Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

lato - super ze pęcherzyk pękł. Trzymam kciuki dalej zeby śnieżynki przeżyły. dzisiaj dostałam @ wiec jutro ide na wizyte do Z. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynik! przepraszam ze sie nie odzywałam ale w pracy miam troche pracy a w domu wiosenne porzadki i naprawde nie mam kiedy usiąśc i napiesać cos.Ale czytam was wszystkie i staram sie byc na bierząco. Zuzia- super na @ powodzenia na dzisiejszej wizycie trzymam kciuki:* napisz wszystko co i jak o której masz wizyte? Igrek- suuuper wiodomość. jest dawczyni:* fruwam razem z Tobą ze szczęścia. lato76 - suuper newsy:) ciesze sie i trzymam kciuki za śnieżynki.:) ja jestem w podobnej sytuacji więc bede sledziła Twoj los z niecierpliwością.:) napisz mi jakie badania robiłas i jak wszystko datowo sie potoczyło, tak dla mojego przypomnienia Nasze kochane przyszłe mamusie Agniren i Michaline ciesze sie ogromnie ze maleństwa rosną. nie ma nic piękniejszego w życiu niż widzieć na monitorze swoją pocieche. gRatuluje Wam bardzo:) i mam nadzieje ze nas Wszystkie zarazicie Waszymi kochanymi Wiruskami:) Aneczka_K-3mam kciuki za jajeczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym tygodniu miałam zrobić opsiew z kanałuy szyjki macicy wkurzyłam sie bo chciałam sie umówićna wizyte do gin. na NFZ albo w szpitału. obdzwoniłam wszystkich lekarzy u siebie w mieście i niestety panie mi odmówiły ponieważ rejestracja jest na maj lub czerwiec a Pani nikt takiego badania nie zrobi na kase chorych. Myslałam ze je roztrzaskam pzrez ten telefon. najlepiej zadzwoniłam do szpitala i akuroat rozmawiałam z lekarzem ktory miał dyżur ja poroniłam i mówie mu o całej sytuacji dla przypomnienia a on do mnie wie pani byśmy musieli pania przyjąć na oddział a to nie taka prosta sprawa skoro pani nie gorączkuje i sie nic nie dzieje. niestety musi pani zrobic badanie prywatnie. Poprostu SZOK. Jade w poniedziałek do innego miasta na wizyte i bede miała robione badanie zadzwoniłam do tego szpitala i pani pokombinowała z wizytami lekarskimi i sie udało mnie zarejstrowac. jade na 15:40 juz mam stresa.Boze zeby wyszło wszystko ok.pożniej czekanie na @ i jade po moje kochane śniezynki. i kolejny stres zeby przezyły, pożniej zeby sie przyjeły i zeby beta rosła i zeby pojawił sie zarodek i pozniej zeby zabiło serduszko i pozniej zeby wszystko rozwijało sie dobrze i poznie stres do konca zycia :) Jezu ile stresu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Wszystkim . Zuzia-zu - to dzisiaj masz wizyte , ńo to życzę powodzenia . Napisz pózniej jak poszła i td . Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka - Dobrze że odezwała się ! Ja tym razem podchodziłam do crio bez clo . Bo poprzednimy razami dostawałam w 2 dc clo 1/4 tabletki , a tym razem podchodze na naturalnym cyklu . U mnie jeszcze niektóre badania były ważne , więc zrobiłam usg piersi , posiew , czystość , i jeszcze tam kilka badań . A reszta badań mniałam jeszcze ważne . Jutro maja rozmrażać się moje śnieżynki, bo ich jak już wiesz dzień wczesniej przed transferem rozmrażają . Pózniej do ciebie dzonią z laboratorium , i powiadamiają . A jak dobrze przeżyją rozmrażanie , to następnego dnia transfer . Napewno to wszystko wiesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka - Ja chciałam u siebie w przychodni zrobić usg , coś Ty nie masz zadnych szans .Kolejki takie że hej ........ A tu usg musisz zrobić , posiew i inne wazne badania . Mnie pani w przychodni na usg piersi chciała zapisać dopiero na koniec kwietnia masakra jakaś . Dlatego wszystkie badania robiłam w Novum. Tak że wydałam sporo kasy , na badania usg i td . Ale najwazniejsze żeby się udało , tym najbardziej martwie się . Tak steru to jest troszeczke z tym wszystkim . Napoczątku żeby posiew był dobry ,pózniej żeby przezyły rozmrażanie ,i kolejny stres żeby się przyjęły i beta rosła .Pózniej żeby zabiło serduszko i zarodek dobrze sie rozwijał . Ja też za każdym razem okropnie się stresuje się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato, bardzo sie cieszę:-) No to teraz trzymam kciuki za Twoje mrozaczki i transfer!!!! Tzymam mocno!!! Zuzia, daj znać co dr Z powiedział za wizycie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato, bardzo sie cieszę:-) No to teraz trzymam kciuki za Twoje mrozaczki i transfer!!!! Tzymam mocno!!! Zuzia, daj znać co dr Z powiedział za wizycie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Oj tak koszta są duże a nfz ciężko się dostać - ciągle mam skargi :( Na szczęście swoich troszkę w przyśpieszonym trybie przyjmują - jedyny plus pracy w szpitalu w którym są nędzne zarobki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalina- Dzieńki Ci Kochana za kciuki , napewno się przydadzą . Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki :) W Warszawie znów popsuła się pogoda. Jakoś tak szaro i kropi deszczyk. Szkoda, że taki brzydki pierwszy dzień wiosny mamy. Igrek - ja biorę encorton w dawce 7,5 mg. Jedną tabletkę rano i pół tabletki w południe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak kotek1975 - to jest nasz 1 próba dopiero, bo nasze leczenie w Novum zaczęliśmy od 05.01 tego roku ! Witajcie wszystkie i miłego dnia Wam życzę.:D ja w pracy... Po zumie super,jestem zachwycona,świetnie instruktorka tańczy--ja też tak chcę !! Kupię sobie karnet,bo taniej i będę chodzić we wtorki i w czwartki na godzinę 20.00.;-)Jak na razie mam na to z półtora miesiąca, bo od transferu już nie będę mogła skakać zapewne, ale to już nieważne przecież będzie. Wyliczyłam sobie tak,że najlepiej będzie mi zrobić sobie te świeże posiewy gdzieś tak w 1 tygodniu kwietnia i już zadzwoniłam i jestem zapisana na godzinkę 07.20 rano 04.04 na NFZ normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, Wczoraj miałam wizytę u dr z, był to 5 dc i już zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne, 20 dc mam wizytę, na ten dzień mam mnóstwo badań do zrobienia min cytogenetyczne, usg , ekag itd.. boję się tej całej procedury, dziewczyny jak to jest czy punkcję wykonuje się mniej wiecej w tym samym czasie co byłaby naturalna owulacja? Czy w czasie punkcji znieczulenie jest w kręgosłup ? Lato trzymam kciuki za rozmrożenie śnieżynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajda11 - zobacz w moją stopkę.:)Ja mam dwurożną macicę, ale żadnych zrostów nie ma tam na szczęście moje.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajda11 - ani żadnych polipów czy mięśniaków też tam nie ma.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek mam nadzieję że jak najszybciej to możliwe będziesz miała transfer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek1975 - no to po Progynovie trzeba odpoczywać potem ? Ty pracujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek1975 - ja bym jednak radziła Ci zrobić te badania immunologiczne ze względu na to, że to nie jest coś stałego i może się niestety zmieniać !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 - super, że pęcherzyk pękł.;D Widok dzieciaków wzruszający zapewne - takich maleńkich jeszcze.;-) My też kiedyś tak będziemy dziewczyny - i z dziećmi przyjedziemy i tak podziękujemy.;D Zobaczycie--wspomniecie moje słowa.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 - trzymam kciuki za krio.;D Ja biorę już od wielu lat 4 mg Metypredu.;D Umówię się chyba na jeszcze 1 konsultację telefoniczną z dr Dobek i skonsultuję te dawki powtórnie.:-) Od 1 dc. tak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 Kochanie - ależ Ty się martwisz !!! Już widzę, że do końca życia.:)Pamiętasz, jak tutaj pisałam,by powoli każdy kroczek do przodu i myśleć tylko o tym, co będzie za chwilę ??? Zobacz--a mi się udało zarejestrować---mamy takiego słabego ginekologa - Panią, ale posiew z pielęgniarką już mi robiły ! I nic nie płaciłam.;-))) lato trzymam kciukasy za rozmrożenie.... Dziewczyny---idę trochę popracować......potem przeczytam resztę i poodpisuję.;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana1500100900
Hej dziewczyny mam problem z odnawiającą się torbielą, a pragnę rozpocząć kolejne starania ( w sierpniu poroniłam). Czy w tej klinice mi pomogą ( wykonają badania hormonalne, test na drożność jajowodów, itp.)? Będę wdzięczna za informację. Aha i jakie tam są ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj! Ja też poroniłam (opis w mojej stopce). Byliśmy z mężem załamani. Już od pierwszej wizyty zlecono nam badania. Zrobiliśmy w Novum choć nie jest tanio. Niestety nie pamiętam ile one kosztowały. Pierwsza wizyta 150 zł, następne 80zł. Też miałam problem z torbielami... Nam się udało w 4 cyklu :) Głowa do góry! Jesteście w nOvum! w dobrych rękach :) Igreczku! Bardzo się cieszę, że to już niedługo :) :) :) Pozdrawiam wszystkie Kobitki, a w szczególności nasze Ciężaróweczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka - Kochana no to Ty pracujesz i w szpitalu i w weekendu gofry robisz w zoo ? Ależ mnie na nie ochota dzisiaj naleciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monka i innym dziewczynkom serdecznie dziękuję za wsparcie i za trzymanie kciukasków.;D Nowa - ja też mam często torbiele i mi się one odnawiają, ale są do przejścia lub / i ominięcia !! Głowa do góry.:-)Nucia już Ci pisała, że teraz jesteście w dobrych rękach. A ceny chyba są podane na stronie Novum.:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak - od poiedziałku do piątku szpital, w weekendy praca w zoo, no i jeszcze szkoła w między czasie. I tak 7 dni w tygodniu pracuje już 6 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Ja dolaczylam wczoraj w ramach desperacji po drugim nieudanym transferze. Wyszperalam w internecie blog, na ktorym dziewczyna podaje cala liste suplementow, ktore warto brac przed i w trakcie przygotowan do IVF/ICSI. Nie wiem, czy moge podac link do tego bloga ale ryzykuje i podaje (http://nasze-in-vitro.blog.pl/) Ponizej przekopiowalam te suplementy, ktore bierze ta dziewczyna. Lista bardzo dluga. Podobnie jest dla meza. Dziewczyna powoluje sie na http://www.fertilityfriends.co.uk/forum/index.php?topic=226042.0, gdzie opisane jest jak pomagaja ponizsze suplementy i podaje to osoba, ktorej po ich zastosowaniu sie udalo. Czy moze kiedys tego probowalyscie? Rano: Olej z wiesiołka do owulacji 500mg Koenzym q10 35mg Selen 200mg ALA Wit.C 500mg Cynk 15mg Mleczko Pszczele 500mg Południe: Witamina B Complex Witamina B6 50mg (po transferze 200mg) Witamina B12 L Karnityna 500mg L Arginina 500mg Mleczko Pszczele 500mg Wieczór Propolis 500mg Mleczko Pszczele 500mg Koenzym Q10 35mg Żelazo 14mg Witamina E 200mg Witamina D3 co drugi dzień(W) Noc: Aspiryna 75mg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja juz po wizycie u Z. Od dzisiaj do 6 d.c biore clostilbegyt. We wtorek nastepna wizyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×