Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Progynova 3 x dziennie-pomyliłam się. Ile brałyście Encortonu dziewczęta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek-a ty mialas robiona histerioskopie.Ja sie zastanawiam czy przed kolejnym podejsciem jeszcze jej nie zrobic,chociaz prof mowil ze z moja macica jest wszystko ok,ale ja uwazam ze tyle transferow niudanych to moze cos jest nie tak z macica a nie z zarodkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... igrek tak bardzo się cieszę że masz dobre wieści...w końcu coś się ruszyło,jest plan i nareszcie lepszy humor, tak trzymaj pozdrawiam...jestem z Tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - raczej nie ! Zresztą nie wiem.;/Hehe...ja przecież nawet nie mam cyklu chyba, no bo nie dostałam @ po zabiegu i leki biorę teraz.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajda11 - a jaką dawkę miałaś tego Encortonu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajda11 - Kochana -- ja miałaś 3 laparo i 2 HSG, więc mi Histero nie było już potrzebne !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kochane.;*To nie znaczy,że się uda,ale najważniejsze, że się już coś ruszyło i że już bezczynnie nie czekam, a zaczynam działaś.;P Dzisiaj jadę na tą zumbę na godzinę 20.00, więc trochę poskaczę.;p hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ttinna kochana ja dziś już nie pamiętam jakie były parametry,plemniczki były bardzo słabe tzn.jak widziałam pod mikroskopem to bardzo słabo się ruszały i nie miały siły biegać i dlatego po pierwszej nie udanej inseminacji dr. Wojewódzki jednak zalecił in vitro. poczekaj na wizytę wszystkiego się dowiesz to dobrzy specjaliści tylko niestety trzeba trochę czasu,badań no i kasy, trzymam kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - SUUUUUUUUPER wiadomości!!!!!!!!!!!! Bardzo sie ciesze :) Trzymam mocno kciuki, zeby wszystko poszlo juz gładko :) witam nowe dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Igreczku świetnie ,że coś się wreszcie u was ruszyło. Będzie dobrze:) A co do ziółek to są to zioła na przewód pokarmowy i na wątrobę , bo podobno od tego zaczynają się wszystkie schorzenia. Piję je 30 minut przed obiadem i o 20 , a M rano i o 20. Zioła są obrzydliwe. Na podstawie pulsu , moczu i języka określił czego nam brakuje w organizmie. Ale patrząc na mój język powiedział, że dzieci będą:). Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek cieszymy sie razem z tobą oby się udało .cz to 1 próba z kmórki dawczyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek-nie pamietam jaka dawke mialam,musze zajrzec w dokumenty,a histero to jest badanie macicy,laparoskopia i HSG glownie sprawdza jajowody,histerioskopia bada czy w macicy nie ma zrostow polipow czy miesniakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajda11 tak mam jeszcze 6 mrozaczków ale nie wiem kidy przez misiąc nie mogę bo byłam na progynowie i musze odpoczac od leków. rozmyślam nad powtórzeniem badań immunologicznych,porozmawiam jeszcze z moją dr.S. czytałam też o akumkturze ponoc pomaga,ale bardzo boje się igieł,pobranie krwi to dla mnie wyzwanie,zobaczę,ciagle tylko myśle nawet dziewczyny z pracy mówią ze jestem jakaś nie obecna ale co one mogą wiedzieć co ja ,my wszystkie przezywamy ,chyba się poryczę ,mąz pojechał do pracy a ja z kotem sama .pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek-ja tez sama w domu bo maz pojechal do pracy tylko ja z psem,nie boj sie akupunktury,ja przed i po kazdym transferze ja mialam to jest bardzo przyjemne.Masz racje nikt kto tego doswidczyl nie wie co dzieje sie w naszych glowach i serduszku ale musimy myslec pozytywnie i nie martwic sie na zapas,podobno ze sniezynek udaje sie szybciej bo one juz maja zachartowane geny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajda11 miałaś akupunkture i sie nie udało to ja już nieewiem w co wierzyć co zrobic bysię udało ile jeszcze zapłacić iza jakie grzechy nas to spotyka te co nie chca dzieci to raz się bzykną i zachodzą i witaminek ni widza .mam doła .idziemy z tosią spac bo mi się ociera o nogi ,miłych snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek-nie wiadomo czy akupunktura nie pomogla ale my musimy robic wszystko i wierzyc ze sie wkoncu uda.DObranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj cie dziewczynki . Dzisiaj byłam na usg mojej dr nie było wiec byłam u innego dr . Mój pęcherzyk pęńkł pęcherzyk , Widzicie Wasze kciuki przydały się mi . Michalina , zuzia ,karina i inne dziewczynki dzieńki za kciuki. Słóchaj cie ile ja dzisiaj widziałam w Novum dziewczyn w ciąży , i to w takiej zaawansowanej . Jedno małżeństwo przyszło z blizniakami podzieńkować dr Lewandowskiemu i dr Kozioł . Mnieli duży bukiet kwiatów , a te maleństwa ich może mieli z 1 miesiąc albo 2 ale nie więcej . Super to wygłądało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek - Z całego serca ci gratuluje , wreszcie u Ciebie coś ruszyło się .Super....... Pisałaś o Enkortonie , to ja biore ten lek . Ja zaczęlam brać od 1 dnia @ 1 tabletka dziennie 10mg , A jak mi się skończy opakowanie to mam brać 5 mg 1 rano i 1/2 w połódnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia-zu - moja wizyta ok , jak juz wczesniej napisałam pęcherzyk pęńkł .Całe szczeńście ,dzisiaj mam wziąść 4 luteiny na noc , a od jutra 10 . W piątek mam crio-t , tak mi dr napisaw . Teraz mam pietra czy przeżyją moje śnieżynki rozmrażanie ? Oby tak było , bo tak strasznie się stresuje tym . A u Ciebie @ przyszła ? Kiedy będziesz mniała wizyte u dr Z ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek -Enkorton jest po 5 mg i po 10 mg . A jakie Ty dawki bierzesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×