Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Gość lato 76
igrek - Ja osobiście ci polecam Taszycką lub Wojewódzkiego moim zdaniem bardzo dobrzy lekarze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki lato 76 - będę to miała na pewno na uwadze.;)Pozdrawiam.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Captcha ja w pierwszej i obecnej ciąży leczyłam i leczę się Echinacea i tantum verde w aerozolu za pozwoleniem mojego lekarza. a na kaszel syrop własnej roboty. Przepis:Syrop cebulę pokroić na plastry, ułożyć w słoiku, posypać czosnkiem i cukrem i polać miodem. Na to ułożyć kolejną warstwę. Odstawić na kilka godzin. Pić 3 razy dziennie po łyżce stołowej syropu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek ja również miałam kiepskie AMH. Hormony mi szalały ale za pozwoleniem dr Zamory piłam zioła Ojca Sroki po których miałam dobre wyniki a szczególnie Fsh które było kiepskie.Te zioła są pobudzające na pracę jajników, zalecane szczególnie w cyklach bezowulacyjnych. http://adonai.pl/nieplodnosc/?id=21 tu można poczytać co pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeBe_XX
captcha- ale numer z tymi czworaczkami! To znaczy, że obydwa zarodki jeszcze się podzieliły... czy tylko jeden z nich? trzymam kciuki za Ciebie i chłopców... Michaline - cena in vitro zalezy od wielu czynników: protokołu w jakim przygotowujesz sie do zabiegu, leków, sposobu zapłodnienia komórek... ostatnio robiłam podsumowanie i do tej pory za całośc leczenia (badania, wizyty lekarskie, leki, 1x inseminacja, 1x punkcja i 1x transfer ze świezych zarodków) zapłaciłam ok 16 tys zł... lato76 - dzięki za pamięć... narazie tak jak ty czekam aż mój organizm odsapnie i bedzie gotowy na transfer z mrozaków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiniapl - witaj Kochana!Dodajesz mi wiary i nadziei...:* dzięki !! ja tez piję zioła---1 łyżeczkę zalewam wodą na pół godzinki przed snem----przepis z internetu mam.:P Potem podam skład tych 8 czy 9 ziół......muszę go poszukać.:/Podobno pomagają obniżyć to koszmarne FSH i pobudzają jajniki do pracy.;p Na 1 z forum znalazłam przepis, bo pomógł dziewczyny 7-krotnie je obniżyć w ciągu 2 miesięcy i Ona je właśnie polecała.:-))A jakie miałam to FSH ? Możesz mi podać ich kilka tych Twoich ?? Pozdrawiam.:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czasami z tego co tak czytam, czy ja nie piję tych samych ziółek.:P Sprawdzę w domku, bo teraz w pracy jestem.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja mała ma już kilka latek
Igrek nie chce Cie na siłe przekonywac do żo-ono reguluje prace hormonów.kobietom które już weszły w menopaze a przeszły na żo powraca miesiaczka http://optymaln.republika.pl/dz174.html pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mała ma już kilka latek - nie Kochana nie przekonujesz mnie do niej na siłę przecież.:)Ja sama jestem jej ciekawa i mam nadzieję wcielić w życie po powrocie z tych badań ze szpitala od razu.:D Dziękuję Ci za wszystko.:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja mała ma już kilka latek
PISZE bo wiem co przchodzicie i chce tyko pomóc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu mogę spokojnie pisać- strasznie dużo pracy przed feriami! Na ostatnim usg po clo i 2x fostimon były 4 pęcherzyki (3 w lewym i 1 w pr.). Niestety były za małe i dostałam dodatkowo 3 x gonal. Dziś idę na sprawdzenie. Boję się bo obudziłam się dziś rano z bólem w pr. pachwinie i nie wiem co jest grane...boli cały czas.. Mój optymizm gdzieś uciekł sobie i się martwię!Jak tylko będę mogła to napiszę! Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie!!! Czekam na wiadomości o II kreseczkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaline
Nusia, spokojnie, będzie ok. Napewno nic złego się nie dzieje, głowa do góry :-) Tak, bliźniaki to wyzwanie a co dopiero czworaczki :-) Moja kumpela urodziła bliźniaki po in vitro i tylko na początku było ciężko. Teraz ma nawet lepiej, bo dzieci mają po 1,5 roku i same ze soba sie bawia, więc rodzice mogą zając się czymś innym. Ja mam ciągle dziwne bóle brzucha, ciągnące, przedokresowe ale zdecydowniee lagodniejsze. I mam biały gęsty śluz.. Liczę, że to na ciążę ale z drugej strony zastanawiam się, czy sobie czasami czegoś nie wmawiam :-) Pozdrawiam Michaline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
igrek - ciekawa jestem tych ziół , jak widac naturalnie można pomóc sobie . BeBe_xx -No to jedziemy na tym samym wózku . Zadzwonili do mnie z Novum , z zapytaniem czy transfer poprzedni udał się . Widocznie sobie tam notują . I przypomnieli mi że mam jeszcze 3 śnierzynki . nucia83 mam nadzieje że wszystko po wizycie u dr bedzie okej. Tak czasami organizm nasz reaguje na leki , ja pobraniu leków chormonalnych byłam nadpobudliwa i sporo przytyłam . Ale głowa do góry wszystko bedzie dobrze . Pozdrawiam wszystkich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
Michaline- Trzeba być dobrej mysli . Życzę ci z całego serca żeby to była ciąża .Trzymam za ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato 76...mi FSH spadło 50 % po też około 2 miesiącach ich picia.:)Więc chyba działają.:D Potem napiszę składzik.:-)Nawet są dobre,a może ja po prostu się do nich już przyzwyczaiłam,bo kiedyś już piłam różne inne,więc ich smak nie jest dla mnie zupełnie obcy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mała ma już kilka latek-Kochana dziękuję Ci baaardzo za to wszystko, co mi piszesz,to naprawdę pomaga i na pewno skorzystam,jak pisałam.;D Tylko my,które tu piszą...rozumiemy się.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nucia83 życzymy Ci powodzenia i kciuki trzymamy za Ciebie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline i wszystkie dziewczyny...ja na przykład bardzo chciałabym mieć bliźniaki...marzę o Nich i mam taką cichutką nadzieję,żeby były.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato 76-to ładnie i miło z Ich strony, że dzwonią do swoich pacjentów z takimi pytaniami,to dobrze o Nich świadczy....tak profesjonalnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline...ja Tobie również życzę tego, aby to była jednak ciąża.;D Każda z nas na nią zasługuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micheline - Ty jestes po zastrzyku na pekniecie? nie chce Ci zniechęcac ale mnie od tego zatrzyku na pekniecie ok tydzien brzuch pobolewał tak dołem i własnie duzo sluzu miałam bo ten zastrzyk to postac gonadotropiny ludzkiej jest i byc moze organizm sie czuje troche ciązowo. Dopiero po ponad tygodniu jak mi sie wypłukało to zorganizmu poczułam sie normalnie. Ciekawe czy sie u izy wyjasniło z ciążą. Mam nadzieje że wszystko ok u niej. igrek - dzis tez nie masz wyników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa-no niestety jeszcze nie.:/Powtórka z piątku.:(Teraz w środę zobaczę.Jutro jadę do szpitala,więc odezwę się, jak wrócę.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
Igrek - Ja równierz bardzo chciałabym mieć blizniaki . Poprostu mam taką cichą nadzieję . Trzeba wierzyć , raz już byłam w ciąży blizniaczej ,ale niestety poroniłam . Ale wierzę że jeszcze będę , i urodzę te moje ślicznotki , które zostały mi w Novum . Nabieram teraz sił i w marcu podchodze do krio . Jak oczywiście wszystko będzię dobrze . Mósi być dobrze . Moja koleżanka ma parke , takie śliczne i słodziutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
Julciaaa - jak tam twoja walka z tymi cholernymi bakteriamy ? Czy już może lepiej jest ? Życzę ci żeby wszystko było dobrze . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaline
Julciaa, ni właśnie zaraz po zamieszczeniu postu szukałam w necie rzeczywiscie to jeden z b.czestych objawów po ovitrelle. Bo cóż, trudno:-( a już myślałam, ze może coś innego. M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micheline - nie nie zniechecaj sie po prostu jesli sie udało to jest jeszcze czas na objawy ;) lato - jutro ostatni dzien czopka i w czwartek lub piątek wybieram sie na powtórke posiewu, zobacze jak sie bedzie lek wypływał bo on ma taki specyficzny pomarańczowo-zółty kolor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey!wszystko u mnie gra! Ten ból to jakieś zwykłe nadciągnięcie mięśni ;P Wyniki z usg bardzo obiecujące. Piękny pęcherzyk 21mm, a pozostała drobnica prawie zanikła. Idealnie :) Od razu dostałam zastrzyk z pregnylu x2. 36h i do roboty!! Igrek - ale Cię przeciągają z tymi wynikami! ileż można! Kiniapl - słyszałam dużo dobrych rzeczy o tych ziołach ojca sroki. Jak ta stymulacja nie pomoże to będę próbować. Michaline - Spokojnie odczekaj i się teraz nie nakręcaj. Julcia ma rację, jeszcze przyjdzie czas na objawy :) Dobranoc wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek nie pamiętam jakie było to Fsh ale dr jak zobaczył wynik to stwierdził ze potwierdza badanie AMH. jak zaczęłam pic te ziółka to się poprawiło Fsh i przy drugim podejściu do ICSI zaszłam w ciążę. A ja polecam dr Zamora. Mimo że wszystko nigdy nie pozwolił mi się poddać. Ja mam jeden jajowód niedrożny a drugi z torbielą około jajnikową. Wcześniej chodziłam pół roku do dr Zygler która mi leczyła tą torbiel jako zwykłą czyli dawała mi antykoncepcję żeby się wchłonęła a pół roku stwierdziła ze ona już nie wie co ma ze mną zrobić - byłam załamana. I postanowiłam zmienić lekarza na Zamorę. On i inni lekarze do których chodziłam jak go nie było twierdzili zgonie że z torbielą około jajnikową można zajść w ciążę że ona nie uniemożliwia zajścia w ciążę. Więc nie potrzebnie byłam faszerowana antykoncepcją. I zaszłam tyle w drugą!!!!!!! To prawda jak już jest dziecko to wszystko co złe się zapomina, bo dzieci to wynagradzają. I powiem Wam jak zaszłam w drugą ciążę to długo nie mogłam uwierzyć. Ale cuda się zdarzają czego i Wam dziewczyny ŻYCZĘ!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeBe_XX
karina1212 - hehehehehe masz racje, zrozumiałam, ze na USG swoim captcha zobaczyła czworaczki... widać już od tego napięcia dwoi mi sie w oczach:) lato 76 - ja po nieudanym transferze dzwoniłam do N bo nie wiedziałam co robić z lekami brać czy odstawić... ale widać, że pilnują porządku w dokumentacji... dla nich to istotne bo opieraja na tym swoje statystyki... teraz trzeba starać się zregenerować i dać wypocząć organizmowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×