Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Aniu - bardzo Ci współczuje :( Następnym razem napewno się uda :) Musisz w to wierzyć!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! U mnie wszystko ok Progynowa bardzo ładnie na mnie działa .Wszystko w jak najlepszym porządku endo ładnie rośnie,w następnym tygodniu we wtorek ostatnie usg no i transfer.Jedyny mój problem to bakterie i teraz biorę macmirror żeby przy transferze było jak najmniej bakteri.Oczywiście będe miała osłonę antybiotykową.Jestem dobrej myśli.:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysza, to wspaniale że endo ok i że wszystko pzrebiega jak należy:) trzymam kciuki za wtorkowe i usg transfer:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola 6
Cześć dziewczyny! Pysza! Trzymam kciuki za Ciebie! Limako! Kiedy u Ciebie planowany jest transfer? O ile pamiętam Ty dopiero jesteś w początkowej fazie? Wiosno! Wiesz co mam nadzieję ,że się mylę ale wydaje mi się, że Ania pisała o 4 embrionach z czego dwa jej włożyli a pozostałe nie nadawały się do zamrożenia. Obym się myliła......... A jak twoje samopoczucie przed piątkowym transferem? Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIcola Ja jeszcze jestem daleko od transferu... Nadal kompletuje badania, a pod koniec lutego wizyta u naszej dr Co poza tym u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka80
Dziewczyny, pierwszy raz piszę na Waszym forum chociaż jestem z Wami już pół roku... Razem z Wami trzymam kciuki, cieszę się z Waszych małych radości i płaczę. Leczę się w Invimedzie i nie chciałam wtrącać się do Waszego forum Novumowego. Przeszłam te wszystkie etapy, które Wy przeszłyście i zdecydowaliśmy się na in vitro - w przyszłym tygodniu będę miała transfer. Chciałam Wam powiedzieć, że naprawdę niesamowicie się wspieracie a to bardzo ważne i cenne! Ja wiem jak wsparcie jest cenne... Myślę sobie, że będziecie wszystkie najwspanialszymi mamami na świecie (bo ja głęboko w to wierzę, że i Wam i mi się w końcu uda) bo jesteście strasznie silne i jak rzadko kto wiecie co to tak naprawdę znaczy macierzyństwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola 6
Limako! U mnie nic ciekawego.Czekam na @ a potem stymulacja. Jeżeli wszystko będzie oki to podejdę do inseminacji. Oczywiście nadal będę upierać się żeby ją zrobić na pękniętym pęcherzyku.Teraz trochę inaczej to zorganizuję. Myślę o tym żeby w 12 dniu wziąć Pregnyl a dopiero w 14 jechać do Warszawy. Co Ty o tym myślisz? Wiem, że nie da się wszystkiego zaplanować ale to już wola boża. Zobaczysz jak szybko zleci czas i nadejdzie ten szczególny dzień w którym spełni się Twoje marzenie - czego życzę Ci z całego serca!!!!! Stokrotko! Witamy! Nie ważne że leczysz się gdzie indziej. Ważne,że jesteś z nami! Potrzebujemy tu takich osób jak Ty! P.S. Odnośnie transferu życzę Ci POWODZENIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysza, Super wieści, tym razem wszystko musi pójść zgodnie z planem. Ja też kiedyś brałam Macmirror i pomógł mi. Lek jest połączony z antybiotykiem więc jest szansa, że do transferu nie będzie śladu po bakteriach. Wiosna, Już na pierwszej wizycie usg, kiedy byłam potwierdzić ciążę padło pytanie czy chcę zwolnienie. Ale ja nie wzięłam wówczas i na każdej następnej wizycie dr sama pytała czy wystawić zwolnienie. Także nie martw się o to. W N. wiedzą jak ważne i wyczekane są ciąże pacjentek kliniki i naprawdę nie ma z tym żadnego problemu. Moja koleżanka, która zaszła w ciążę naturalnie jest sędzią w Sądzie Rejonowym i ma stresującą pracę (osądza w sprawach dot. przestępst gospodarczych) poprosiła lekarza o zwolnienie i... jej nie dał. Powiedziała o stresie w pracy, a lekarz na to, że ma wziąć pod uwagę fakt, że jest w ciąży i się nie stresować, a zwolnienia jej nie da, bo kobiety nic nie robią wtedy, siedzą w domu, mięśnie słabną z powodu braku ruchu i jest problem przy porodzie, bo nie mogą dać rady. W szoku byłam jak to usłyszałam. Poszła do innego i dostała bez problemu i teraz razem się byczymy ;-) limako Kiedy masz wizytę? Bo z tego co pamiętam też chodzisz do dr Starosławskiej. Stokrotka, Witaj na forum, to nie jest istotne gdzie się leczysz. Wszystkie tu rozumiemy Twój problem. Napisz coś więcej o sobie, trzymam kciuki za transfer. Ana, Wysłałam Ci maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem gapa-czyzbym przegapila wiosno wiesci iz w piatek, czyli jutro juz transfer?? nic nie pisalas na ten temat.... napisz co i jak!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem gapa-czyzbym przegapila wiosno wiesci iz w piatek, czyli jutro juz transfer?? nic nie pisalas na ten temat.... napisz co i jak!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem gapa-czyzbym przegapila wiosno wiesci iz w piatek, czyli jutro juz transfer?? nic nie pisalas na ten temat.... napisz co i jak!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna We wtorek mam usg a transfer czwartek -piątek. Mm pytania ty też brałaś progynovą ? Napisz mi jak się po niej czułaś? Bo mi chyba nie służy ,czuje się źle mam na przemian wybuchy gorąca i zimna no i jest mi niedobrze .Takie objawy mam do południa. Potem wszystko wraca do normy. Trzymam kciuki za transfer,napisz koniecznie jak rozmroziły się Twoje zarodki. Stokrotka Serdecznie witamy na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka80
Oj, znowu się wzruszyłam:) A gonal chyba potęguje moje wzruszenia... Ja się "staram" trochę ponad 1,5 roku, więc w sumie nie tak długo(chociaż dla mnie to całe wieki), ale w pewnym momencie okazało się, że in vitro jest dla nas jedyną szansą - mężulek:(... W miedzyczasie miałam spore problemy z prolaktyną, ale juz się z nimi uporałam. Im bliżej transferu, tym bardziej nie mogę znaleźć sobie miejsca i wszystko inne przestało byc ważne, zresztą same wiecie... PS. Jak znosiłyście (znosicie) gonal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka80
Kiedyś pisałyście o tym co Wam pomaga na stres i wiarę (akupunktura, modlitwy…). Mi w pewnym momencie bardzo pomogła książka p. Bogdy Pawelec „Opowieści terapeutyczne o niepłodności” http://www.bogdapawelec.pl/ksiazka.htm. Na stronie p. Bogdy jest nawet pierwszy rozdział. Być może znacie tą książkę bo jest polecana na bocianie. W każdym razie uświadomiła mi rolę mojej psychiki w tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola 6
Wiosno! Nie odzywasz się dziś ..... Z tego co pisałaś to chyba jutro będziesz miała transfer! Z całego serca życzę aby Ci się udało!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Proszę daj jutro znać jak i co. Trzymam kciuki! POWODZENIA!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotko, witaj i życzę Ci z całęgo serca powodzenia! Pysza, ja po progynovie bardzo pociłam się w nocy. musiałam codziennie zmeinaić piżamę. nie martw się ale moze powiedz o tym swojej dr. pysza będę trzymać mocno za ciebie za tydzień kciuki. uda nam sie tym razem - zobaczysz:) dziewczyny, jestem już po transferze:) z 3 śnieżynek dobrze rzomroziły się 2, ale nie podzieliły się jakoś specjalnie bardziej. były w chwili zamrożenia 4 komórkowe i jednanadal jest 4 kom a druga 5 kom. ale wogóle się tym nie przemuję:) tarnsfer miałam rano . pewnie gdyby był wieczorem byłaby szansa na bardziej podzielone...a moze nie. jestem dobrej myśli i w porównaniu z poprzednim transferem - bardzo spokojna. tym razem wzięłam zwolnienie lek. zamierzam sie wyciszać i bardzo miło spędzać czas. postanowiłam niw chodzić na fora do testu - żeby się nie nakręcać. do usłyszenia i życzę wam wszystkicm z całego serca powodzenia. całusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna, Trzymam kciuki bardzo, bardzo mocno i czekamy z niecierpliwością na dobre wieści. Na pewno tym razem się uda 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola 6
Wiosno! Z niecierpliwością będę odliczać dni do Twojego testowania. Musi się udać!!! Trzymam kciukasy! Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane! Nie mam o czym pisac,wiec tylko Was czytam.Dzis mnie chorobsko zlapalo,wyszlam tylko na chwilke z lozka,zaraz uciekam.Czy wizyta w Novum w srodku u gin dlugo trwa?,ta pierwsza. Pozdrawiam Was wszystkie,buziaczki,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane! Nie mam o czym pisac,wiec tylko Was czytam.Dzis mnie chorobsko zlapalo,wyszlam tylko na chwilke z lozka,zaraz uciekam.Czy wizyta w Novum w srodku u gin dlugo trwa?,ta pierwsza. Pozdrawiam Was wszystkie,buziaczki,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaassiiaa
witam mam pytanie.dzisiaj bylam na usg dopochwowym i lekarz stwierdzil: Trzon macicy w przodozgieciu o jednorodnej echogenicznosci, endometrium jednorodne, nie stwierdzil w rzucie przydtkow ale oba jajniki sa nieco powiekszone o strukturze zblizonej do PCO, nie mowil nic o zadnych pecherzykach..wie moze ktos dokladniej co mi jest?pomocy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny!!! Dziekuje za te piekne wszystkie slowe.... deprasja powoli mija no coz moze nastepnym razem sie uda -wierze w to gleboko i zycze Wam wszystkim powodzenia ....ja narazie do maja nic nie planuje wiec tez nie bede pisac,bo o czym chyba ,ze bede mogla cos komu doradzic to napisze z mila checia...... :) Pozdrawiam Was goraco :) Ania P.s ale to forum chyba nam troche podupada .... nikt nic nie pisze :( CZEKAM NA DOBRE WIESCI OD WIOSNY I RESZTY NASZEJ ZALOGI ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu, trzymam za Ciebie kciuki. wierzę że do maja otrząśniesz się i rozpoczniesz nowe starania. będzie dobrze - tylko musisz odpocząć i zrelaksować się. trzymaj się ciepło. co u reszty dziewczyn? Pysza, jakTwój transfer? myślę o Tobie i trzymam kciuki! ja testuję w poniedziałek. pozdrowienia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna Moje plany troszkę się zmieniły.Pamiętasz jak pisałam że po pierwszym usg wszystko ok i endo ładnie rośnie? Niestety przy kolejnym usg endo opadło i pani dr. dodała mi jeszcze jedną tabletkę progynowy.W piątek byłam na kolejnym usg i endo wzrosło więc w poniedziałek będę miała transfer,nareszcie bo już myślałam że znowu miesiąc będę musiała czekać. W poniedziałek będę trzymała za ciebie kciuki. Musi nam się udać:):):) Bardzo dużo zawdzięczam akupunkturze dr Donovan robiła wszystko żeby endo wzrosło ,buziaczki dla niej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysza, wierzę że poniedziałek będzie dla nas obu wspaniałym początkiem :) o której masz transfer? nie martw się endo. mi też na 2 usg zmalało i też dostałam dodatkową tabl prognovy i jeszcze plaster. ja na akupunkurę chodzę cały czas. w sumie 16 zabiegów przed transferem i 10 po. zostało mi jeszcze 5. pysza, będę trzymać za nas obie w poniedziałek mocno kciuki. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna Transfer mam o 8.50 a do warszawy jadę jutro i zostaje na noc.Oczywiście przed i po transferze mam akupunkturę. Ja też myślę o Tobie,poniedziałek to nasz wielki dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola 6
Cześć dziewczyny! Wiosno, Pysza! Dziewczyny trzymam kciuki i mocno wierzę w to, że poniedziałek będzie dla was początkiem nowego życia!!!!!!!! POWODZENIA!!! Aniu! Zobaczysz wszystko się ułoży. Następnym razem na pewno się uda!!! Limako! Co tam u Ciebie? Madziu! Byłaś już na wizycie? Jak wrażenia? BUZIAKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysza, jest szansa że się spotkamy nie wiedząc nawet o tym:) ja planuję być jutro w N ok 9.00 i będę godzinę czekać na wynik. trzymam za ciebie jutro kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati27
Wiosna,Pysza; Dziewczynny badzcie dzielne trzymam za Was kciuki!!!!Powodzenia Ja prawdopodobnie bede podchodzic do nastepnej inseminacji.Przyszedl czas ,ze jestem gotowa.Dzisiaj dostalam @,nawet sie ciesze bo sie wkoncu wyregolowala.Problemy z tarczyca sie unormowaly(DZIEKI BOGU)bo przeszlam ciezki okres. Ana ,a co u Ciebie ?Mam nadzieje ,ze sie juz otrzasnelas.Zobaczysz jeszcze zaswieci Ci slonce.Pozdrawiam serdecznie kASIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×