Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

MICHALINE - super !! Moje gratulacje i oby tak dalej było.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nawet dobrze w pracy.:)Dużo wszystkiego,ale w miarę miła atmosfera !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusiadanusia - a co to są za badania DHEA-S, IGF1-BP, INHIBIN B, p i t ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też robiłam ten kariotyp ( badanie genetycznie ) w Krakowie--muszę zobaczyć adres, to napiszę,ale za darmo na NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka - spoko.;D Pisałaś przecież, że szkołę będziesz mieć.:D A jak tam kurczak M z piątku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - no to pięknie ! Moje gratulacje.;D Super pęcherzyki.;-)A co na nie brałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka - czyli wszystko z owu zmierza w dobrym kierunku.;D Brawo.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek, ja bym poszła na Twoim miejscu sprawdzić, no chyba, że jesteś na bank pewna że będzie @.. hmm, nie wiem.. ale jeśli nie musisz płacić dużo za usg to idź :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Wlasnie wrocilam do domu. Od razu wkulalam sie pod kolderke i odpoczywam. Michaline bardzo sie ciesze z twojej bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MICHALINE - 50,00 zł. No teraz tak myślę sobie i zastanawiam się, by jednak pojechać ! A jak jednak nie dostanę, no to znowu będę myśleć, martwić się i stresować.:(A po co mi to !! I tak mam dużo na głowie.:-( Witaj Agniren.;D Mało coś się ostatnio odzywasz tu do nas.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caly weekend bylam w pracy w warszawie i jak o 20 wracalam do hotelu to marzylam zeby ktos mi zmyl chociaz makijaz bo nie mialam sily na nic. To byl bardzo pracowity weekend a do tego caly czas spac mi sie chcialo albo bylam glodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy przez te hormony ciazowe to mozna miec jakis taki klutliwy nastroj? Bo wlasnie obrazilam sie na meza ktorego tydzien nie widzialam, nakrzyczalam na niego, a teraz to nawet nie wiem o co poszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren, Podobno w ciąży hormony szaleją, więc kto wie? A widać już brzuszek? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren - a można a można zapewne tak się czuć i zachowywać.:/ Zupełnie zapomniałam, że Ty w tym tygodniu w W-wie miałaś być.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuszka jeszcze nie ma ale na podbrzuszu czuc takie zgrubienie. Czytalam ze w osmym tygodniu macica ma wielkosc malej pilki, ja jestem szczupla i czuje znaczna roznice. Juz bardzo sie ciesze i wiem ze wszystko bedzie dobrze. W warszawie kolezanka powiedzila ze na bank coreczka, podobno widac takie rzecY po twarzy. Meczace jest tylko to ze caly czas mam sucho w gardle i duzo pije, w nocy nawet ide piec razy do toalety na siku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMH i inhibina to markery służące do określenia z jaką siłą będzie odpowiadać jajnik na leki (gonadotropiny) podawane w stymulacji. Anty-Mllerian Hormon (AMH) - produkowany w komórkach warstwy ziarnistej jajników. Prognozuje zdolność rozrodczą kobiety. W okresie menopauzy, przy braku rezerwy jajnikowej, poziom AMH w surowicy wynosi poniżej 1 ng/ml. Norma: max >1,4 ng/ml Inhibina B - ocena rezerwy jajnikowej. Norma: max >20 Uwaga: wyniki obu markerów ocenia się biorąc pod uwagę wiek kobiety (z wiekiem naturalnie zmniejsza się rezerwa jajnikowa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - sliczna beta :) igrek - zdecydowanie idz na ta wizyte. bedziesz spokojniejsza :) Agniren - mysle ze to wszystko w normie w Twoim stanie. M bedzie musial sie przyzwyczaic .... dbaj o siebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - to teraz Ci pogratuluję, śliczna betka :) Julciaaa - wow dużo tych pęcherzyków, może załapiesz się na bliźniaki ;) igrek - ja na Twoim miejscu poszłabym dla czystości sumienia, chociaż mówiłaś, że masz nieregularne @, więc może jeszcze nadejdzie @ Agniren - odpoczywaj dużo. Niektórzy tak mają, że poznają po twarzy, że w ogóle ktoś jest w ciąży. Mi ostatnio bratówka mówiła, że chyba chłopak, bo ładnie na twarzy wyglądam. Hmm ja to raczej bym tak nie powiedziała - bez makijażu wyglądam teraz źle - krosty, przebarwienia, szlag mnie już trafia ;) Marzy mi się dziewczynka... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki!! igrek gdzie mozna na nfz zrobic badania ggenetyczne?? tez musze zrobić! bede wdzieczna za namiary!:), napiszcie mi dziewuszki czy wy też tak przeżywałyście swoje nieudane in vitro?? ja juz zastanawiam sie czy nie oszalałam, bo mam doła, smutno mi , głowa boli, czuje sie jakbym miała grypę , minęło juz kilka tyg, myslałam ze juz przebolałam wszystko a tu po wizycie w Novum znowu dopadło mnie wszystko. Wy też miewacie takie stany emocjonalne? hustawki nastrojów? i uczucie że juz nic dobrego Was w życiu nie spotka? przepraszam że się żalę ale jak mowiłam nie mam z kim porozmawiać o tym...,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam i wreszcie jak na mnie dobre wieści.:)Endo 7,8 mm i będzie @.;D Nawet lekarz mi tak powiedział, a dopiero potem się zapytał,który dc.;-)Często do Niego chodzę ( w sumie no to na usg tylko, jak potrzebuję, by dalej nigdzie nie jechać ),więc zna moje problemy ! Jajniki ok.;-))więc ten ból no to na @,która lada dzień,a może lada godziny nawet nadejdzie. Mówiłam Mu,że chcę się monitorować ot tak dla siebie,wiec kazał mi przyjść najwcześniej w 10 dc., bo u mnie wszystko wolniej rośnie!!!Nawet mówił,że to endo jak na mnie no to jest ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem spokojniejsza chociaż, bo macica jest dla mnie najważniejsza teraz.:D Dobrze, że pojechałam---dzięki.;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusiadanusia - o tej Inhubinie no to już kiedyś czytałam przy okazji AMH-zapytam o to dr.;D Choć u mnie no to chyba bez sensu już robić to badanie !! Dziewczyny - a o której godzinie Lato miałam mieć tą wizytę dzisiaj ? Nic się nie odzywa.:/Oby było wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina1212 - ja tam bym wolała te krosty, by tylko mieć coś w tym brzuszku.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusiadanusia - moje AMH fatalne, bo < 0,17.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren - zazdroszczę Ci tego zgrubienia na brzuszku.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martina28 - Kochana ogarnę się troszeczkę i Ci napiszę, jak mi się udało załatwić ten Kariotyp za darmo.;D Ja też w Krakowie je robiłam.;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×