Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość helena jestem

MRUCZUSIU.... gdzie sie podziewasz??????

Polecane posty

cierpliwosci , czy bardziej chęci? Beata chyba uwazała , że skoro maja dzieci , to juz na wieki razem i nic tego nie zmieni. A oni sie wogóle kiedys kochali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu , z Karkowa wprawdzie intercity jeździ do warszawy , ale kosztuje 120 w jedna strone.Nie wiem , jaki to musiałby być film , zebym sie skusiła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arava - ja uwazam, ze gdybysmy oboje mieli dzieci, byc moze o tym filmie myslelibysmy inaczej. a kiedys jeszcze w szkole sredniej, zjebalem publicznie nauczyciela, ktory sie okazal byc czlonkiem milicji zakladowej w czasie stanu wojennego. cholera, gosc sie poplakal i powiedzial, ze gdybym mial rodzine, zrozumialbym. moze rzeczywiscie, wtedy marzenia i idealy czasem nalezy odlozyc do walizki, ale niekoniecznie zamykac na klucz... czasami mi po prostu glupio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arava - jezdzi tez express, za 80 zl. wiem bo jezdze regularnie tam. i jak to jaki film? ze mna i z koala -to Ci nie wystarczy? koala - nawet nie chcesz wiedziec o co Cie czasem podejrzewam. ale dobra, nie bede Ci fundowal biletow jak nie chcesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle , że mając dziewci wogóle patrzy sie na wiele spraw inaczej. I matke pewnie tylko matka zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem , druga klasa tyle kosztuje. Ale to i tak dużo za kino:Ptym bardziej , że w Krakowie także ta rozrywka jest dostępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D leśne , pewnie tak , ale pozwól , ze osobiscie sprawdzac nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koala - znaczy, masz znajomych w kinach, czy piszesz recenzencje? czy to automatycznie znaczy, ze ja tez bede mial wszyskie filmy gratis? moze handel wymienny - ja (jako substytut dildo), zamiast biletow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leśne, moja wypowiedź nie jest zwiazana z rodzjem noszonej przez Cibie odzieży ale z faktem , że nie traktuje netu jako miejscna nawiązywania znajomosci przenoszonch do realnego zycia.No , z małymi wyjatkami , ale kafe traktuje jak miejsce , gdzie moge pogadac , li i jedynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arava - no ba, w to mi graj. co do tego \"li i jedynie\" to mam watpliwosci. moze mi sie zdawalo, ale ostatnio odnioslem wrazenie, ze to bylo cos wiecej niz tylko rozmowa. zreszta, net wypacza kazdy przekaz. a net i wino - podwojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam to, obiecanki-cacanki....ja Cię wpuszczę do kina a Ty powiesz no to baj...:o i gdzie ja wtedy siądę? :o ....hmmm....nie idziecie nynu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
net i wino podwójnie. czasami bardzo powaznych i osobistych , ale tylko rozmów. BTW- co pijesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to wogóle za słowo to \"nynac\" , kojarzy mi sie ze złobkiem , który znam tylko z opowiadań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koala - w przyplywie ludzkich odruchow moge Cie wziac nawet na kolana skarbie. tylko i az. arava - to net i wino to ostatnio - i ja nie pilem. a dzisiaj owszem - jakies cosecha cabernet savinon, obleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie , tak to ja nie postepuje , trzeba umiar znac we wszystkim , złosliwcze.zle zaczyna mi świtac , jaki to był temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam, przeciez zawsze mozesz na mnie liczyc. w koncu nie jestem papla to raz, mam krotka pamiec, to dwa. w szczegolnych przypadkach za zgoda stron jestem gotow zmienic poszczegolne cechy swojego charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA bym sobie na to koiem rzuciła dzisiaj trzexwym myslisz o tym odzieciach itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×