Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

zuzia-zu 3 komórki Super . Gratuluje !!!!!!!!! To w poniedziałek transfer , Trzymam z całych sił kciuki ! A jutro będę trzymać podwójnie !! Ciesze się razem z tobą ! O której będziesz mniała w poniedziałek transfer ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalina - no tak trzeba robić czas od czasu porządek w szafie . Ja równierz tak robię , bo gdyby nie robiłam to by było tego och jak dużo..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - Chciałam sprostować , że w poniedziałek będę trzymać podwójnie ! I z całego serca Ci życzę aby pozapłodnieniu ładnie się dzieliły .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały czas mam wrażenie , że dzisiaj niedziela . Z tego wszystkiego pomieszały mi się dni . A to dlatego , że siedzę w domku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ! Również miłego dnia Wam życzę.;D U mnie bardzo wietrznie.:/I zimno zapewne.;(Wietrzę mieszkanie,więc strasznie dudni przy otwartych oknach!!Biorę się za sprzątanie zaraz.;-) Jak tak czytałam Was wczoraj, no to ja zadzwonię na konsultację do dr Dobek i zapytam o te posiewy, czy mam oba zrobić, czy tylko 1 i co z tą zgodą internisty, bo nigdy mi nic takie nie mówiła !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - super ! Moje gratulacje.;D Trzymam kciuki.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Igrek ! To wszystko zrozumieć , to trzeba nie zle namęczyć się . Jedni mówią , że posiew wystarczy inni nie . I nie wiadomo komu wierzyć . Najlepiej jak zadzwonisz i zapytasz swoją dr . To już na 100% będziesz pewna co i jak . A co zgody internisty , to ja mósiałam mieć . Z kolei moja koleżanka nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie dziewczynki ! Cieszę się bardzo, że wszystko u nas większości zaczyna się już jakoś ruszać i nie stoimy w miejscu.:/3 dziewczyny już po transferach,reszta zaczyna się przygotowywać.:)Świetnie po prostu!!! Mi zostało jeszcze 11 tych białych tabletek do wzięcia,czyli ostatnią wezmę 11 kwietnia.Potem coś za około 2 dni ma przyjść @, czyli do 13 kwietnia i od tego dnia mam brać przez 7 dni Progynovę.:P Czyli gdzieś tak około 20 kwietnia myślę,że już będę wtedy czekała lada dzień na transfer ! No to jeszcze mi zostało jakieś 3 tygodnie spokoju i wolności jako takiej, że mogę wszystko jeść i pić. A czy dziewczyny można jeszcze pić alkohol, jak się już przygotowuje do transferu - czyli jak się bierze już tą Progynovę, czy już raczej sobie odpuścić i nic nie pić w razie czego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - jaki alkochol ! Niema mowy o żadnym alkocholu . Po perwsze bierzesz leki i td . Ja bym nie ryzykowała tak z tym alkocholem . Ja biorąc leki przygotowawcze do punkcii pózniej trznsferu , nawet piwka nie napiłam się . Jak moje dr powiedziałam to ona zrobiła na mnie takie oczy . Więc raczej Ci powiem żeby unikać alkocholu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 - ja nie piję alkoholu w dużych ilościach.;D Na przykład wczoraj miałam ochotę na winko, więc mi mój M wlał pół kieliszka czerwonego półwytrawnego tylko tak na smaka.;P Ja jeszcze się nie przygotowuję do transferu.Dopiero gdzieś tak coś około 13 kwietnia będę dopiero !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia-zu - Super ! Całe szczęście , bo ja kiedyś mniałam na 8 rano . Koszmar , mósiałam wstać o 6 , zanim siebie przygotować , a tu jeszcze trzeba liczyć dojazd . Bo przecierz to jest godzina szczytu i przejechać W-we to nie złe wyzwanieo takiej porze . A tak to sobie na spokojnie zrobisz wszystko , i najważniejsze korków nie będzie o takiej godzinie . Więc w poniedziałek o tej 14:30 zaciskam mocno kciukasy za Ciebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Zuzia - piękne wiadomości :) - gratuluje trzech pięknych komórek:)!!! Miłego Dnia! Lato - jak sie dzisiaj czujesz, lepiej z brzuszkiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - teraz możesz sobie wypić winko i td . Ale chodzi że przed samym transferem i po nie spożywać . Ja też sobie czas od czasu pije winko , bo mam wszystkie własniej roboty .Mój M jest specjalistą od win ,i on je robi . Tylko zawsze daje mi spróbować , czy jest ok i td .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena2005 - Witaj ! Z brzuszkiem róznie moim jest , cały czas mi coś tam burczy i pobolewa tak jak na @ . Bo w zasadzie dziś jest mój 27 dc. Więc tak jutro , albo pojutrze powinnam dostać @ . Oby nie przyszła ta okropna @ Bo się strasznie zdenerwuje . A Ty jak tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato - trzymam kciuki aby @ nie przyszła :)! może to z siedzenia tak Cie trochę pobolewa, co? czas jak siedzę przy komputerze długo, to też zaczyna mnie pobolewać brzuch. jak sie położę to mi przechodzi :) u mnie bez zmian, trochę posprzątałam mieszkanie, pomyłam naczynia. na spokojnie wszystko :), śpię po 12 godzin :) jak nigdy - to chyba przez ten brak kawy :) jeszcze tydzień został! modlę się za nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato, mój M tez jest specjalista od wina. Często chodzimy do winiarni Mielzynski na Burakowskiej. Świetne wina.. Ale od Twojego M chętnie bym kupiła jakieś czerwone wytrawne... Lato! Oby nie przyszla@!! Mocno 3mam kciuki... Zuzia, o 14.30 (i nie tylKo) jestem z Tobą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 - wiem ! Jak już będzie mój 1 dc. i zacznę brać Progynovę no to już nie tknę ani grama alkoholu, ale jak coś no to jeszcze w te Święta będę mogła się cosik napić i to będzie już zapewne mój ostatni raz.;D Wiecie nad czym się dziewczyny zastanawiam-jak to jest, jak już ja jestem na tej liście głównej do tego dawstwa i Pani z lab kazała mi zadzwonić 1 dc., że już go mam ! Ciekawe jak to działa, no bo w sumie jest sporo zapewne osób na tej liście głównej, ale je trzeba przygotować do tego transferu i nawet jak będą komórki, a ja będę miała złe endo, no to mi ich nie podadzą.:/Wydaje mi się, że już na tej głównej jak się jest, no to już kolejka nie obowiązuje, tylko w kolejności może przygotowania do transferów biorą--jak myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena, Zuzia i Lato - ja również mocno trzymam kciukasy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - dziękuje za kciuki :) myślę, że z tą lista jest tak - że przyjmują w zależności od stanu "danej kobiety" tzn. czy ma właściwe endo... czy ma dobre wyniki, wiec napewno masz zapewniona komórke, teraz już tylko zależy od tego w jakim Ty będziesz stanie :)! miałoby to sens ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena2005 - no też właśnie tak mi się wydaje, no bo cóż z tego,że dana kobiet jest na samej górze tej listy,jak ma na przykład zły posiew lub cienkie endo i nie jest tym samym przygotowana.:/ Ja może i bym wcześniej miała ten transfer, ale kończę brać ten Femofen i to dlatego.:(Kazała mi dr skończyć już to opakowanie, by go tak w połowie już nie przerywać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - a po co bierzesz te tabletki, na wzrost endo? czy na coś jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena2005 - ja biorę ten lek dlatego, że nie dostałam już @ po zabiegu usunięcia wodniaka wraz z prawym jajowodem, który miałam 11.02.:/A w związku z tym,że endo jest takie,że musi się złuszczyć,bo nie jest cienkie i musi być świeża i nowa śluzówka przed transferem,no to muszę mieć przed nim @.:(A szkoda czasu na czekanie,jak sama @.Tym bardziej w związku z tym,że czas się tutaj liczy i już jestem na liście głównej !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - to ma sens. a Ty skąd jesteś ? tak zastanawiam sie nad Tobą, co zrobić aby jakoś pomóc, chociaż wiem, że jesteś w dobrych rekach! chciałabym coś zrobić :) a sama jeszcze nie wiem co :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena2005 - ja jestem ze świętokrzyskiego.;D Jak chcesz, no to podam Ci adres poczty e - mailowej do Agniren.;D Bo my tak prawie wszystkie zrobiłyśmy, że Jej wysłałyśmy swoje zdjęcia lub linki do nk i face i Ona potem porozsyłała reszcie, by nie ujawniać więcej danych tutaj na tym forum i tak wiemy, jak wyglądamy !! Zuzia i Michaline już się poznały w Novum i Lato widziały i Ona Ich--wcześniej o tym tu dziewczyny pisały ! A co Ty byś Kochana chciała zrobić ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena2005- Ja nie siedzę przy komputerze bo ja ma laptopa ,a i internet mam stacjonarny i bezprzewodowy , Więc latam z nim po całym domu . A przeważnie piszę na leżąco . Ale spoko . Jestem dzisiaj taka zła przedchilą opieprzyłam mojego M , że do tej pory nie wyniósł śmieci i td . On wie jak jestem w takimn astroju to lepiej do mnie nie podchodzić , więc powiedział ; Spokojnie już wynoszę ; Mam taką cichą nadzieje ,że @ nie przyjdzie . Ale jak znam życie to pech w tej dziedzinnie mnie prześladuje . Oby tym razem było inaczej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano właśnie---wszystko mi się wydłuża przez te leki, ale już tak długo czekam, więc już mnie to nie zbawi zbytnio.:/ Myślałam wcześniej,by zapytać się swojej najlepszej przyjaciółki, czy by oddała dla mnie swoje komóreczki, ale nic z tego, bo Ona sama ma problemy, bo ma już od około coś 1,5 roku IV grupę cytologii i zaczyna się leczyć itd., a chyba z takim wynikiem no to by Jej nawet nie dopuścili.:/ Dziewczyna ma 26 lat dopiero.Ma już synka,ale w tym wieku,żeby i z tym mieć problemy.Ech...:-( A ja dzisiaj się wzięłam za sprzątanie typy wycieranie frontów i płytek.:-)Kupiłam te nawilżające chusteczki w Biedronce 80 sztuk i powiem Wam,że się sprawdzają...fajnie myją i nie pozostawiają nawet śladów, a poza tym nie trzeba spłukiwać potem wodą z tej piany, jak przy jakiś tam innym sprayach,mleczkach itp.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato - spokojnie ! Masz bardzo wyrozumiałego M...fajnie.:D A Ty się nie stresuj tak, no bo przecież i tak nie masz na to wpływu i niczego tutaj nie przyśpieszysz, a tylko popsujesz sobie humor.;/ U mnie słoneczko zaczyna wychodzić...nareszcie.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalina - te winko dostaniesz w prezencie , niema sprawy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×