Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Ajda. Ja palilam do momentu kiedy bHCG pokazała mi ciążę. Wstyd sie przyznać ale nawet po IUI palilam. Ale około 1,5 roku temu rzucilam paleńie, No bo już staraliśmy sie o dzidzie. Niestety po trzech miesiącach wróciłam i powiedziałam sobie, ze jak zajde w ciążę to rzuce. No i tak sie stało. Dr Z pytał mnie o palenie. Potwierdzilam ale obiecalam, ze jak sie uda to męczyć dzidzi nie bede.. Sobie szkodzić mogę ale dziecku napewno nie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza - zuzia zu mósiałą być z mężem , bo przecierz mósiał oddać nasienie do zapłodnienia komórek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ jak ja bym zjadla taka kaszaneczke,ale niestety jeszcze troszke musze te dietke potrzymac.MNIAM MNIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziewczyny nigdy nie paliłam , mówię Wam z ręką na sercu . Mój M równierz nie pali .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MICHALINE-ja pale ,przyznalam sie mojej gin,a ona na to ze przy staraniach to i tak nie ma znaczenia ale jak sie uda i zajde w ciaze to wiadomo definitywnie koniec z fajami.Ale jak czytam rozne tam takie artykuly to tam przy staraniach definitywnie zakazuja palenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato-szacun dla ciebie i twojego meza ze nie probowaliscie tego g........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalina tak myślałam , że paliłaś . Bo jak sobie przypominam twój głosik , to taki gróbawy wydawał mi się . Tak napisałam , bo w mojego M z rodzince kobietki pałą , to właśnie mają gróbszy ton . Ale super że nie palisz , bo zdrowie dziecka jest najważniejsze . A poza tym kurcze jaka Ty jesteś ładna , to szkoda cery i td . Moja koleżanka pali ale cienkusy jak ja to nazywam . Dzieci ją gonią żeby nie paliła , ostatnio jak byłam u niej to zobaczyłam wywieszki na wszystkich drzwiach ;Zakaz Palenia ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajda11 - ja nie pale juz 5,5 roku. Moj M nie pali wiec jak zaczelismy sie spotykac to z dnia na dzien rzucilam. lato - akurat te dzisiejsze klopsy to sa kupne ale ogolnie jest podzial w kuchni. On robi mieso a ja surówki, salatki. Moj M robi genialne żeberka w piekarniku, pyszna kaczke i kurczaka w sosie orzechowym z warzywani i ryzem. Jeju jestem taka glodna ze wszystko bym zjadla :) iza - czuje sie bardzo dobrze. Nigdy po punkcji mnie nic nie boli. Cale szczescie. Maz mnie przywiozl a potem przyjechala mja mama bo M mial spotkanie z pracy i nie mogl przelozyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato - czy ja dobrze pamietam, ze ty mieszkasz w domku? Gdzie macie ten domek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajda11 - Ja będąc w wieku nastolatkowym próbowałam smaku papierosa i mój M równierz . Ale nic nas to niezafascynowało . Szczerze mówiąc wolę zjeść dobrą czekolade . Lubię bardzo cukierki Michałki . Ale ja to pikuś jak się mówi . Mój M bije rekordy w jedzeniu słodyczy , dostaje codziennie do pracy batonik . I idąc do pracy równierz coś słodkiego zjada . Poprostu pochłaniacz słodyczy , i to takie nallepiej z kremamy typu kremówki i td .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, dzięki za zupę ale następnym razem. Niech ugotuje wiecej to wszystkie wpadniemy. Lato, dziękuje:-) ja tez palilam cienkie i słabe ale za to około 15 dziennie. Uwielbialam palić w samochodzie..m Mam nadzieje, ze nigdy do tego nie wrócę:-) mój M pali okazjonalnie. On nie jest nalogowcem a ja pierwsza rzecz po siku jak rano wstawalam, to kawa i fajka Ajda, wszędzie masz napisane , ze to szkodzi, więc napiszą ze tez ma wplyw na starania. Ja w to nie wierze.. Ale palenie w ciazy jest niedopuszczalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak powiedziałam dr Z ze palę to powiedział, że nie widać tego po mnie:-) We wtorek mam u niego wizytę, chyba ostatnia, potem przenosze sie do dr Jakimiuka na prowadzenie ciazy. Czytałam bardzo dużo dobrych opinii. Poza tym jest ordynatorem w MSWiA. Chciałabym kupić dr Z dobre wino.. Co myślicie o tym i czy slyszalyscie coś o dr Jakimiuku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalina - No własnie , wygłądasz pięknie i td . Więć słusznie zrobiłaś , że odsatawiłaś fajki ! POPIERAM !!! A co dr to ja wiem , że on jest ordynatorem w MSWIA . Takrze Kochana jesteś w dobrych rękach ! A Powiedz czemu twoją ciążę niepoprowadzi dalej dr Z ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - co do dr Jakimiuka to ja nic nie slyszalam wiec niestety nie pomoge :( jesli chodzi o wino dla Z to uwazam ze to dobry pomysl. Na pewno bedzie mu milo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja równierz dzień zaczynam od kawy , ale teraz pije bardzo słabą z dodatkiem mleka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalina - To będzie ładny gest z twojej strony z tym winem . Popieram twój pomysł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym Baaardzo chciała, zeby dr Z mógł prowadzić moja ciążę ale w novum są takie zasady, ze lekarz potem przekazuje pacjentek, zeby mógł zająć sie pacjentkami, które sie leczą.. Dr Z podał mi trzy nazwiska lekarzy, których on poleca, No i każdy z nich pracuje w szpitalu. Dr Z już chyba od trzech lat nie pracuje w szpitalu, tylko w novum.. Tak, kupię mu wino. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia-zu Tak zgadza się , że ja mam domek i sporą działke przy nim . Więc tej ziemi nie sprzedajemy , A nóż jakieś potomstwo będzie chciało mieszkać przy nas . Co prawda wątpię w to , że młodi będą chcieli mieszkać ? Ale w kazdej chwili można ją sprzedać . Więc póki co to niech będzie , a czas wszystko pokaże .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato - a gdzie macie ten domek? My wlasnie rozgladamy sie za domem, na razie chcemy wynajac a z czasem albo kupic albo sama dzialke kupic i pobudowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj michalina chiba dr Z jest więcej jak ja byłam pięrwszy raz w Novum w 2007r , to on już tam był . To już nie wiem , a to czemu ja widziałam w piątek dziewczyne która już praktycznie powinna rodzić była u niego na wizycie . Nie rozumiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu My mieszkamy za tobą nie daleko 7 jak się jedzie na Gdańsk . Więc dlatego mi twoje strony i Michaliny bardzo znane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato, dr Z pracował w szpitalu i w novum jednocześnie:-) potem zrezygnował ze szpitala. Tak go zrozumiałam. Tak, on w novum to już Baaardzo dlugo. No nie wiem, czy ta dziewczyna była u niego pod opieka.. Ja bardzo bym chciała:-) ostatnia wizyta u niego miała być ta ostatnia ale umówił mnie do siebie na kolejna.. Zobaczymy co powie we wtorek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MICHALINE-ja mam konsultacje u Jakimiuka on jest wspanialym learzem i ma profesure,takze bardzo dobry wybor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalina - Też mnie to zdziwiło . Z tego co ja wiem sporo osób chodzą na wizyty ciążowe do swoich dr . A może z dr Z jest inaczej ? nie wiem ? Albo ta dziewczyna mniała specjalną kontrolę u dr Z . Ale w piątek były tam i inne dziewczyny i nie zupełnie wszystkich widziałam u dr Jakimiuka ? Ale mam nadzieje że dr Jakimiuk będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tego palenia to musze juz chyba rzucic ,wogole to mi wstyd ze dalam sie tak zniewolic temu nalogowi,i nie usprawiedliwia mnie to ze tez pale cieniutkie i okolo 10 szt dziennie.tez uwielbiam oalic w samochodzie.Chlernie szanuje ludzi ktorzy tego nie robia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajda11 A jakie konsultacje masz u dr J ? Pszepraszam , że Cię tak podpytuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato-ze wszystkim co do postepowania w leczeniu,juz tu na forum kiedys pisalam dlaczego sie przenioslam z Gdanska do W_WY chociaz mam do W_WY dalej,mam tu rodzine a on jest bardzo dobrymznajomym mojej kuzynki,wiesz jak to jest jak potrzeba ratunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×