Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Murzynek tez dobre i szybkie ciasto , ja w niedziele robiłam podobne do murzynka tylko dosrodka dodałam zapach , jabłka i rodzynki .Pyszne było , ale dla moje M niezabardzo on woli takie z kremem leklerki tiramisu i td .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mena - Kurcze ale ubaw mniałaś z tym lekarzem co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też lato76 nie grywam regularnie.;D Już miałam Ci pisać, jak przejść z tego pomarańczu, ale widzę,że dałaś radę.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mena 27 - no to dużo na to wydaliście.:/A mieliście odłożone pieniądze, czy jak inaczej sobie na przykład radziliście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko drożeje-chociażby prąd i woda.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mena 27 - a co to jest ta pełna procedura ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - ten twój przepis paluchów masz może w pamięci , bo ja nabrała ochote ? Kurcze a co bedzie się działo jak bede w ciąży ? Jak teraz mam taką ochote zrobić coś słodkiego . Powiem że robiłam Szreka super ciasto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 - no może wiek.;D Szybko się widzę i polubiłyście i wspólny język znalazłyście obie.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rene74 - mogę podać potem przepisik na prawdziwą Krówkę.;D A nie taką z pudełka...nie umywa się.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Wreszcie mogę coś napisać bo wróciłam z pracy , a tam nie da się pisać, nie mogę was bardzo tez podglądać co piszecie niestety:( Siedzę już dobre pół godziny i cofam się do stron z rana tyle piszecie. Tak jak myślałam @ dostałam w nocy. Martwią mnie tylko skrzepy , bo nigdy takich nie miałam , ale to pewnie przez zarodki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 - Kochana nie pamiętam przepisu na pamięć, bo dawno ich nie robiłam.:/Mogę poszukać i Ci napisać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 - pizza już gotowa.;D M wrócił i pomógł dokończyć,zaraz się będzie piec !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina1212 - witaj ! Mało się coś ostatnio odzywasz.:/Ja też mam deprechę i nic mi się nie chce,ale u mnie no to myślę,że ze względu na te problemy,które mam,że ja b.przeżywam.:-( Nieźle z tym moczem !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - no bo się Kochana opuszczasz. Dobry Ci wyszedł ten Murzynek > Ja od poniedziałku też będę nadrabiać, bo praca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek najdroższy ten prąd , my płacimy 700zł na miesiąc latem mniej bo piec już niechodzi . Do tego jeszcze tak zwany eko -groszek taki węgel do pieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 - no to tak samo jak ja.:D Uwielbiam z kremami itd.;-))Mam coś wspólnego z Twoim M.;D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ponownie malwi2983 ? Myślę, że te skrzepy to nic groźnego i że nie ma się czym przejmować ! Ja też takie mam czasami, a może i nawet ich nie widzimy często, bo od razu lecą do wc-no nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - a czy mi też dasz ten przepis na tą krówkę ? A czy z tobą nie mam wspólnego języka każda z nas ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak myślę igrek ! Zdążyłam już dzisiaj chociaż zadzwonić do mojego gina i umówić się na wizytę , bo muszę przed krio zrobić posiewy nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki takim lekarzom leczenie nabiera zupełnie innego wymiaru. Ja na pierwszej wizycie u niego nabrałam wiatru w żagle.Super gość. Do tej pory śmiejemy się wspominając tę wizytę. Rene Troszkę przeszliśmy ale to odchodzi gdzieś w niepamięć jak pierwszy raz usłyszysz płacz swojego dziecka albo jak po raz pierwszy weźmiesz je na ręce.Dla tych magicznych i cudownych chwil warto żyć. Jak kiedyś będziesz miała czas i cofniesz się tych parę stron wcześniej to zobaczysz że i mnie nie ominęły stany depresyjne i załamania.Ja czasem czytam te swoje wypociny z początku starań i mam wrażenie, że pisał to ktoś inny,nie ja.A i płaczę za każdym razem jak transfer sie nie udał.Ciągle nie wierzę że tak to się skończyło. Igrek Pełna procedura to punkcja plus transfery. Ja miałam 2 punkcje i w sumie 7 transferów dlatego koszty były tak duże. A zaznaczę że stymulowałam sie jak szalona przy najmniejszej ilości leków. Przy każdej punkcji miałam około 20 komórek-to jest bardzo dużo.Ponieważ zależało mi na czasie badania robiłam u nich ale koszt rósł bo jak wiecie nie maja najniższych cen.U mnie musiałabym chodzić z rok do swojego ginekologa żeby dostać skierowania na te wszystkie badania . Tam zrobiłam wszystko chyba w 2 miesiące.Do tego doszły dojazdy i tak sie uzbierało.Trochę kasy miałam uzbierane, troszkę pomogli rodzice.Mieszkam z rodzicami więc cała kasa którą zarabiam szła na leczenie. Gdybym musiała opłacić mieszkanie i normalnie funkcjonować nigdy nie byłoby mnie stać na tak kosztowne leczenie.Przynajmniej nie w tak krótkim czasie.Także małe autko tam zostawiłam. Ale co tam. Każde pieniądze oddałabym za tego mroziaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz lato76 z M zapytać się dr dokładnie, jaki jest u Was problem !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - no widzisz też masz zemną coś wspólnego bo mój M też szczupły jest jak ty . Wzrost ma 182 , a waży 73 kg . A przepis jest z przepisu kasi . www moje ciasto ,pl Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 - wiem wiem, co to jest ten eco - groszek.;D O prądzie i wodzie no to pisałam pod tym kątem, że jak to drożeje, no to i ceny w Novum.;/ Michaline - już teraz no to na pewno doleciała.;D Przecież to Europa.;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mena 27 - a co miałaś na myśli, pisząc, że się stymulowałaś jak szalona najmniejszymi dawkami leków ? Czyli jakimi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×