Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

nistety moja kolejna próba to kolejna nie udana tylko jak się pozbierać kiedy nie ma sie już sił. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalina - Dr n med . Brigitte Holzgreve ;300 pytań na temat ciąży ' Jeszcze mniałam inne ksiązki ale pożyczyłam koleżankom . Ale jak wejdziesz do empiku to sobie poczytaj . W oczekiwaniu na dziecko , ta ksiązka jest dość gruba to może teraz kosztować około 60 zł .Ale warto znajdziesz tam mnóstwo informacji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek 1975- Kurcze strasznie mi przykro , wiem co czujesz. Ale trzymaj się i nie poddawaj się koteczku !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato, bardzo dziękuje za informacje. Napewno pójdę do empiku:-) Kotek, strasznie mi przykro, ze jeszcze musisz poczekać ale czekać warto. 3mam kciuki, zeby trwało to krociutko!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w oczekiwaniu na dziecko na allegro kupilam. Najnowsze wydanie za 38 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim ! Ja już jestem w pracy , dzisiaj musiałam wcześniej przyjść .A co tam u Was dziewczynki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc kochane ja jestem juz w pracy nic mi sie nie chce bo zimno ale całuje was mocno:) sunia moze dzis da dupci pieskowi :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również wszystkie witam :) A dzień jak nigdy zaczynam ok kawy której wprawdzie nie lubię ale dzisiaj nabrałam na nią ochoty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki.. ja też w pracy ale mi to się spać chce.. od dwóch dni mam przedziwne sny, dziś np.śniło mi sie badanie drożności jajowodów.. hmmm, same sny ginekologiczne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena_2005
Kotek - jest to bardzo smutne, i pocieszenie że wszystko bedzie dobrze... może nie wiele zdziała. Może i dobrze popłacz sobie dzisiaj jutro, bo wiemy że to boli. Ale potem MUSISZ wziąść się w garśc i zacząć od nowa wszystko. To Twoje życie i musisz walczyć o to co chcesz :)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Ja też w pracy.;p Właśnie schną mi paznokcie, bo na czerwono je sobie pomalowałam.-)hehe Tak mi przykro Kotek.:/Robiłas test czy betę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotek - Tak mi przykro.. Pamiętaj, że musimy być silne!! Łzy przynoszą ulgę, ale prawdziwie się ja odczuwa dopiero w walce! Trzymaj się Kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt kto tego nie przeżył, nas nie zrozumie... Taka jest prawda. Ten stan mnie totalnie rozbił na drobne kawałeczki. Stałam się płaczliwa i nie mogłam teraz się nie rozryczeć... Właśnie odebrałam kolejne wyniki bHCG. U mnie radośnie choć jeszcze nie na 100% bo strach o ciążę już chyba będzie u mnie do końca... Beta na dziś 2449,4 !!! :) :) :) (choć to śmiech przez łzy szczęścia) Jutro usg u dr DJ. Oczywiście boję się jak nie wiem!!! Wizyta rano. Napiszę od razu jak wrócę do domku... Ściskam Was wszystkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nucia-rozumiem to doskonale ! Wiem,że wszystkie my się będziemy już zawsze bać.;/Powodzenia jutro.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nucia -no to gratuluje tej bety . Chociaż u Ciebie dobre wieści . Oby tych dobrych wiadomości ak najwięcej było . Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek - czerwone poznokcie hm..... Ja też lubie malować na czerwono , chociaż to nie jest mój ulubiony kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek1975- jest mi tak przykro wiem zeslow nic nie dadz nie pociesza jedynie bedxziesz wiedziała ze jestesmy z Toba Ty potrzebujesz czasu. Wiem ten cholerny czas jest tak straszy i sie tak dłuzy. Musisz odpoczac od tego wszystkiego dac sobie czasu w sensie zrob cos czego dawno nie robiłaś zaszalej. nawet jak trzeba to wez flaszke wina idz do kolezanki wypij ja całą i rycz ile wlezie o ile ci to pomoże. Słońce Ty moje moze i słabe pocieszenie ale pomyśl sobie ze kazdy z nas ma swoja gwazde na niebie i każdy ma z nas juz napisane zycie. nasz film juz leci tylko my go co chwilke poprawiamy. Przeszłaś juz tak wiele i pytanie ile jeszcze i dlaczego ja wiem o czym mówie:( daj sobie czas zrelaksuj sie. Boze jak bym była niedaleko wierz mi ze w 5 minut byłabym u ciebie z winkiem i wielka paczka chusteczek. Smutno mi i przykro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne jest to nasze zycie raz słońce raz deszcz z gradem:( Kiedys moja babcia powiedziała do mnie bardzo mądre słowa: tym co przychodzi z łatwościa wszystko w każdej dziedzinie sa zwykłymi ludzi a Bog wybiera sobie tych najlepszych tych bardzo madrych i toruje im droge w cierniach tak jak on sam ciepriał ale mu sie udało bo przeciez zmartwychwstał. Nam tez sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia to co powiedziała Twoja babcia to słowa niezwykle mądre i godne zapamiętania 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się co do stwierdzenia. Powiem wam, że jak przeczytałam te słowa to jakoś lepiej mi się zrobiło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza-super zdanie: kazdy z nas ma swoja gwazde na niebie i każdy ma z nas juz napisane zycie. nasz film juz leci tylko my go co chwilke poprawiamy" Sama wymyśliłaś ? Coś cytatami dzisiaj zalatuje.:-) hehe Akurat lato dziś czas na kolor czerwony-wczoraj był jeszcze jakiś róż czy malina.;-)) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że to gdzieś w Biblii jest zapisane. Mama mi kiedyś tak mówiła, że "Pan Bóg doświadcza swoich Ulubieńców". Chyba coś w tym jest... Być może Bóg doświadcza tych, których kocha. Igrek - taki dzień na złote myśli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nucia, super, gratuluje bety. Jutro u dr J zobaczysz pecherzyk i może już zarodek:-) Dadzą Ci zdjęcie napewno:-) powiedz mi jeszcze, w jakich jednostkach masz podana ta bete?? Iza, jak sunia? Dała sie czy jeszcze coś nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość captcha
Witajcie kordianka wysłałam ci swój adres e-maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nucia - Trzymam kciuki za jutrzejszą wizyte. Ja mam pojutrze na wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyndi
Igrek co do Wiosny to wszystko dobrze zrozumiałaś. Nie streszczę Ci Tej Osoby. W wolnej chwili cofnij się do 2007roku. Buziaki dla WAS wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×