Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Mena - ja też się pytałam dr, ile można mieć transferów, no to mi powiedziała, że nie ma ograniczeń !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - super zdjęcia z wakacji ! Dziewczyneczka...wcześniej tylko 1 Twoje zdjęcie widziałam z kotami.;-)Teraz--bardziej cyganka,latynoska...hehe My Europę tyko jak na razie zaliczamy, bo mój partner nie wyrobił sobie jeszcze paszportu.:/Smieję się z Niego, że " nie wiedziałam, że aż 2 lata się paszport wyrabia " i śmiech albo "" zanim Ty wyrobisz, to mój straci ważność ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren - to mój partner.;) Mena - dla każdej matki Jej dziecko jest najpiękniejsze...tak już ppo prostu jest !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mena 27 - z tym brzuchem no to niesamowicie po prostu.:P Najpierw On, a potem dopiero Ty !! hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - ja też już mam zmarszczki pod oczami.:)A kremów pod oczy używam już od 20 roku życia.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MICHALINE - ja to się śmieję, że moje zęby mają tak zwaną "biel klozetową"...jak nowy kibel z Castoramy.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyndi - my na interię wysłałyśmy.:P Agniren tam podała adresik.;D Czemu uważasz, że ja filar ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podałam Wam każdej linka do naszej - klasy.:)Tam mam więcej zdjęć do obejrzenia.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek, ja na nk bede jutro, muszę wziąć hasło od kuzynki:-) Jak będziesz sie wybierać do wawy to daj znać, może podjade do novum o podtrzymam Cię na duchu przed wizyta:-) Ty mi lepiej powiedz co ja mam zrobić, by mieć takie białe zeby:-) Mój M to tez mój partner. Ale zawsze pisze M, zeby było wiadomo o co chodzi. Gdybym pisała mój P, to nie wiadomo co to miałoby znaczyć:-) Ostatnio jak byłam u Felicity, to trzymalam jej synka na rękach. Boże, jakie te dzieci są malutkie jak sie rodzą:-) szok, a potem rosną jak na drożdżach. Dziś moja koleżanka z pracy dzwoniła, zastępuje ja bo jest na urlopie macierzyńskim. Kurcze, niestety są z mała w szpitalu. Okazało sie, ze mała ma wrodzona wadę serca i narazie nie wiadomo czy operacja czy bedą czekać.. Takie malenstwo:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MICHALINE - to jest to malutkie dzieciątko na Face ? Ok-dam Ci na pewno znać, jak będę w Novum, ale wiesz, że u mnie to jeszcze kilka tygodni.:/ A może się orientujesz,ile tygodni po laparo powinno się @ dostać, kiedy można już współżyć i usg zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MICHALINE - no przykre,że takie małe dzieciątka muszą tyle wycierpieć.:/Dziś w tv mówili o operacji u 800 g noworodka na serduszku.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - po laparo powinnas dostac normalnie @ w terminie, pod warunkiem ze masz owulacje bo jak nie to pewnie trzeba by wziąc luteine na wywołanie... wiekszosc lekarzy zaleca powstrzymanie wspólyzcia w cyklu z laparo potem mozna normalnie juz sie przytulac o ile sie dobrze bedziesz czula;) micheline - biedne to maleństwo, operacja na takiej małej istotce :( byle tylko pomogła! Alescie sie rozpisały, nie wiem co komu napisac chcialam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To malenstwo na FB to moja bratanica Nataszka, teraz ma już prawie 3 latka:-) Tak, strasznie przykro jak takie małżeństwa zaraz po urodzeniu są chore. Moja koleżanka jest zrozpaczona:-) Ale ja myśle, ze będzie dobrze, bo ta wada narazie niczemu nie zagraża. Tak zrozumiałam. Jakaś żyła na serduszko nie jest widoczna :-) Julciaa, co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - raczej nie mam owulacji ( FSH, AMH ), ale @ ostatnio wystąpiła z terminie bez leków, więc sama nie wiem.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - a ile mniej więcej ze współżyciem się wstrzymać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - wyślij Agniren linki do nk i Face.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Julciaaa co u Ciebie ? Mało piszesz ostatnio ? Dziewczyny--jeszcze nie znamy Kariny i Lato.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest dobry adres Agniren: Agniren@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i Julcii:-) Ja Igrek nie wiem jak to jest po laparo. Oby jak najszybciej Ci sie wszystko unormowalo :-) Będzie dobrze. A co do mojej Miszelki w sweterku, to z niej jest mały nerwus i jak jej zakładaliśmy ten sweterek, to latwo nie było:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieźle nieźle...spać mi się nie chcę w ogóle :/ zjadamy wczorajszą pizzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już sie kłade.. Rano do pracy:-( na szczęście jutro piątek. Dobranoc :-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny Was to nie mozna nawet na chwilę zostawić bo potem nadrabiania a nadrabiania :) igrek - ja tez brałam kiedyś encorton jak leczyli mnie na plamice schonleina henocha, tylko w tedy w duzo większej dawce. A teraz to szczerze nie wiem po co dają. Ja jestem z tych pacjentek co słucha co lekarz mowi i robi tak jak każe i nie zadaje za duzo pytań. od nadmiaru wiadomosci glowa boli ;) norprolac to zatrzymuje wydzielanie prolaktyny i zaczelam go brac przed transferem. estrofem to tez nie za bardzo wiem ale poczytalam w internecie i jest to estradiol - hormon wytwarzany przez kobiece jajniki jesli chodzi o moje wyniki to nic nie moge znaleźć. Wszystkie sa w karcie w novum. Pasja do fotografii to u meża. A zwierzeta uwielbiamy oboje. Stan na dzien dzisiejszy to 2 koty i pies. ja też proponuje swoje wsparcie wiec dawaj znac jak bedziesz jechala do Wawy. mena 27 - masz prześliczna córeczke!!!! gratuluje michaline - koty rewelacja i czekam żeby zobaczyć więcej zdjęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja mała uznała że noc się już skończyła.Zdążyłam zamknąć oczy,no cóż. Cyndi znalazłam nianie,sąsiadka bedzie sie nią zajmować. U mnie problem leżał po stronie męża- kryptozospermia.Miałam 29 lat jak urodziłam córkę. W wolnej chwili wyślijcie mi zdjęcia na maila.Najlepiej taki albumik jak agniren:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tych zdjęciach to było do wszystkich bo opowiadacie a ją nie wiem o czym:( Za gratulacje dziękuje.Fajna jest tylko mogłaby w nocy spać:) Irek znajdź sobie na youtubie piosenkę pod tytułem " schowaj mnie",śpiewa pan i pani.A ten brzuch to masz rację na początku szedł on potem ją:) wszyscy tak mówili. Michaline to ty znasz osobiście felicity? To też nasza " stara ekipa". Też rzadko tu zaglada. Oooo oczy zamyka,albo znów oszukuje. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Mena, znam osobiście ale dowiedzialysmy sie o tym, ze jesteśmy na tym samym forum dopiero jak bylam odwiedzić jej synka:-) Felicity czyta forum, więc jest na bieżąco:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny i miłego dnia Wam wszystkim życzę !! zuzia-zu - to tak jak mój partner z tym fotografowaniem.:P Widzisz widzisz...poznałam---hehe;p Też chyba będę Go nazywała tak jak Michaline "M"-krócej się będzie pisać,a wiadomo,o kogo chodzi---no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mena 27 - ok Kochana ! Jak zjem śniadanko, no to siądę i wyślę coś.;)A ile lat się leczyliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×