Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Nicola! KOmpletnie nic już nie czuje! Wcześniej pare razy wydawało mi się ze zaraz dostanę @, ale ty i inne dziewczyny mówiły że trzeba poczekać, poniewaz po tym leku @ czesto się spóżnia! A @ nadal nie ma... Juz sama nie wiem co mam robic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuch mnie tym bardziej nie boli... Chyba jutro zadzwonię do Novum i zapytam co jest grane i co dalej... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola 6
Limaco! Może zamiast dzwonić do Novum zakup test ciążowy? Znam dziewczynę która podczas zażywania leków hormonalnych zaszła w ciążę!!! Lekarze stwierdzili,że to cud. Koniecznie jutro daj znać co jest grane! POWODZENIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!! Mam pytanie.Dostałam @dzisiaj o godz.16.Czy mam odliczać pierwszy dzień cyklu od dzisiaj czy od jutra.Sorki za takie pytanie ale zawsze dostawałam @ albo rano albo wieczorem. Pozdrowienia dla wszystkich :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysza, serce mi na moment stanęło bo ubzdurałam sobie że ty jesteś po transferze (zapomniałam że nie pękł Ci pęcherzyk..) i jak pzreczytałam ze dostałaś @ to aż mnie zabolało... jeśli plamiłaś to licz od następnego dnia ale jeśli to było krwawienie - licz 1 dc od krwawienia. Trzymam kciuki za ten cykl i oby zakończył się szczęśliwym transferem. limako, mnie po orgamentrilu też ostro spóźniała się @ musisz czekać:( jeśli nie 10 dni po odstawieniu orgamentrilu nie dostaniesz @ pojedź do N na usg żeby sparwdzić co i jak albo zadzwoń do dr. oby @ szybko przyszła!:) Ana - myślę o Twoim 6 lutowym transferze i trzymam kciuki! ja też biorę progynovę ale w innych okolicznościach (crio bedę miała na bezowulacyjnym cyklu - progynova blokuje owulację i sprawia że endo ładnie przyrasta - przynajmniej tak pisały na innym forum dziewczyny). wiesz ze Ty 12 dpt będziesz miała w pon za tydzień a ja wtedy moze będę miała crio?:) nicola, pogubiłam sie w wątkach - co u Ciebie? jaki plan działania? emika, nadwiślanka co u Was? ja mam dziś 11 dc - w poprzednim cyklu to był pechowy dzień bo biorąc progynovę zaczęłam krwawić i ładnie przyrastające endo diabli wzięli i crio nie doszedł do skutku. mam nadzieję że tym razem nic złego się nie stanie i że maksymalnie za tydzień będę miała transfer... pozdrowienia dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :) Zrobiłam sobie rano test i .... wyszła 1 krecha... negatywny... nawet się troche uspokoiłam, że nic z tego, w koncu nie koniecznie chciałabym zajsc w ciąże przyjmujac środki antykoncepcyjne... Oczywiście @ nadal nie ma... Wiosenko, dzięki za wsparcie :) Pocieszam się tą samą myslą, że powinnam poczekac i tyle. Miałam zrobić jeszcze badania hormonalne ( w gruncie rzeczy najważniejsze, a tu nic tylko czekam i czekam!!). Cały mój problem polega na tym, że mam na najblizy piątek umówioną wizyte w Novum i nie wiem co robić, czy ją przesunąc? A jesli trzeba bedzie u mnie po tym orgamentrilu wywołać @? NIe wiem co robić?? Doradz mi cos proszę! Podobno w Novum jest coś takiego jak dyżury telefoniczne, może wiesz pod jaki numer się dzwoni? Czy wogole mozna się tam do dzwonić? Do tego wszystkiego Jarek (maż) jest umówiony równiez w piątek na badanie nasienia. Kurde (sorrki), ale jestem wściekała.... Za Ciebie oczywiście cały czas mocno trzymam kciuki, zobaczysz że tym razem napewno się uda :) Emika, Nadwiślanka a Wy gdzie? MOże pojechałyście na ferie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limako, przede wszystkim to rgamentril daje się na wywołanie @ - musisz czekać. dyżury telefoniczne mają wszyscy lekarze w N. zadzwon do tego, do którego chodzisz. jeśli jest teraz na urlopie itp - dzwoń do któegokolwiek. najpierw sprawdź czy twój lekarz jest w pracy jeśli nie wyberz innego. najpóźniej godzinę przed godziną rozpoczęcia dyżuru tel zadzwoń do N, poproś o połączenie z archiwum i poproś o wyjęcie Twojej karty do lekarza XYZ. zadzwoń w godzinach dyżuru na nr tel N i poproś o połączenie z konkretnym lekarzem. nie zrażaj się jeśli długo będziesz musiała czekać na połączenie - czasem jest długa kolejka oczekujących na rozmowę z dr. NIE ROZŁĄCZAJ SIĘ tylko cierpliwie czekaj aż usłyszysz głos lekarza. Powodzenia:) moja ostatnia @ po orgamentrilu też nie chciała przyjść długo ale przyszła:) nie martw sie:) odnośnie badań i terminów wizyt: 1. zadzwoń do N i (bez żadnego tłumaczenia że jeszcze nie masz @ itp) zapisz się do swojego lekarza na następny tydzień - asekuracyjnie żebyś nie została na lodzie. pamiętaj tylko żeby KONIECZNIE ODWOŁAĆ te wizytę na którą nie pójdziesz żeby nie marnować terminów bo starsznie teraz trudno dostać sie do lekarzy m.in. z powodu ferii. a mąż niech idzie na badanie nasienia i posiew. to nic nie szkodzi ze od badania do wizyty minie np tydzień. to nawet lepiej bo będa wyniki nie tylko jakości nasienia itp ale również wyniki posiewu - bakterie itp. wszystko będzie dobrze! wiem że nic tak nie irytuje jak rada żeby uzbroić sie w cierpliwośc (sama robię sie nerwowa na sam dźwięk słowa: luz i cieprliwośc:) ale ...nei masz wyjścia.. dzięki za kciuki:) tak bym chciała żeby transfer doszedł w końcu do skutku i żeby się powiódł. ten ze świeżych zarodków miałam 4 miesiace temu... i tracę juz cierpliwość (której tak mądrze ci doradzam:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limako, godziny dyżurów lekarzy z N są na ich stronie www. zdaje sie że w zakłądce personek - musisz poszukać papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosna narazie to non stop w novum telefon zajety... jak pech to pech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Wiosna! Udało mi się dodzwonić!!! JUż wszytsko wiem... dziękuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, nie, nie nie na feriach. nie mam ferii. Mam remnt w domku i mam zawrot glowy. Mieszkam chwilowo u tesciowej. U mnie bez zmian. dzis byliamy z mezem w 3 urzedach zalawtic dokumenty do adopcji. Powzlo spawnie i przyjemnie. Ale to dopiero polowa dokumnetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nadwiślanka Nie ma cie i nie ma, myslalam ze pojechałaś gdzieś na narty, a ty się remontujesz :) Dodzwoniłam się wczoraj do Novum, rzeczywiście Wiosna miała racje - czekałam przy słuchawce prawie 40 minut!!, no ale się udało i z kontaktowałam się z Panią dr... W piątek jedziemy do Novum, nic nie mamy przesuwac tylko przyjechac... Orgametril mógł mi narobic bałaganu w organizmie, ale ten lek podobno ma to do siebie... Dzis nadal @ brak i czekam... MIłego dzionka ! p.s. Co u reszty dziewczyn? Co tu taka cisza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola 6
Cześć dziewczyny! Odezwijcie się, bo robi sie jakiś zastój na naszym topiku! Limaco! Ale ci ten orgametril namącił!! Zazwyczaj (oczywiście jeżeli chodzi o dziewczyny z forum) nie chcemy dostać @ a u Ciebie jest odwrotnie.Na pewno wszystko pomyślnie się zakończy. Powodzenia! Wiosenko! Ja w czwartek wybieram się na USG (ocena 12 dnia cyklu). Następnie mam się skontaktować z panią doktor no i zapadnie decyzja.Zobaczymy co będzie. Trochę niepokoi mnie mój śluz. W okresie owulacyjnym powinien być bezbarwny i ciągnący a ja mam jakiś mleczny. Możliwe,że miał na to wpływ tamoxifen? Przesyłam buziaki i trzymam kciuki za poniedziałek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicola Masz racje, dziewczyny zawsze proszą żeby było odwrotnie :) A ja nie moge się juz doczekać tej głupiej @... U kogo się leczysz w Novum? Dobrze pamiętam że masz podejscie do inseminacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola 6
limako! Zgadza się. Leczę się u dr Starosławskiej. A ty miałaś kiedykolwiek inseminację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limako-ja i narty??!!!! Mnie nie ciagnie do sportow :) A siebie tez by przydalo sie wyremontowac: poprawic zmarszczki, wyprostowac, tu naciagnac, tam przyszyc... Ano zastoj jakis sie zrobil na topiku. Limako-moze dadza ci zastrzyk i @ sie pojawi. Czytam was caly zcas i choc nie pisze to jestem z wami. Wiosna- co z naszym spotkanim?? Ciagle cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limako, cieszę sie że się dodzwoniłaś do dr i ze moze jesteś troche spokojniejsza. nicola, ja też mam wizytę w N w czawrtek:) to mój 14 dc. po cichu liczę że endo będzie już ładne, że tym razem nie będzie żadnych komplikacji i że crio może byłby w sobotę (a moze jest szansa na piątek?...) trzymam kciuki za Twoją czwartkową wizytę i za udaną inseminację. pamietajcie żeby przed dniem inseminacji mieć przerwę we współżyciu jakieś 4-5 dni ale nie więcej. wtedy jakość nasienia jest optymalna. powodzenia! znam dziewczyny u których insemiancje sie powiodły:) myśl pozytywnie nadwiślanka, ja cały czas chętnie się spotkam:) nie wiem tylko kiedy miałabym transfer - przyznaję że większość moim planów (jeśli nei wszystkie:) uzależniam od terminu crio. tym razem będę chciała być na zwolnieniu Pysza, co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola 6
Cześć! Wiosno! To ty masz wizytę już w czwartek a mi się ubzdurało że w poniedziałek. Tym razem musi się udać!!!!!Masz rację z tym zwolnieniem. Z całego serca życzę Ci aby właśnie teraz spełniło się Twoje marzenie. Daj znać po wizycie. A ja staram się myśleć pozytywnie tylko irytuje mnie ten śluz. Proszę napisz może pamiętasz jaki był Twój po stymulacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nicola, ja nie zwracalam uwagi na śluz. przy tych wszystkich lekach nie chyba nie ma sensu. nie przejmuj sie tym. Zresztą już jutro masz wizytę i wszystko się wyjaśni. brałam przed jedną z inseminacji tamoxifen ale niestety nie pamiętam jaki miałam śluz. pamiętam za to że po tamoxifenie miałam ładne endo. będzie dobrze! w poniedziałek moze bede miała transfer... choć liczę że moze już w sobotę:) zobaczymy. Powodzenia jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola 6
Wiosno! Dzięki za odpowiedź. Uspokoiłaś mnie trochę. Masz rację wszystko wyjaśni się po USG. Tobie też życzę POWODZENIA! Trzymam kciuki za crio! Buziaki!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane! U mnie nic nowego,wiec nie mam o czym pisac narazie,ale juz troszke lepiej mi sie uklada z mezusiem,tak mysle,mam nadzieje ze wszystko sie ulozy miedzy nami,powoli do tego dazymy.Chcialam sie Was o cos zapytac,szukam ziolek dla kolezanki na nie plodnosc,slyszalam o jakiejs mieszance ziol,ale nie wiem gdzie tego szukac i jaka to nazwa.A co tam u Was? Pozdrawiam Was,buziaczki. PS.Dzis pogoda ponura i zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Nicola tak miałam 2 razy inseminację. Ja również jestem pacjętką tej samej Pani dr. Śluzu nigdy nie ogladam, poniewaz kompletnie się na tym nie znam - i tylko niepotrzebnie bym się stresowała. Odpuść! Napewno wszytsko bedzie dobrze! Ja podobnie jak Wiosna znam dziewczyny, którym udało się dzięki inseminacji zajść w ciążę :) Wiosna - mocno mocno trzymam kciuki! Wszytsko napewno jest w porządku - tylko się nie denerwuj :) A u mnie.... wczoraj popołudniu przyszła @... dziewczyny jaka ja byłam szczęsliwa :) Dziś rasno zrobiła FSH, LH, testosteron, zaraz biegnę po wyniki. Dzisiaj również zrobiła USG \"cycków\". Wiem to głupio zabrzmi, ale wykonywał mi to badanie - przyjaciel mojego męża\" - ginekolog, który dawno dawno temu mnie prowadził. Nie bede wam pisać (moze innym razem), że to kolejny lekarz, który stwierdził że niepotrzebnie przeszłam laparoskopie a tym samym laparotomie :( Mówię wam po tym wszytskim to płakać mi się chce, ale dobra było minęło... Jedziemy w piątek do Novum. Mężusia jade przetestować. Przypuszczalnie jeszcze nie wyznacza mi wizyty u dr Lewandowskiego. Pozyjemy zobaczymy... Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziara-jestem na 3 forach na temat plodnoscii kiedys ktos puszczal linka do mieszanki ziol..nawet mialam to gdzies drukniete...Zajrzyj na nasze forum, ale to bylo z pol roku temu. Ale bylo, bylo cos takiego. Kurcze, a moze to na innym forum...Wiem, ze bylo, ale gdzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limako, gratuluję @:) wiem, jak absurdalnie to brzmi, ale wiem że może cieszyć:) zanim wyznaczą Ci wizytę u dr L to minie trochę czasu. najpierw dostaniesz tabl antykoncepcyjne (nie wiem jak to jest w krótkim protokole ale w długim na 100% są) i pod koniec cyklu ok 20 dc zaczniesz robic zobie zastrzyki z decapeptylu (jak widzę to większość dziewczyn dostaje w N właśnie ten \"wyciszacz). wizyta u dr L będzie najwcześniej 14 dni od pierwszego zastrzyku z decapeptylu. u mnie czas przygotowań do transferu (licząc łącznie z tabl antykoncepcyjnymi) trwał od 1 września do 20 października - wiec to trochę trwa. ale na pocieszenie powiem ci że jak się juz zacznie brać antyki to jakoś leci:) powodzenia jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nicola, daj znać po dzisiejszej wizycie kiedy inseminacja. trzymam kciuki za ładne endo i dorodny pęcherzyk-i:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) odebrałam wyniki hormonów: FSH - 5,38 LH - 4,6 testosteron - 44,89 czy to sa dobre wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×