Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Gość wade
witajcie no i gdzie nam zapodziala sie kati? Pewnie przeglada czasopisma z bobaskami ❤️ a ja juz nie wiem czym sie zajac zeby przestac myslec o dziecku-ostatnio jakos tak mnie naszlo, ze na kazdym kroku lapie sie na tym, ze ciagle chodzi mi to po glowie... pozdrawiam wiosennie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati27
Witam .Ale tak jakos smutno bo jak na razie nie mam sie z czego cieszyc.Caly czas mam jakies ciemno brunatne plamienia i raz to bylo jakos w czwartek w ubieglym tyg. tak mnie zabolal brzuch ,ze z bolu nie umialam wytrzymac.Naturalnie pojechalam do novum i dalam sie zbadac.Krew itp.Jeszcze tego samego dnia zadzwonil m.lekarz i powiedzial ze jakis(NIE PAMIETAM CO TO BYLO) ale chyba chormon bardzo powoli wzrasta ,ze powinnam miec juz ponad tysiac a mam 740 i wszystko wskazuje na ciaze pozamaciczna!!!!!No i dlatego tez ,bo nie mozna jeszcze nic rozpoznac na usg.Uwierzcie mi czuje jak by mi sie zawalil swiat.....Jutro bede wiedziala czy bede dalej w ciazy czy mnie wyczyszcza.Nawet nie chce o tym myslec.Obiawy przy ciazy normalnej i poza macicznej sa bardz podobne .Mdlosci uplawy, bolace piersi i pobolewanie podbrzusza.Jak jutro ten wynik wzrosnie do ponad tysiac i bedzie mozna cos rozpoznac na usg to bedzie dobrze a jak nie to ..................Zamelduje sie jutro .Prosze trzymajcie za mnie kciuki zeby bylo wszystko dobrze.Calusy .k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Accu81
Tak to juz z nami kobietami i matkami jest....od samego początku musimy sie martwić o swoje dziecko, od poczęcia i tak przez całe życie... Być może ten hormon beta hcg wzrasta słabiej, bo ciąża jest wczesna, wczesniejsza niż zakładano. Będzie dobrze, jakby nie było to już wielki postęp w leczeniu, ze doszlo do ciązy! Ja sie niestety tym nie moge pochwalić. Kati trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wade
kati trzymam mocno kciuki za ciebie i dzidziusia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna6
kati, wierzę gorąco, ze wsztystko skończy sie dobrze i ze bedziesz płakać ze szczęscia. pomodlę sie za pomyśłne rozwiązanie Twoich kłoptów. całausy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisna-ile jeszcze czekamy??????Na dobre wiesci od Ciebie???? Kati-jestem z Toba, cokolwiek by sie dzialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki podczytuje Was cały czas i bardzo mocno trzymam za Was wszystkie kciuki! Za siebie zresztą też... W poniedziałk jest mój termin @... Czuję że dostanę ZNOWU.... niestety. Jak dostanę to idę do gina po skierowanie do szpitala na badanie drożności jajowodów... Trochę się boję.... Kati ❤️ Bardzo mocno trzymam kciuki za Ciebie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna6
cześć nadwiślanka:) myslę że już nie będzie na co czekać i jeśłi do niedzieli nie dostane @ to rano zrobnię test. ale prawdę mówiąc, to nie liczę tym razem na cud, bo od 2 dni boli mnie brzuch dokładnie jak przed okresem i niespokojna też jestem jak przed okresem:) coś mi sie zdaje że tym razem nic z tego, ale odezwę się w poniedziałek niezależnie od wieści. a co u ciebie? jeszcze tydzień i będzie chyba owulacja:) zdewcydujesz sie na inseminację w tym cyklu, czy jeszcze sobie odpuścicie? oli, lekarz z N zalecił ci laparoskopię? a moze napierw spróbujesz mniej inwazyjnego badania (nie pamiętam nazwy, ale chyba hsg), które też wykazuje drożność ale w przeciwieństwioe do laparo nie mozna usunąć ewentualnych zrostów itp, ale jest mało inwazyjne i nei masz po mnim dziur w brzuchu i nic cie nie boli. robia to tez w N, ale kosztuje 800zł:( ja to u nich robiłam - sporo kosztuje ale nie żałuję tej kasy bo okazało się że jajowody mam drożne wiec niepotrzebnie by mnie cięli. Kati, odezwij sie... co u ciebie? a co słychać u reszty dziewczyn? odezwijcie sie. jakoś tu cicho... jakbysmy już nie pisały do siebie to życzę Wam udanego weekendu i trzymam kciuki za nas wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosna 🌼 Ja właśnie idę na to HSG :) Masz całkowitą rację z tą laparoskopią. Jakby mi lekarz kazał najpierw na to iść to bym się nie zgodziła natomiast po tym jak mi wytłumaczył jak HSG wygląda to stwierdziłam że porobie wszystkie badania i pójdę do szpitala. W poniedziałek mam wizytę i pewnie dostanę już skierowanie. Ja będę miała u siebie w mieście to robione w swoim szpialu. Znam ginów którzy są na oddziale bo nie jeden raz byłam prawie u każdego z nich na wizytach więc trochę mniej się dzięki temu boję. Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati27
Witam Was moje kochane. Nie wiem od czego zaczac ,bo ostatnie dni to to totalny horror.Ale na szczescie jesst nadzieja ,ze z moja dzidzia bedzie wszystko dobrze.W czwartek bylam na usg i mozna bylo wyraznie rozpoznac czarna kropke ale moj lekarz naturalnie musial znowu spieprzyc dobra atmosfere i powiedzial ,ze to moze banka powietrzna......!Pobrali mi krew i powiedzial ze jak ten wynik BETA HCG nie podskoczy to bedziemy musieli wyczyscic.Ale wieczorem zadzwonil i powiedzial ,ze wynik jest bardzo dobry bo ponad 1300 i jest nadzieja .Bo przy c.pozamacicznej dochodzi tylko do 800.Wierzcie kamien spadl mi z serca.Moj maz tak sie tym wszystkim przejal ,ze sie rozchorowal biedaczek.We wtorek nastepne usg no i juz bede miala potwierdzenie100%.A potem od 6 tygodnia mozna bedzie uslyszec juz bicie serduszka;) O ile dobrze przeczytalam Nadwislanka spoznia sie z @.Pisz nam kochana jak to tam u Ciebie sprawy wygladaja .Nie pozwol nam czekac.Trzymam mocno za Ciebie kciuki ;) Ktoras Z was chyba Majowka jak sie nie myle ma PCO .Nie martw sie tym !Moja przyjaciolka tez ma ,ale sie leczyla i dzisiaj ma dwojke pieknych dzieci.Z tym drugim to bala w 4,5 msc. w ciazy i nie wiedziala bo miala nieregoralne@.Bedzie dobrze tylko wyszukaj sobie dobrego lekarza .Pozdrawiam Kasiula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes1701
Witaj Kati 27 czytam wszystko co sie u Ciebie dzieje, trzymam mocno bardzo kciuki bo wiem co przeżywasz ale nic sie nie martw bedzie dobrze, ja na początku po zapłodnieniu robiłam poziom beta hcg co 3 dni zebym widziała czy rośnie ten chormon rośnie bardzo szybko ale taką miałąm obsesje że ciagle robiłam sobie potwierdzenienie żeby być pewną 1300 to łądniutki wynik:) wykazuje na 3-4 tydzeń o ile dobrze pamiętam, życze ci z całych sił szczęścia i pamiętaj teraz absolutnie sie nie przemeczaj duzo wypoczywaj a serduszko już śmiało słychać w 5 tygodniu:) ja tak usłyszałam z tym że to taka bardzo fajna muzycka nieregularna:) wiec w 6 tygodniu jak usłyszysz gwarantuje zakochasz sie nad życie:) pozdrawiam i wielkie buziaki trzymaj sie Kasieńko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Jetem na tej stronie po raz pierwszy.Od dwóch miesięcy lecze się w novum.Zrobiłam już wszystkie badania do in vitro.Jednak dr.Wolski zaproponował nam insyminacje nie jestem do tego przekonana ponieważ mój mąż ma bardzo słabe nasienie no a poza tym bardzo boje się rozczarowania.Pozdrawiam wszystkie dziewczyny.PYSIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie laseczki!!! U mnie nic ciekawego,jakos leci powoli,pozatym ,ze mam ju @ 21 dni,bylam wczoraj u ginekologa i powiedzial,ze mam sie nie martwic,bo cysta ktora mialam,sama pekla i to dobrze!os nastepnego miesiac bierzym sie dalej do roboty!zobaczymy, co z tego wyjdzie! kati 27,trzymam za ciebie kciuki!bedzie dobrze zobaczysz,jak juz tak daleko zasliscie,to juz nic sie nie stanie!modla sie za was!!! buziaki ania p.s przepraszam juak czasami mnie dlugo nie ma,ale czasami praca mi nie pozwala,tak czesto pisac,jak bym tego chciala! ❤️ 🌼 :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wade
hej, hej wlasnie przyszedl @ a wiec na poczatku tygodnia o lekarza. Jak o tym mysle to jakos sie boje. Wiem, ze nie ma czego, bo przeciez nic jeszcze mi nie robili ale chyba tak podswiadomie boje sie, zeby lekarz nie powiedzial, ze znowu cos nie tak i nastepna wizyta za miesiac.. . oj, my to sie mamy... kati zdawaj nam szybciutko relacje jak usg, jak dzieciatko-teraz wszystkie jestesmy ciekawe jak sie rozwija Trzymam oczywiscie kciuki, zeby juz nic nie zmacilo twojego szczescia!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati27
Do Agnes 1701, Wydaje mi sie ,ze zaszlam w ciaze nie 14 lutego a pozniej.Dlatego ,ze ten poziom hcg byl na poczatku taki niski.Normalnie z ostatniego wyniku powinno byc juz ok 1500 a bylo 1300.Ale nie wiem jak wczesnie mozna wykryc ciaze przez wynik z krwi?Jak pamietasz to prosze skrobnij mi kilka slow jak tam bylo u Ciebie ok?Pozdrawiam k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati27
Po ostatniej wizycie dostalam zastrzyk na ustanie plamien PROLUTON DEPOT 250g HYDROXYPROGESTERONCAPROAT i musze powiedziec ,ze pomoglo.Czuje sie wspaniale ,nie mam zadnych meczacych dolegliwosci.Tylko przemiana materii sie pogorszyla i mdlilo mnie ze dwa razy.A poza tym moje zycie powraca do normy.Byle tak dalej mam nadzieje ,ze najgorsze juz minelo.Przesylam wam ciazowe feromony.Do uslyszenia k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wade
kati tak sobie weszlam raniutko na forum i od razu buzka mi sie usmiechnela jak ciebie przeczytalam. Super!!! Milej niedzielki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes1701
Do Kati napewno zapłodnienie było kilka dnii póżniej nawet do 6 dni tak potrzebuje plemnik w swojej wędrówce + zagnieżdzenie tak mnie poinformowali w Novum u mnie szybko to wszystko zadziałało ponieważ ja miałam in vitro więc ja miałam już podane zapłodnione jajeczko z tego co pamiętam ty miałaś inseminacje to trosze inaczej niż u mnie więc moja pomoc dla ciebie nie byłaby taka wiarygodna, ale zapłodnienie i tak wydaje mi sie ze miałaś kilka dni póżniej niż 14 lutego może to różnica tylko 2-3 dni tylko:) ale Kasiu czy to ważne ważne ze sie udało i trzymaj tak dalej buziaki , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati-ja juz jestem po @. nawet nie wiem ktory dzien cyklu mam dzis. Badz dobrej mysli i czasem na poczatku nie wszystko wyglada OK a potem jest tylko radosc i wierze ze tak bedzie...:) Wiosna-czekam, czekam na II !!!:) Nie, w tym miesiacu nie bedzie inseminacji bo po pierwsze nie mamy juz kasy (w tym m-cu ze wzgledu na zmiane pracy meza ucieklo nam kilka tysiaczkow), poza tym nie zrobilam badan (czystosc pochwy i poziew) i zdaje sie ze maz tez powinien miec nasienie z posiewem a nie zrobilismy tego. I nie wiem kiedy sprobujemu. Nic juz nie planuje. Czekam spokojnie. Kolejny m-c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati27
Baaaa,Nadwislanko kochana rob ten test bo az mi lezka w oku stanela jaj sobie pomysle ze moze sie Tobie tez udalo.Nie zwlekaj tyle kup wkoncu i do roboty.Slyszalam ,ze te testy CLEAR-BLUE sa najwiarygodniejsze.Powodzenia trzymam kciuki ,zobaczysz uda sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna6
cześć dziewczyny:) kati bardzo sie cieszę że wszystko wraca do normy i ze nie potwierdziała sie diagnoza ciąży poza macicznej. wspaniale! teraz tylko dużo odpoczywaj:) wieści z mojego frontu takie sobie:( w niedzielę test nie pokazał II kresek a dziś rano dostałam okres. wczoraj i dzis jest mi smutno, bo wierzyłam że sie udało...ale jak widać moze mam rodzic w okolicach świąt Bozego Narodzenia, jeśli uda się tym razem:) dziewczyny, trzymam za nas wszystkie kciuki. za te które już mają @ i odliczają dni do owulacji i za te co jeszcze mają szansę zobaczyć II kreski. fajnie ze na forum odzywają się dziewczyny które sa teraz w ciaży - to nastraja bardzo optymistycznie.... miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ❤️ kati 🌼 Jeszcze raz serdeczne gratulacje ❤️ U mnie dziś termin @..... Boli mnie brzuch i czuję że dostanę :o Niestety.... No ale trzeba jakoś być dobrej myśli..... Następny cykl przede mną.... może będzie szczęśliwy.... Trzymam za Nas wszystkie bardzo mocno kciuki. Pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati-nie, nie na swoje dwie II czekalam, ale na Wiosny!!! Ale juz czytalam, ze u niej @ sie zaczela... U mnie juz kilka dni po @. Zblizam sie do owu. Musze policzyc kiedy to. Wiosna-nie zalamuj raczek..........Bedzie dobrze. Uwierz mi!!!!!! Ja w sobote czulam sie tak sabo, w skleie mnie zemdlilo. Mzoe dlatego ze stalam w kolejce i patrzylam na mieso.... Podobne uczucie, ale juz o wiele gorsze, bo prawie wymiotowalam mialam drugiego dnia @. Gdyby nie @ to pomyslalabym ze to ciaza!!! Ale to niemozliwe. Martwi mnie to mulenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna6
nadwiślanka, na razie mi smutno - sama wiesz jak to jest i na dodatek bolki mnie jak nigdy:( ale za dzień dwa zacznę liczyć ile dni do owulacji. myślę że w tym cyklu spróbujemy jeszcze raz inseminacji. słuchaj, z tym muleniem i robieniem sie niedobrze, to rzeczywiście dziwne. a okres który miałaś był taki jak zwykle? jakby te dziwne objawy wróciły i nie byłaby to grypa żołądkowa, to ja nie wiem, czy ty testu nie powinnaś zrobic. sama juz nie wiem czy pisac takie rzeczy, bo to troche mamienie nadzieją, ale obserwuj się i daj znać, czy te obajwy sie powtórzyły:) Oli, fajnie że zrobisz hsg w szptalu za za darmo i że w koło będziesz miała znanych ci lekarzy. daj znać, keidy bedziesz wybierać sie na to badanie. kati, czy Twój lekarz sam do Ciebie dzwoni i mówi ci jakie sa wyniki, co robić itp? czy jak dziewczyna jest w ciąży to w N zmieniają nastawienie na proklienckie, czy ty po prostu masz takiego lekarza?:) Pysza - troche dziwne, ze lekarz przygotował cie do in vitro a teraz proponuje inseminacje. a czy jeśli teraz miałabyś inseminacjję, to cześci badań gdyby sie nie udało i chciałabyś in vitro - nie trzebaby ich powtórzyć? nie wiem jak u ciebie z kasą i jakie masz nastawienie do in vitro, ale ja bym przedewszystkim porozmawiała z lekarzem skąd taka zmiana decyzji. poza tym należy pamietać ze inseminacje udają sie w ok. 30% a in vitro tylko w 5% nie kończy sie ciążą - tak mówił mój lekarz. ana26 - czy dobrze rozumiem, ze ty masz 21 dzień okresu?:( wade - ty się nie bój tylko ciesz, bo jak nie próbujesz to nic nie masz:) idz do lekarza i mam nadzieje ze tym razem wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes1701
Wiosenka małe sprostowanie in vitro udaje sie w 30-40% a nie w 5% niewiem skąd ty masz taką wiedze a pozatym metody in vitro coraz bardziej są udoskonalane i wszystko tak naprawde zależy od tego jak lekarz przygotuje ciało kobiety do przyjęcia zarodka, jeżeli ciało jest przygotowane dobrze a nie przestymulowane to % wzrastają w góre pozdrawiam aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati27
Nadwislanko ,zwracam honor.Sama widzisz jaka jestem ostatnio zakrecona.Ale z tym miesem to zdazylo sie Tobie,moze zrob jednak ten test ,bo przeciez wiez ,ze mozesz byc w ciazy i miec@ Do Wiosny 6 Z tym moim novum to szczerze mowiac jest roznie.Maja bardzo dobra opinie.Ta klinika powstala jakies 20 lat temu i wyrobili sobie b.dobra renome.Pomogli wielu kobieta.Nie pamietam ile ale zaplodnili spora ilosc kobiet.A z tym dzwonieniem to tu rzecz normalna.Ale nie czuje sie tu zbyt dobrze.Wszystko jest takie gruboskorne ,czasami czuje sie jak bym byla tylko nr.Ale w tym przypadku umie wybaczyc bo dziennie przyjmuja niesamowita ilosc pacjentow i rozumie ze nie zawsze maja czas i ochote bYc poprostu milym.licza sie rezultaty .Pozdrawiam k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati, Wiosna-nie na pewno to nie ciaza, choc wiem, ze czasem w pierwszym cyklu, a wlasciwie miesiacu ciazy moze byc normalna @. Ale ona byla naprawde normalna. Taka jak zawsze. nic dziwnego nie bylo. Poza tym mysle ze to raczej stres w pracy i przemeczenie niz ciaza. Odnosnie in. v. Tez spotkalam sie z opinia, ze nawet 40 % zabiego sie udaje. Na stronce novum mozna poczytac o ich skutecznosci przy roznych metodach. o dziwo, o ile pamietam najwyzszy wskaznik mialo stymulowanie lekami owu (np. CLO). Ostatnie miejsce miala inseminacja. Kati-trzymam kciuki za wspanialy przebieg ciazy. Wiosna-widze w Tobie nadzieje. Mimo ze Ci smutno, to fakt iz nie odpuszczasz daje nadzieje ze wywalczysz swoje :) Pamietaj, ze kiedys mialysmy sie spotkac. ja tez pracuje w Wwie, ale mieszkam poza nia. Jak bedziesz miala czas i chec to daj znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna6
agnes, ja nie napisłam że in vitro udaje się tylko w 5% , ale że tylko w 5% się nie kończy ciążą. miałam na myśli że udaje sie w 95% przypadków - tak powiedział mi mój lekarz:) skuteczność inseminacji: 30% skuteczność in vitro: 95 % pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes1701
do Wiosenki wiosenko chyba nie wierzysz w taką skuteczność:) bo kto by wtedy dezydował sie inseminacje 95% to masz optymistycznego lekarza ale nie w tych czasach z par które ja znam po in vitro na 10 par udaje sie 1 od 1 razu wiec skuteczność jest naprawde różna 30-40% to max przynajmniej narazie, chociaż widze i wierze w to ze ta metoda zaczyna coraz bardziej dawać rezultaty za pierwszym razem ale wiesz zcego jest tego zasługą? dlatego że masz wstrzykiwane kilka zarodków i większe szanse na ciąże a niewiem jak to jest w inseminacji ja rok podchodziłam do in vitro najpierw miałam miec inseminacje ale w moim przypadku okazało sie ze to wogóle sposób nie dla mnie i żałuje tylko że od razu nie zdecydowałam sie na in vitro a le ważne że efekt koncowy jest dobry życze wszystkim wam szczescia oraz sobie również:)) pozdrawiam mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna6
nadwiślanka, mnie chyba trudno jest pozbyć się nadzieji. nawet jak wszystko sie źle układa, to wiem, że bedzie lepiej. zawsze tak jest. czasem popłaczę sobie w kąciku żeby emocje miały ujście, ale ja jak się na coś uprę to koniec:) bardzo chętnie się z Tobą spotkam. moze kiedyś uda nam się zgrać terminy wizyt w N, a jeślie nie to moze poza magicznym N sie spotkamy. cały czas "wiszę" ci dobrą kawe z bita śmietaną i czkolada za te książki, ktore mi przesłałaś:) lubisz kawę na słodko? keidy masz najbliższa wizyte. ja jeszcze nie mam terminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×