Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Gość nasienie.
dawcanasienia@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Accu81
Jak mijają walentynki? Jak się nasi Panowie wykazali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati27
Moj maz jeszcze nie mial okazji sie wykazac,ale zrobilam smaczne jedzonko i poswietujemy Walentynki przy butelce czerwonego szampana(nie lubie wina)Po inseminacji zalecane jest powtorzenie......I naturalnie z przyjemnoscia powtorzymy hi,hi! Zycze wam udanych Walentynek i do uslyszenia k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj maz powiedzial zebym sie nerwowo nie miotala w ten dzien, bo zadnego walentego nie bedzie. Zreszta znam to od lat ponad 10ciu. Nie ma walentynek. Nie rozpaczam. My obchodzimy staropolskie (slowianskie wlasciwie) sw. Jana 24 czerwca. Bo wtedy sie zareczylismy. Moj maz mowi, ze to polskie walentynki. wiec czekam do czerwca co przygotuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna6
kati - trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna6
kati - mam do ciebie prośbę. czy mogłabyś opisać, jak wyglądały przygotowania do insemionacjiw twoim przypadku? nie chodzi mi o badania krwi itp, ale już o monitorowanie owulacji - ile razy musiałaś ptrzyjechać przed zabiegiem na usg i w jakich odstepach czasowych i ile czasu potrzebowaliście z mężem w dniu inseminacji? ile to trwało od przyjścia do Novum do wyjścia po zabiegu. zastanawiam sie czy w dniu inseminacji trzeba brać wolny dzień... no i jakie zalecenia dostałaś? czy można wrócić do pracy, czy lepeij np sie położyć? pytałaś lekarza kiedy mozesz zrobic test ciążowy? czy trzeba czekać do spodziewanej miesiaczki, czyli 2 tygodnie? jedna z dziewczyn - teraz w ciaży po in vitro - napisła, ze test zrobiła już 3 dni po zabiegu i wyszedł pozytywny. wiem, ze in vitro to inna para kaloszy, bo dostaje sie już zapłodniony zarodek, któy musi "tylko" się przyjąć a w inseminacji to plemniki mają jeszcze sporo pracy i czas sie wydłuża... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was Wszystkie !!! kati 27,trzymam za Ciebie kciuki,mam nadzieje,ze uda sie tym razem!!! 🌼 :) U mnie jakos leci,wczoraj bylam u ginekologa ,powiedzial,ze mam cyste 4 cm,ale mam sie niemartwic bo zniknie podczas okresu :) zobaczymy!!! poazatym okej,czekam na @,i na kolejna inseminacje ,ale wydaje mi sie,ze in vitro jest skuteczniejsza metoba-Zobaczyma jak to bedzie....:) :) :) Rubina bardzo dziekuje,za ten super kalendarzyk,ktory mi wyslalas :) :) 🌼 ❤️ Kati 27,a jak inseminacja nie wyjdzie to robice z mezem in vitro,czy jakies inne plany? 🌼 Piszcie dziewczyny,lubie czytac wasze wypowiedzi,chcialabym tez czesciej pisac,ale mam taki nawal pracy,ze nie mam kiedy,ale staram sie wpadac do was jak najczesciej :) : ) :) pozdrawiam was serdecznie,glowa do gory wkoncu CHCIEC TO MOC;A NIE POLOWE MOGE :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati27
Wiosna6,w moim przypadku inseminacja wyglada nastepujaco;W piatym dniu od pojawienia sie miesiaczki biore klomifen 1 raz dziennie przez 5 dni,potem 11 -12 dnia cyklu ide na usg(zaleznie od dl.cyklu) I oddaje krew.Tego samego dnia albo dzien pozniej robie sobie zastrzyk z predalonu.W dzien inseminacji maz oddaje sp...,ktora zostaje przesiana.Najlepsze rzonierzyki zostaja wstrzykniete do szyjki macicy(jak sie nie myle):Po inseminacji lerze 10 min i gonie do pracy.A testu nie robie bo znam moje objawy przedmiesiaczkowe i jak dotychczas nie omylnie.Po inseminacji zycie wraca do normy jak by nic sie nie wydarzylo.Dla mnie to juz powoli rutyna.Pozdrawiam k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati27
Ana,wydaje mi sie ze chyba zrobimy inv,ale do tego czasu moze sie duzo zmienic i odmienic.POZDRAWIAM PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Accu81
Witajcie. ja czekam na @, czekam i czekam, ale dziś już czuję, ze nadejdzie, bo jeszcze do wczoraj miałam nadzieję na cud. dzis 36 dc, ostatni był 28 dniowy, wiec myslalam, ze" po nocy w koncu przyjdzie dzien" czyli byłam naiwna. Musze się przyznac, ze kupiłam test, ale nie zrobilam go. Boję się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna6
kati - dzięki za odpowiedź. ja na razie nie mam okresu i troche się juz niecierpliwię - bez okresu nie da sie zrobić inseminacji:) trzymam za ciebie kciuki, zeby sie udało i in vitro nie było konieczne:) accu - masz 8 dni opóźnienia miesiaczki!!:)) czemu nie robisz testu??!! objawy zblizającej sie miesiączki nie musza wcale być objawem @ słyszałam, ze niektóre dziewczyny maja takie boleści na początku ciąży. nie chcę ci robic nadzieji, ale ja bym po 8 dniach spóźnienia na pewno zrobiła test. życzę ci, zeby to była ciąża - zdrowa i śliczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati27
Accu rob ten test!!!!!Bo przeciez nie zasne...!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Accu81
okres dostałam w piątek pod wieczór.... zbyt piękne by mogło być prawdziwe... Test kupiłam, ale nie zrobiłam go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Accu-co prawda czekalam na lesze wiesci. Cóż..... Nie daj sie zlamać! Otrzyj łezki i zaczynaj kolejny cykl!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Accu81
Co mnie pobolewa jajnik lewy, kłuje co jakis czas, wczoraj wieczorem nawet wzięłam paracetamol, obawiam się, że może mam jakas torbiel - tak wiem, powinam isc do lekarza, ale serdecznie mi się nie chce, mam ich dośc po laparoskopii. Jak mnie nie przestanie boleć, to chyba jutro jednak skocze prywatnie. Trzymajcie się ciepło, bo podobno mrozy idą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armena2
ACCU - dbaj o siebie, to ważne w naszych staraniach- zebyś była zdrowa pozd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Accu81
Czesc armena!!! Wiem, że moje zdrowie jest wazne, ale jak popatrzę na te wszystkie kobiety palące, pijące i to wcale niemało, to w zasadzie mam wrażenie, że te nasze dbanie o zdrowie ma tu guzik do znaczenia... Tak samo jak mężczyźni, jeden ma wszystko w nosie - alkoholik, walający się po rowach gdzies na wsi, a w domu 7 dzieci nie wiem kiedy spłodzona.... a drugi musi brac witaminy leki i dalej nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny!!!! Jakos smutno na tym naszym forum sie zrobilo,zadnych dobrych ostatnio widomosci nie ma... Mam nadzieje,ze kati 27 napisze wkrotce cos rdosnego i inne dziewczyne tez...❤️ 🌼....:) U mnie tez nic ciekawego sie nie dzieje,pozatym,ze czakam na @ juz ponad 8 dni,czuje ze nadejdzie,ale nie czekam...mam wszytkie objawy jak zawsze na @,ale moze jakas nadzieja jest,a inseminacji nie robilam juz okolo 3 miesiac... :) zobaczym jak to dalej bedzie!!! pozdrawiam was serdecznie kati napisz czy juz cos wiesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati 27
Nic jeszcze nie wiem.Do @mam jeszcze jakis tydzien.Zastanawiam sie czy nie zrobic sobie testu bo juz bym w zasadzie mogla:PRO-TEST albo cos podobnego.Ana,a Ty czemu nie robisz inseminacji?Stalo sie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati 27
moze mi ktos powie z kad tam sie wziela ta mordka? ja tego nie umiem robic............!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati 27
JUZ WIEM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati 27 jaka mordka? :) :) :) jezeli o to ci chodzi to robi sie tak : ) tylko razem musisz kolo siebie te znaki wpisac (: a co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic sie nie stalo,tylko ten urlop praca i co moze troche dziwnie zabrzmi brak czasu....,ale w tym miesiacu sie postaramy,chodzimy z mezem na rozne zmiany,i tak czasami to wypada u nas ! pozdrawiam serdecznie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati27
A czemu tak dlugo czekaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati27
szkoda ,ze na urlopie nie klaplp:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati27
kobietki piszcie co tam u was bo nic sie nie odzywacie,nie ma z kim popisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Accu81
Czesc dziewczyny! Ana, czy jesteś pewna, ze te objawy sugerują @??? Sama długo czekałam, ale może warto by zrobić test... Ja obiecałam sobie, że czekam do końca marca bez żadnych leków, lekarzy itp., potem wizyta u mojego lekarza, który wykonał mi laparo, musze od niego wydębić protokół z operacji, a potem z nim do NOVUM. Pewnie znów będzie badanie nasienia, hormony itd... wiec trzeba jakoś zgromadzic środki i zdecydujemy czy zrobic chociaz jedną insyminację, czy zbierac pieniążki na in vitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się dawno nie odzywalam:) Wiosna?? A gdzie Ty??? A ja chyba w sobote bede miala inseminacje. Ale to jeszcze palcem na wodzie. skomplikowana sprawa. Jak sie ulozy to napisze. Pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mysle,ze dostane @,bo objawy mam typowe jak co miesiac,od czasu urlopu nie mialam jeszcze @,dzisiaj jest juz chyba 10-11 dzien,jak powinnam miec @,nie chce robic testu bo wiem,ze dostane.... :) zobaczymy jak w ciagu dwoch terzech dni nie dostane to zrobie test,ale mam cyste 4 cm wiec to moze ona jest powodem braku @ pozdrawiam was dziewczyny,i piszcie dobre wiadomosci wkoncu,ktorej z nas musi sie udac...❤️ ,kati mam nadzieje,ze napiszeszesz,ze u ciebie klaplo 🌼 accu glowa do gory!!!! bedzie dobrze! ❤️ kiedys zobaczymy upragnoione dwie krechy na tescie!!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati27
Ana nie chce nic mowic ale Tobie chyba sie udalo!Zycze Ci kochana z calego serduszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×