Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość helena jestem

MRUCZUSIU.... gdzie sie podziewasz??????

Polecane posty

I znow sie wpisalam w godzinie duchow :O Az mi od tego tlen padl :P lesne---> No nie zartuj!! Z takim miskiem sobie nie poradzisz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie jest burza? Bo w małejpolsce nie.Chociaz się błyskało i jak gupia łaziłam z parasolem po południu.Bo od tygodnia mam drugi w zyuciu parasol[dumna jak paw] z reklama środka na robaki:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwierzęce naturalnie. Obejrzałam sobie Magdę M. , mam chyba mózg popsuty od tego:o i reklamę widziałam programu superniania.Matko , takie dzieicaki:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam , cięzko bez drzewa:oCzy jakies inne jeszcze powody? kiepska ze mnie pocieszycielka , zawsze w depresyjnym nastroju , ale wierzaj- czasami lepiej bez drzewka.Obecnie przepełnia mnie obawa , że sie wogóle do związku nie nadaję. Albo optymistyczna wersja- jeszcze nie spotkałam tego jedynego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak....zostało mi jedynie wyglądanie ladnie i praca oraz przyjaznie, ale lepsze to niz jakiś spróchniały pniak....:o Arava, Ty juz w pizamce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie spię w pizamce.Na razie w spodniach od dresu i niepasujacej górze:P Top z koronka i lkaszmirowy sweterek.Ale przynajmniej mi ciepło.Dla pewnosci owinęłam sie kocem w róże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ide, paznokcie maluję. a Ty lesne myśl , ze tak łatwo sie dostac pod moja kołderkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×