisz pod publiczke my tu chetnie zagladamy na ten topik,bo jakos jest normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kingalii
chyba jestescie spelnione kobiety,bo jakze inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do vigi
kurde,ona nam zaginela my tez czytalismy ja a potem sluz,ni mo kobietki jestesma tu i cytomy,jakies carowne moce sa tu i nos przyciagaja.ja juz nic nie wia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do vigi
wycytolek,ze luna musi tu byc,kiela tyle babek pisze a loniej ni mo sladu,loj to babecka z klasa cy z honorem? wybocta nam i juz wychodzimy ,jazda do dumow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do vigi
pseprosomy bo chyba pokielbasilo nam sie we lbach,spodomy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kingalii
kochana babecko,ty nie tlumoc sie jestes honorna i my tu zagladamy do wos nie wiem cy lubicie lekich hanysow czy Slazokow my tu jestesma i tyla niech kto chce to nich bedzie z nami i gada po ludzku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kingalii
a skad sie luna wziela? z werandy cy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kingalii
jestes morowista babecka,kloniomy sie nisko,nie przejmujta sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kingalii
po diabla mos sie tlumacyc nom nie musisz,my wos znomy jestescie dobre ludziska i tyle ,trzymajta sie jak mozeta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kingalii
kochaniutka,co bylo dawnia,to juz po nos ty tako ludzko jeztes i to sie licy w zyciu byc moza i wykstalcenie cyni ludzi takich wyboc nom nase pisanie,my trocha na przekor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kingalii
nie jestem carodziejka ,tylo zycliwa osoba i tyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kingalii
a cy ty wies,ze zowse jestesma z wami? cy ty wies o tym?no skad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kingalii
cy ty wies,ze ja tez znom brazowy cukier? to byla sacharyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka.................
ja naprawde znam polska mowe ,nie mysl ,ze masz do czynienia z jakas prosta dziewuszka, sacharyna,no widzisz,ile wiadomosci czlowiek sie dowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka.................
kingalo,jestes niesamowta milo sie gawedzilo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka.................
wybacz mi moje zgrywanie,ja lubie ludzi i troche pogadac a ty jestes ludzka i tyle,jestes superowata babeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka.................
spij dobrze i nie przemeczaj sie,bo zycie tylko dowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka.................
my jestesmy tu zawsze i czytamy dziekuje za zaproszenie,dolaczymy,jak bedzie troche wolnego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka.................
dobranoc mila kingalo! Spij smacznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KATARZYNA II WIELKA Katarzyna II byla bardzo aktywna w sprawach polskich. Po smierci krola polskiego AugustaIII Wettina jego nastepca, przy poparciu wojsk rosyjskich, zostal stolnik litewski Stanislaw August Poniatowski, byly kochanek Katarzyny II. Podczas wojny rosyjski-tureckiej o Krym krol pruski FryderykII Wielki zaproponowal rozbior Rzeczypospolitej pomiedzy :Prusy,Rosje i Austrie. Po dluzszym wahaniu Katarzyna II,ktora byla raczej zainteresowana w utrzymaniu w calosci Rzeczypospolitej, ulegla namowom i zgodzila sie na rozbior Polski. Podpisanie traktatow rozbiorowych nastapilo w 1772r. Wielkie powstanie chlopskie na Powolzu w Rosji, stlumione po zakonczeniu wojny z Turcja, wykazalo slabosc i nieudolnosc wladz terenowych, wiec Katarzyna dokonala gruntownej reformy struktur administracyjnych w Rosji. Imperium podzielono na 50 guberni,a te na powiaty. Utwierdzono prawa i zwiekszono zakres samorzadnosci szlachty, wprowadzono rozne przywileje dla miast. Wojsko i poltyka zagraniczna zachowane zostaly nadal w gestii wladzy centralnej. w 1785r Katarzyna II wydala generalny przywilej dla szlachty rosyjskiej,ktory sankcjonowal wladze panow nad chlopami i umacnial wyjatkowa pozycje \"szlachetnych\" w panstwie rosyjskim. Przez caly XVIII wiek trwala tez kolonizacja rosyjska polnocnej czesci kontynentu azjatyckiego. Do 1784r Rosjanie zajeli juz ostatnie dalekowschodnie terytoria Azji,to jest Kamczatke i Polwysep Czukocki, a takze opanowali Alaske na kontynencie Ameryki Polnocnej. Wszedzie tam budowali drewniane forty i osady handlowe./cd/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poliko
Nie wiem dlaczego zrobiła się burza? Skąd ten zamęt? Chyba nie umiem czytac. Kto Kogo obraził? Czemu musiałaś pisac taki elaborat, Kingala? Ja zapytałam gdzie jest cudowna i niepowtarzalna Viga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Poliko
kingala nie pisala pod Twoim adresem wziela w obrone Pasje,zawsze ta sama tu krytykuje Viga na pewno ma wolne, pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×