Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Endo miałam zawsze cienkie (tak jest po Clostilbygyt), a dzisiaj nie pamiętam czy mówił mi jakie jest, więc Ci nie powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się bardzo, że tak odbieracie to co piszę. Taki był plan:) Ja jak pojawiłam się tu po raz pierwszy też zostałam bardzo mile przywitana i od początku do dnia porodu dziewczyny mi bardzo kibicowały. Szkoda, że ze starej kadry pozostało tak niewiele osób.Historie takich osób jak wiosna czy cyndi były dla mnie motorem pociągowym. No i tak strasznie jestem ciekawa co u am29 i jej chłopaków. Pamiętasz cyndi jak rozmawiałyśmy o twoim powrocie do pracy? Teraz ja stoje przed tym samym dylematem. Okazało się, że babcia nie może zostać z małą i mam problem czy iść na wychowawczy czy szukać niani. Muszę się cofnąć i poczytać co ci wtedy radziłam:) A tak swoją drogą co u was? Miło że forum ożyło. Aż chce się wpadać i czytać jak coś się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karinka - jak samą Myszko? przeciez ja sie staram teraz ino naturalnie, chyba ze Ci o IUI chodziło;) igrek - jesli chodzi o badania z krwi to ja jakis czas temu tez sie z tym tematem bujałam. Wiesz my zrobilismy w szpitalu bo było najtaniej. Za pakiet kilku badan w szpitalu zapłaciłam 160 zł a w prywatnych przychodniach mi babka wyliczała na ponad 300 :O takze róznica kolosalna, ja szukałam w necie bo maja cenniki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to zdałam sobie właśnie sprawę jak ten czas leci.Za chwilę stuknie mi 30 a jak widzicie po pseudo w momencie kiedy pierwszy raz zabrałam głos na forum miałam lat 27-szok.W novum zostawiłam jeszcze 6 mrozaczków także nim zdążę się obejrzeć będę czynić starania o powiększenie rodzinki. A teraz jak do was pisze moja klucha robi przerwy w konsumowaniu kolacyjki i rozkosznie śmieje się zza cyca i zaczepia mamę. Cudny widok kobietki. Miłego wieczoru i dużo pozytywnej energii od nas dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina1212 - ja też niestety nigdy grubym endo nie grzeszyłam.:/A Clo nie biorę właśnie ze względu na to, że źle działa niestety na śluzówkę macicy.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różnie to bywa z tymi testami owulacyjnymi własnie.:/Czasem pojawia się również dodatki przez szalejące hormony.:(No i co postanowiłaś-idziesz jutro na powtórne usg karina1212? Ja zostaję przy Novum i jak najszybciej się tylko da podchodzę do in vitro, bo już mam schizy z tego powodu i coraz to sobie sama więcej chorób przez to wymyślam, aby znowu nic mnie nowego nie dotknęło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę,że na wspomnienia zebrało.:)Mam nadzieję dziewczyny,że my tak też kiedyś będziemy to tylko wspominać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - u nas w szpitalu wcze nie jest tanio, a bym nawet powiedziała, że drożej niż gdzie indziej.:/Wpadliśmy na pomysł,by zapytać,czy nam coś opuszczą przy tylu badaniach.Ja jadę 17.01 do Lublina do szpitala na kilka dni badania sobie porobić w związku z moim toczniem, więc od razu poproszę o te, co mam z W-wy...myślę,że nie powinno być problemu i to nawet z konsultacjami na innych oddziałach i tam porobieniu obie ich.Ja mam do Lubina około 120 km,więc nie tak daleko.To i tak taniej niż zrobienie ich prywatnie,a będę to robić przy okazji badań,które muszę,bo już od 2009 roku nie kontrolowałam się w związku z moją chorobą podstawową tak dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem właśnie, jeszcze się zastanawiam :) Może rzeczywiście nie ingerować powtórnym zastrzykiem, bo się całkiem pochrzani tak jak mówił lekarz... Już mnie mąż ochrzania, że wariuję za mocno. Jak wstanę rano to zadecyduję i dam znać, bo jeszcze muszę załapać się do jakiegoś gina jak coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cofnęłam się do czasów, gdy mena 27 dowiedziała się, że się udało ! Niesamowite i wspaniałe.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina1212-usg możesz zrobić dla świętego spokoju,ale to jest Twoja decyzja.:D Jeśli to miałoby Ci pomóc w jakiś sposób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek na Ciebie też przyjdzie czas, musi przyjść, widać jak bardzo tego pragniesz. Przeczytałam,że starasz się od 2001r. :( to rzeczywiście długo, ale bądź dobrej myśli cały czas. Ciekawe co się okaże na tej wizycie co mówiłaś czy będziesz miała stymulowany cykl czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myślę żeby jechać znowu do tego mojego ginka :) Jutro rano przyjmuje, więc bym się na szybko wcisnęła. Pewnie powie, że uparta jestem albo coś, ale co tam walczę o bobaska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karinka - no cos Ty nie zrezygnowałam, ja mam owulacje wiec działamy jak jest śluz płodny a nóz sie uda... jak bedzie histero tez starnka bedą ja tam łatwo sie nie poddaję ;) tylko odpuscilismy z jezdzeniem do novum bo to nie ma na chwile obecna sensu poki nie dowiem sie co histero wykaze... co do zastrzyku to ja bym zaufala lekarzowi. Jesli jeden pecherzyk Ci pekł to drugi powinien peknąc ok 24 dob po tym pierwszym potem juz raczej nie peknie ale wierze ze dzis to nastąpi takze działajcie;) mena - zgadzam sie z Tboa ze wrato walczyc o macierzyństwo bo nagroda jest bezcenna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
Igrek -Ja równierz ci powiem jak masz okazje zrobić taniej w szpitalu albo na NFZ to zrób , bo ja jak robiła to sobie równierz przeliczałam gdzie taniej można zrobić , Bo tych badań jest mnóstwo , ja nawszystkich badaniach jak zrobiła sobie w szpitalu zaoszczędziła ponad 300 zł to jest sporo . Ja jak podchodziłam do punkcji , to dr mi robiła usg .Masz racjr to wszystko było bezsensu tylko niepotrzebnie wydałam na ten cel 1000 zł masakra. Byłam wtedy bardzo wkurzona , ale co takie mają przepisy i koniec . A kogo w Novum obchodzi że wydałaś nie potrzebnie 1000 zł , dla nich to nic ale dla nas to każdy grosz się liczy , bo wiadomo leczenie dość kosztowne . W Novum tak jest jak ci robią transwer , to idziesz przed zrobieniem transweru do kasy zapłacisz dopiero ci robią . Mena - Kurczę jak ja ci zazdroszcze . KInia- Gratulacje !!!!!!!!!! Super!!!! Julciaaa - Ja równierz bede podchodzic w marcu , tyle że ja do krio . Mam nadzieje że mi się uda , bo jak wspomnę że tyle moich krószynek poszło na marne to strach mnie ogarnia . Ale mam jeszcze 3 śnierzynki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety leczenie kosztuje bardzo dużo. Nas jeszcze tak mocno to nie dotknęło bo mam tylko zwykłą stymulację (5 dni clo i 2x fostimon, później ovi).. Mam nadzieję, że się na tym uda bo moja niepłodność związana jest z pco, a dr uspokajała nas, że jest to jedna z najlżejszych form niepłodności. Wczoraj bHcg wyszło "0" i jestem po pierwszym zastrzyku na rośnięcie! W piątek USG. Trzeba czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak nie pojechałam, jak nie w tym cyklu to w następnym się uda. igrek płacę 30 zł za usg, chodzę prywatnie na miejscu. Julciaaa to kiedy testujesz? Nie wiem kiedy była moja owulacja i czy w ogóle była, ale ja około 25 stycznia spróbuję. Mam nadzieje, że Twoje histero wyjdzie dobrze i dziękuję za słowa otuchy:) nucia83 ja też na razie mam zwykłą stymulację, ale przed pierwszym podejściem poszło grubo ponad 2 tys., bo miałam robione wcześniej badania, do tego leki i dojazdy. Teraz drugi cykl robię u siebie na miejscu. A że urosły mi pęcherzyki to na razie będę próbować tutaj. Gin jest kompetentny i widać, że się przejmuje, więc na razie mu ufam. Ile już miałaś stymulacji? Trzymam kciuki za Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karinko - ja w ogóle nie zamierzam testowac, mam odrzut od robienia testów ciązowych i widoku na nich jednej kreski! Czekam na @ za 10 dni powinnam dostać czyli ok 21 stycznia...jak mi sie do tego dnia nie zaczna plamienia bede myslec, na razie nic nie czuje chociaz to normalne bo ok 4 dni po owu jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny uznacie mnie za wariatkę, ale byłam u innego gina na usg. Endo 11mm i nie ma pęcherzyków, czyli musiały pęknąć obydwa. To teraz dziewczyny czekam na cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!Ja niedawno dopiero z pracy wróciłam.Dobrze,że chociaż cały weekendy mam od niej wolne.:)Miałam pytać się Ciebie właśnie karina1212, czy byłaś na usg. Znowu dzwoniłam dzisiaj do kilku laboratoriów i do szpitala, pytać się o ceny tych badań.:/Już mam orientację, co i gdzie mogę zrobić najtaniej,a co w Novum tylko.Choć mój partner zrobi na razie, bo ja ( jak wspominałam ) jadę do Lublina, więc postaram się tam wszystko na NFZ zrobić. Mam pytanie do Was moje Kochane--a jak to jest w czasie i po stymulacji do in vitro, punkcji i transferze...pod kątem chodzenia do pracy właśnie ? Czy Wy chodzicie nadal, czy zwolnienie lekarskie bierzecie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina1212-to to jeszcze całkiem nie dużo to usg.:)U mnie 50,00 zł. trzeba zapłacić.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak niedużo, ale jak byłam dzisiaj u innego to 100zł skasował (pierwszy raz tam byłam). Ale trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu mamy ruch :) Igrek Karina witajcie. Lato dziekuję za pozdrowienia :) u mnie narazie spokojnie i zarazem niespokojnie, czekam na sobotnią mies i podchodzę do III IUI, zastanawiam się tylko nad zmianą lekarza, dwa razy zabieg wykonywał ta sama Pani dr, i nie wiem czy nie zapisać się do innego lekarza kogo polecacie ? Czy przed inseminacją miałyście jakieś dokładniejsze informacje na temat podawanego nasienia? my jak narazie tylko oglądaliśmy próbki pod mikroskopem i nic więcej, skąd mam mieć pewność że nasienie w ogóle jest selekcjonowane? ech jakie to wszystko trudne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cię monka26 - która Pani dr robiła Ci te zabiegi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×