Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

ewuś74 - witaj ! Modlitwa to bardzo wiele Kochana.:-) Ja dzisiaj zaczynam chodzić na Drogę Krzyżową.;-)Dziś pierwsza.Uwielbiam je,a chodzę na godzinę 19.00,bo są dla młodzieży.;-))Młodzież przygotowuje.W tamtym roku była na przykład w nawiązaniu do Upiora w Operze--akurat nie byłam,ale słyszałam,że pięknie i nawet ten żyrandol był i spadł !! Ja w tamtym roku chodziłam najczęściej dla dorosłych,więc przegapiłam,ale potem kilka ostatnich się właśnie na te przerzuciłam.:/ A odnośnie Upiora z Teatru Roma---przepiękny,polecam w 100 % !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline mi też na Face napisała, że nie może na forum pisać, bo Ją wyrzuca ( tą samą wiadomość, co jednak udało Jej się wysłać nawet kilka razy ).;D Widać, że każda z nas ma dziś z tą stroną problem.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jeszcze @ nie dostałam.:/Dzisiaj jest 28 dc.Czekam nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewuś74-widzę że Tobie leczenie się powiodło! Fajnie wiedzieć że przynosi to rezultaty, zawsze to jakas nadzieja na to że i nam się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak teraz przed crio-transferem byłam na akupunkturze to pani powiedziała że w chinach jest to rok smoka-co sprzyja płodności, Zobaczymy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rene74 - mena też była na akupunkturze.:D Chyba 160,00 zł. płaciła w W-wie.:/ A Ty skąd jesteś ? Chcesz nas zobaczyć a my Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek byłam na Upiorze w Roma - bardzo mi sie podobało. My razem z paczka wynajmujemy busika taki na 20 osob i raz na kwartał jeździmy do teatru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie pamietam ale nie ten piosenkarz Zagrobelny inna obsada Damian Aleksander,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
Igrek - Witaj cieszie się że jesteś . Jak się pojawiasz to odrazu forum nabiera tępo . Ale to dobrze . Przykro mi że nie mogłaś spać . Film mi się spodobał , wczesniej mówiłaś o książce ,'Ogród wiecznej wiosny " Ja nie czytałam ale sprezentowałam koleżance na gwiazdke . U mnie też coś jest z tym internetem , może przez te wiatrzysko ? Michalina - fajnie że odezwała się , odpoczywaj i zwiedzaj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to chyba, jak uda mi się w końcu tego transferu doczekać, to już tylko będę leżała i nic nie robiła po nim !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na kkupunkturze też byłam w novum. na dwóch sesjach 25min. przed crio i 25 min. po crio i zapłaciłam 160zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek modlitwa napeno nie zaszkodzi,ja przed moim pierwszym kriotranswerem modliłam się do anioła Omaela to patron starających się o potomstwo i kobiet w ciąży i jakoś się udało czy dzięki niemu?któż to wie...lecę bo gotuje obiad a potem będę piekła drożdżowe z serem,ale czytam Was w komórce a odpisuje na kompie więc nie zawsze mogę a jeszcze mam na wekchęd moją mamę...a ona nie wie o mojej drodze do macierzyństwa...buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
igrek - twoja pomoc mi potrzebna , jak zwalczyć tą pomarańczuwkę , bo wkurza mnie . Wchodze na moje konto wpisuje pseudonim i hasło , a tu mi wyskakuje że nieprawidłowe Hasło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie Kaja Mianowana na pewno - głos ma najpiękniejszy z tych 3 dziewczyn.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczątka ja mieszkam ok. 100km. od warszawy w stronę gdańska, a jak możemy się zobaczyć ? bo ja w szusowaniu po necie to jestem trochę nie teges!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato 76 - spróbuj się z tym samym pseudonimem jeszcze 1 raz może zarejestrować ? A może Capslock mam włączony lub wyłączony ?? Nie wiem, jakie hasło miałaś.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
ewuś - to kuchara z ciebie co ? Ja tez lubię drożdżówki , makowce i td . Może masz jakiś przepis , bo ja mam ale zbieraz różne przepisy , lubię eksperymentować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76-nie przejmuj się ta pomarańczówka! Chciaż jasteś indywidualistką odrazu Cię widać i z nikim pomylić nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
Igrek ok zaraz spróbuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
rene 74 - ale nie chce odróżniać się , jesteśmy zgraną paczką więc wolę być tak jak Wy !! Ale bedę dalej walczyć już się wkurzyłam się na dobre .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I chyba po transferze już nie będzie żadnego sprzątania, wchodzenia w związku z tym na stołki...hehe Ja nie mogę usiedzieć w 1 miejscu i właśnie się teraz wzięłam za to sprzątanie.;D A dziewczynki, jak funkcjonowałyście lub funkcjonujecie po transferze właśnie ? Jak się oszczędzacie / oszczędzałyście właśnie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wczoraj trochę walczyłam z tą pomarańczą i jakoś się udało, ale nie będę cię instruować bo u mnie to przypadek że się udało zmienić na czarno,fuksa mialam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rene74 - a masz może konto na Facebooku lub / i na naszej - klasie może ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
Kordianka - ja będę w najbiższy poniedziałek w Novum . Ale może któraś z dzięwczat będze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po pierwszych transerach troszkę pracowalam,po następnych lekarz kazał mi tak ok. 4 dni poleżeć. a teraz prawie nic nie robię wstawiam tylko obiad i przy kompie siedzę ale jak za długo to zaczynają mi dośc znacznie dokuczać plecy na dole i trochę brzuch, ale to tak jak przed okresem.,którego oczekuję nie dostać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato i Rene - wyślijcie na adres e - mailowy mena27@op.pl.:D Ona nam porozsyła i się pozapraszamy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×