Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

ajda11 - dr zapisała mnie do dawstwa coś około 09.02, a jak dzwoniłam do laboratorium coś około 28 lutego, no to mi Pani powiedziała, że jeszcze z 1 lub 2 cykle zanim do mnie zadzwonią, że są komórki.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka26 - tam mi przykro Kochanie.:-(Jestem z Tobą.;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia-Ty się chyba pytałaś, czy @ dostałam.;D Jeszcze nie, ale cofnij się, bo dzwoniłam do DJ i borę leki.;-) Jak znajdę jutro,to skopiuję.;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazała mi wziąść 2 opakowania po 28 tabletek Femoston 2/10.;p Mówiła,że to moje endo i tak musi się złuszczyć prędzej czy później, bo nie jest cienkie i że ono się odklei id ścianek i złuszczy-coś takiego mi w każdym bądź razie powiedziała !! Ale...w naszej sytuacji szkoda czekać i lepiej, by jak najszybciej endo zaczęło się budować od nowa-ze względu na to,że czekamy na komórki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - a co dostałas na wywołanie? bo ja orgamentril biorę:) dziękuję CI kochana za przekazanie tego 1% z całego serducha ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - juz doczytałam co bierzesz, to ja cos innego ale pewnie działanie podobne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajda11-PRZYKRO MI Z POODU TEGO CO SIE STAŁO:( Witaj na forum. potrzebujesz wsparcia duchowego wygadania się pisz my jestesmy tutaj jak jedna wielka rodzina zawsze wysłuchamy i podpowiemy co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe dziewczyny. dzis piateczek nareszcie:) miłego dnia zycze. wczoraj nie pojechałam do szpitala na badanie ale moze dzis jakos mi ciezko sie zabrac i ics.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochaniutkie :) Większa część z was szykuje się na wizytę - oczywiście czekamy na relacje :) Ja jak wieczorkiem wrócę od razu Wam napisze co nam powie Wolski bo teraz to tylko czekamy na informację czy nasienie M nadaje się na inseminację czy tylko na in vitro, czy może nawet na to nie ma szans :( Póki co nadzieje mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, podjęłam decyzję z m o IVF, prosze napiszcie mi czy jak dostanę listę badań, to długo będę czekała na wyniki? Jeszcze nie dostałam miesiączki, zastanawiam się kiedy mam pojechać na wizytę? jak to jest ? Dr coś wspominał podczas wczęśniejszej wizyty, że bierze się tabletki antykoncepcyjne na wyciszenie jajników, czy można je brać i jednocześnie robić badania????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka - umów sie jak najszybciej na wizyte to wszystkiego sie dowiesz... lekarz wypisze recepty na tabletki naty czy inne wyciszacze (ja sie tak do konca nie orientuję, powie jakie badania masz zrobic. My np wszystkie mamy poza posiewem moim bo stracił ważność! piszesz o długim protokole...tak wtedy przez miesiac sie bierze tabletki anty...ale uwazam ze powinnas isc do lekarza zeby od 1 dc móc je wziąć! a tedy w kwietniu/maju bys juz mogła iVN miec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - Femoston 2/10.;D Nigdy wcześniej tego nie brałam ! To jest stosowane w hormonalnej terapii zastępczej.;P 1 opakowanie 28 tabletek, jak antykoncepcyjne-połowa pomarańczowa,a połowa kremowe.:p Orgametril też brałam kiedyś.;-))Może ten Femoston lepiej działa na endo--nie wiem !!! Bo jak się do dawstwa szykuję, no to... Miłego dnia Wam dziewczynki życzę.;-)Ja w pracy jestem i czekam aż mi mój M ptysia przywiezie, bo mam na niego ochotę już od kilku dni !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe forumowiczki :) monka ja jak kiedyś brałam anty to lekarz mi mówił, że od 1dc do góra 5dc można brać. Trzymaj się, w końcu się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki, byłam już w novum po 9.. jakoś korków nie było, więc zjadłam tam śniadanie i czekałam na Zuzie i Lato :-) Zuzia przyszła, posiedziałyśmy, porozmawiałyśmy. Od razu naszą Zuzie poznałam. Cieszę się, że się spotkałyśmy. Było jakoś radośnie i inaczej niż zwykle.. Tak więc moje kochane, warto się poznać :-) Nie wiem co się stało z Lato, bo obie z Zuzią jej wypatrywałyśmy, potem Zuzia sama i nic. Jak wyszłam z gabinetu i zaraz po mnie Zuzia to nie mogłyśmy nikogo wypatrzec, kto wypatrywałby nas.. No bo Lato, my to miałysmy utrudnione, bo nie wiemy jak wyglądasz :-) Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko ok. Co do mojej wizyty. Wczoraj odebrałam wynik: bHCG ponad 28.tys.U/l, progesteron ponad 55. Dr Zamora powiedział, że beta trochę niska ale zaraz potem było USG i dzidzia ma już 1cm no i szalało tam małe serduszko 145 uderzeń na minutę, więc dr powiedział, że z tą betą to najwyraźniej taka moja uroda :-) Jest wszystko w porządku. Poza tym od 2 dni mam mdłości..więc czasami jest mi mega niedobrze. Termin ustalony na 3.XI Kordianka, na pewno macie szanse, jak nie IUI to IVF. Trzymam kochana kciuki i się nie martw na zapas :-) Będzie dobrze i koniecznie daj znać po wizycie co i jak :-) Monka, gratuluje podjętej decyzji. Osobiście uważam, że jest ona słuszna. Mi mój dr powiedział, że jak 3x IUI się nie uda to wówczas IN VITRO. Kochana, obyś jak najszybciej mogła do niego podejść a rezultat wynagrodził Ci niepowodzenia w IUI. Mocno w to wierzę.. W Warszawie piękne Słońce, 13 stopni jak narazie. Cudnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline jakże cieszę się Twoim szczęściem :) Ja proponuje jak będzie ładna pogoda abyśmy się spotkały i np poszły do zoo :) Zabiorę was na pyszne gofry :P Wprawdzie nie jestem ich miłośniczka ale mam takie jedno miejsce gdzie są fantastyczne - sprawdzone bo w weekendy dorabiam tam sobie i wiem, jak są robione itp :) No i są tak także lody gałkowe, włoskie i pyszna kawka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MICHAline CIESZĘ SIĘ, że z Dzidzią wszystko dobrze, pewnie to wspaniałe uczucie usłyszeć bicie serduszka. Kordianka ale narobiłś mi smaku na te pyszności , miłego dnia dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam się że już odliczam dni do niedzieli kiedy znów będę w pracy w zoo i będę mogła zjeść goferka - ja to tradycyjnie z dżemem bo gofr szarlotka z jabłuszkami już mi się przejadł :p Póki co siedzę w pracy i jak szef nie patrzy pisze referat z socjologii wychowania :P A jutro kochane kobietki ma być pogoda więc wszystkie mykamy myć okienka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka a widziałaś te małe tygryski, które się urodziły? cudooo!!! ja bardzo chętnie się z Wami wybiorę. Uwielbiam gofry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki, jak juz wiecie byłam dzisiaj w novum i widziałam sie z Michaline. Bardzo było miło w końcu pogadać na żywo:) Ja też rozpoznałam Michaline bez problemu :) Naprawdę sie ciesze ze miałyśmy możliwość poznać sie osobiscie :) Michaline jeszcze raz bardzo sie ciesze ze u Ciebie tez wszystko dobrze i ze serduszko pieknie bije :) Lato niestety nie udało nam sie wypatrzeć. Co do wizyty to wszystko ok. Torbieli brak, wiec teraz czekam na @ i 1,2 d.c. wizyta startowa do kolejnego in vitro. monka26 - też uważam ze to słuszna decyzja. umawiaj sie jak najszybciej na wizyte i wtedy wszystko dokładnie lekarz Ci powie. Kordianka - czekamy na dobre wiadomosci wieczorem!!! Na pewno nasienie sie nadaje jak nie na inseminacje to na pewno na in vitro. Piękna pogoda, czuć wiosne w powietrzu i od razu lepsze samopoczucie. Miłego dnia Wam życze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monka, przede wszystkim zrobiłam się o wiele spokojniejsza, że serduszko jest :-) Na razie go nie słyszałam, to później. Widziałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalie a ja w ogóle mam Cie na fb lub nk ? Bo coś mi się wydaje, że Ciebie nie mam. Mam Zuzie, Anie, Dagmarę i Izę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka - ja równiez z miła checia sie z Wami zobacze i gofra tez zjem z miła checia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline pewnie, że widziałam małe tygryski. Opiekuje się nimi mój kolega z osiedla i czasami jak wychodzi z tygryskami na spacer to zaglądają do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow Kordianka!!! Spacer z tygrysiątkami! Ale ci zazdroszczę widoków w pracy :) Michaline - Jak się cieszę, że wszystko pięknie się układa i widziałaś już serduszko! Ja też już czekam na ten moment z wielką ekscytacją. Betą się nie przejmuj jak usg w porządku. Widocznie taki już Twój urok ( a raczej dzidzi ;) hehe! ) Swoją drogą, czy będziesz chodzić do Novum na wizyty ciążowe czy zmieniasz? My na pewno chcemy do 3 miesiąca, a w trakcie zapisać gdzie indziej do gin-poł. Monka - Również popieram i gratuluje decyzji :) Oczywiście witam nowe Forumki. Nie martwcie się, trafiłyście w dobre ręce ;) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju ale zazdroszcze tego spaceru z tygryskami!!!! jestem kociara na maksa!!!!!!!!!!!:D micheline - super!!!!! gratulacje raz jeszcze!!!🌼 baaaardzo sie cieszę, że wszystko w jak najlepszym porządku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kodianka, mnie na nk nie ma. Jestem na FB, ma mnie Igrek, Zuzia, więc kochane niech któraś z Was wyślę Kordiance wiadomość na FB z moim imieniem i nazwiskiem, tak aby mogła mnie znaleźć. Tu na forum nie chcę podać moich danych.. Bardzo bym chciała przytulić takiego tygryska małego. Jak byłam w Tajlandii to tuliłam juz takiego większego.. Nucia, kolejną wizytę mam w novum za 3 tyg a za 5 robie tam też usg prenatalne. Też zastanawiam się do kogo mam chodzić dalej. Jeszcze nie wiem. Może na dniach się wyjaśni :-) A ty kiedy masz kolejną wizytę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×