Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

lato76 - u mnie w przychodni całe szczescie nie ma az takich kolejek. Badania mozna robic do 10, ja dzisiaj bylam o 9:30 i bylo z 6 osob przede mna i sie wyrobilam bez problemu. igrek - według prawa róznica wieku między rodzicami a dzieckiem nie może być wieksza niż 40 lat. Dlugość oczekiwania na dziecko zależy od ośrodka adopcyjnego. Ale srednio tak jak czytalam to trwa to ok 2 lat. Przez ten czas masz spotkania w osrodku, musisz dostarczyc wszystkie dokumenty (o niekaralności, o stanie zdrowia, zaswiadczenie z poradni zdrowia psychicznego i poradni odwykowej ipt). Wiem tez, ze jako ze nie mamy slubu koscielnego nie mozemy starac sie o adopcje z katolickiego osrodka adopcyjnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato - za mnie to mozesz trzymacv kciuki juz od piatku a 8 marca za MICHELINE bo ma wizytę ciążową;) Miłego dnia dziewczynki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - OK . Oczywiście że będę trzymać kciuki za ciebie !!!!! Kurcze tak to jest jak człowiek szybko czyta , wszystko mi pomieszało się . Ale za Michaline będę trzymać na tego 8 marca , nie zapomniała bym , przecierz My kobietki obchodzimy swoje Święto ! Za pozostałych równierz trzymam żeby wszystko byo jak najlepiej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia -zu - Ciesze sie że zrobiłaś bez problemu badania , a jak dłógo czekasz na wynik ? Być może ja jak robiłam na NFZ , to trafiłam na taki dzień żę było sporo osób . Ja teraz bedę robić USg piersi prywatnie , ja płacę 70 zł , a Ty ile płacisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa ja rowniez trzymam za ciebie kciuki od piatku i oby betka rosla szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ! Przywitam się tylko.;D Miłego dnia Wam wszystkim życzę.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato 76 - a ja 50,00 zł. płaciłam za usg piersi--to jest najniższa cena u mnie w mieście.;D lekarz mi powiedział,że co pół roku powinnam robić, bo biorę hormony.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 - ja płaciłam 60zł. wyniki badań są następnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Wczoraj miałam wizytę pęcherzyki są dwa po 15mm, dziś późnym wieczorem mam zrobić zastrzyk i w piątek o 8 mam usg i jak pęknie choć jeden to będzie IUI, dr powiedział, że szansa na powodzenie przy 4 inseminacji bardzo maleją jak ma się udać to udaje się najczęściej do 3 razy. Mimo wszystko próbujemy ostatni raz. Jeśli się nie uda zostaje IVF. Julcia to mamy podobny termin inseminacji trzymam kciuki Kochana. Lato mam nadzieję, że wyniki będą ok Michaline ciesze się, ze beta rośnie :) Igrek jak się czujesz już nie odczuwasz tak mocno skutków laparo ? Pozdrawiam Was wszystykie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka - no w końcu jesteś! wiesz co to my sie chyba spotkamy bo ja dzis jade po recepte na zastrzyk i w piątek rano prawdopodobnie bede IUI miała...ale numer!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć Monka, no to super, że masz aż dwa pęcherzyki :-) Szansa jest więc dwukrotnie większa. MOOOOOcno trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o inseminacje to mojej kolezance sie 6 udała, takze główka do góry, sa 2 pecherzyki to daje 2 razy wiekszą szansę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia a pytałaś o zwolnieni, czy wydają je po IUI? Ja to myślę żeby iść do rodzinnej i wziąć chociaz 10 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka - pytałam ale dr była sceptycznie nastawiona do tego pomysłu...myslę ze lepiej od rodzinnego wziąć, ewentualnie zapytaj w piatek przecież to nic nie kosztuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka26 - trzymam kciuki za Ciebie. Mam nadzieje ze u Ciebie sprawdzi sie do 4 razy sztuka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia dziekuję :) Julcia chyba jednak wybiorę się do rodzinnej, po co w pracy maja wiedzieć ze leczę sie w klinice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka - ja osotanio o tym samym pomyslalam i sobie dałam spokój... ja chyba nawet nie chce w domu siedziec bo bede rozmyslać...wziełam sobie urlop na piatek potem 2 dni wekendu wiec zamierzam odpocząć a potem do pracy a co ma byc to bedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie masz rację jak ma się udać to się uda. ja też chyba za bardzo nie będę mogła sobie pozwolić na wolne, bo szykuje się dużo pracy, i szef tak czy tak to by mnie dręczył telefonami a to jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka26 - gratuluję pęcherzyków.;D Ja już prawie nic nie czuję złego po lPro.:P Jak tylko smaruję brzuch kremem, a wiadomo,że gęściejszy niż balsam, no to trochę czuję takie ciągnięcie, ale to może od szwów i przejdzie z czasem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka26 - a dlaczego po tych kilku razach spadają szansę na powodzenie IUI ? Czy przy IVF i ICSI jest tak samo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka26 - a co brałaś na wzrost pęcherzyków ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka26 - nie każdy wie też, co to jest Novum, jak się tym nie interesuje.:D Powodzenia Ci życzę.;D I Tobie Julciaaa też.:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam A ja milcząca bo od wtorku na L4 i wzięłam się za porządki w domu. A że dom duży to i roboty sporo :/ W piątek usg w szpitalu - sprawdzą czy jajeczka rosną. A u Wolskiego wizytę nam odwołano i przełożono na 16 marca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka - witaj ! A czemu Wam odwołano tą wizytę ? Ciekawe, jak tam Iza w tej swojej Kenii ? Nic zdjęć na Face nie wstawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno jakaś osoba potrzebowała na pilnie i zapytali czy zgodzimy sie aby nam przeniesc bo my mamy 1 a oni kolejna i musza miec jakas kontynuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka - aha.:)I Wy się zgodziliście?No i dobrze--trzeba sobie pomagać i czasami pomyśleć o tym, jakby się było na tym 2 miejscu...no nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka, ja tez sie wzięłam za sprzątanie. Jeszcze pranie zrobię i odpoczne:-) Igrek, nie wiem czemu ale i tez dr powiedział, ze 3x próbujemy IUI, bo wtedy są największe szanse. Nie wiem czy to samo dotyczyć ISCI i IVI ale nie sadze. Czytalam na rożnych stronach, ze IUI robią do 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - myślę też, że każda Klinika taka ma inne zasady. Tu może być do 6, gdzieś indziej do 3 itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie tak..na szczęście kobieta może decydować ile ich zrobi:-) Trzymam kciuki mocno cały czas za Was dziewczynki:-) Mnie dziś ogarnęła niepewność.. Czasami zastanawiam sie czy wszystko jest w porządku.. W piątek ponownie zrobię bete dla swojego spokoju. Jeszcze tydzień do usg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×