Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

czesc dziewczynki dziekuje za słowa otuchy dzis cały dzień łzy mi sie lały . igrek robiłam i test i bete.doktor kazała mi już odstawić leki i czekać na@. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyndi
Kotek trzymaj się Kochana. Nikt nie powiedział, że będzie łatwo! Mnie i Menie udało się za siódmym razem. A i Captcha też nie nie poszło łatwo.......................!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek -Wiem kochana co czujesz , ale bądz dzielna i walcz dalej .Ale przyjdzie ta chwila na którą tak dłógo czekasz . Sciskam Cię mocno ,i trzymaj się Kochana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotek, No wiem, żal i smutek, łzy.. Ale nie trac wiary, nadziei i sił. Beda Ci jeszcze potrzebne. Życzę Ci szczesciai cierpliwości. Mam nadzieje, ze szybko zostaną nagrodzone. Trzymaj sie Słoneczko ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O maj got! Cześć Dziewczyny,tyle się napisałam i wszystko mi się skasowało,cały czas Was czytam i jutro się odezwę,bo dziś już się wkurzyłam tym moim kompem. Serdeczne pozdrowionka dla was wszystkich pa,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rene, Kotek - bardzo mi przykro, że Wam się znowu nie udało.:/Musicie być silne, bo skąd my kolejne mamy czerpać siły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rene - Nie poddawaj się. Jesteśmy tu wszystkie doświadczane przez los.. niestety!!!! Ale wierzę, ze każda z nas utuli jeszcze swego dzidziusia :* ! Michaline - bHCG mam podawane w mlU/ml. Z tego co mi kiedyś ginka mówiła to bHCG ponoć jest dokładniejsza do określenia prawidłowego rozwoju ciąży (beta jest jakby częścią składową całego HCG czy coś takiego...) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek-cześć! moja babcia tak mi mówiła jak miałam naście lat. moje zycie rzeczywiscie jest jak film czasem lepsze a czasem gorsze:) ale ogólnie zadowolona jestem i nic bym nie zmieniła MIMO MOICH PROBLEMÓW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Nucia, bHCG jest lepsza. Ja tez robię bHCG ale ja mam podana w U/L.. Miłego dnia dziewczynki, jeśli wierzyć prognozom, to dziś ma być o wiele ciepłej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nucia83 - Wiem i łapie małego stresa;). Jeszcze musze zrobic badanie na posiew ale jakos mi ciezko sie zebrac może dzis mi sie uda podjechac do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka- moja babcia jest niewzwykle mądrą kobieta. Jest dla mnie moim wzorem poświęciła sie całkowicie domowi i dzieciom. Wiadomo jak to mężczyzni z dziadkiem nie miała łatwego życia chociaz był fantastycznym dzadkiem i kochajacym ojcem. Jezeli kazda rodzina wygladała by jak moi dziadkowie to świat byłby piękny i cudowny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline-trudno powiedziec czy wczoraj dała chociaz kawaler byl ona bardzo chetna ale mnie w domku nie bylo i nie widziałam czy dała. dzis jedzie do kawalera moze dzis sie uda, a jak nie to trudno w przyszłym roku sie spróbuje. Nic na siłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek1975- Słoneczko juz wychodzi wiosna krokami sie zbliza a nasze aniolki czuwaja i jeszcze taka chwila nadejdzie kiedy nam sie ukaza. bedzie dobrze. Teraz czas czas i spokój jest dla ciebie najważniejszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim Panim zycze milego dzionka. U mnie świeci Piękne słoneczko dzis juz czwartek wiec weekend zbliza sie wielkimi krokami i wtedy odpoczniemy. Miłego słonecznego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny . Dobrze że dzisiaj czwartek , jutro piątek i już mamy wolne . U mnie równierz świeci pięknie słoneczko .Ale triszeczke jestem chora , gardło mnie cos boli i głowa . Ale mam nadzieje że przejdzie . Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalina - tak nadają coraz cieplej , w sobote ma być +18 . Nareszcie cieplutko będzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igreczku - u mnei ok, czekam na @ teraz ale cos czuje że przez te niepekniete pecherzyki mi sie cykl wydłuzy niestety:( monka - hop hop co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nucia - gratuluję obiecującej betki i pwoodzenia na dzisiejszym usg żebyś juz swojego małego kropka dostrzegła 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka - kawa i pączek hm.... Ja ograniczam się w słodkościach . Ale też uwielbiam słodycze . Jakaś dobra czekolada ..... Ja tez już jestem po kawie , zawsze jak przychodze do pracy to sobie robię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękny dziś dzień dziewczynki . Aż się chce coś robić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Kotek przykro mi, że się nie udało trzymaj sie.. Nucia chociaż Ty masz dobre wieści. Ja jutro odbieram wynik bety popołudniu i bardzo się stresuje, ale co ma być to będzie. Jutro dam Wam znać jaki wynik. miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zachodzie polski wciaz oczekuje tego sloneczka. Przydaloby sie. Piesek dostal nowa pilke i czeka az wyjde i razem porzucamy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki!! ja dzisiaj w domu siedze. Bylismy wczoraj na sterylizacji z nasza sunia. biedna slabo sie jeszcze czuje wiec nie chcialam jej samej w domu zostawiac. kotek - kochana wiem ze ciezko jest ale musisz byc dobrej mysli. na pewno sie uda, musisz tylko jeszcze chwilke zaczekac lato76 - ja tez sie ciesze ze dzis juz czwartek i weekend przed nami :) igrek - czy ty juz dostalas @?? Miłego dnia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki!!! Widziałam dziś na usg naszego Kropka :) Prawidłowa wielkość, pęcherzyk ma lokatora więc wszystko prawidłowo się rozwija. Ciąża pojedyncza :) Teraz czekamy na serduszko - kolejny mały kroczek do przodu. Za pierwszym razem nie doczekaliśmy się tej chwili... dlatego tak bardzo wyczekujemy teraz na ten moment. Dziś jedna troska mniej, więc powolutku zaczynam wierzyć, że tym razem się uda :) Monka! trzymam mocno kciuki za Ciebie!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nucia -Super wiadomość !!!!! Teraz dbaj o siebie i dużo odpoczywaj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nucia83 - super wiadomość! ciesze sie Twoim szczesciem i dalej trzymam kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×