Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Gość iza 1978
co mam zrbic zebym nie byla pomarańczowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 1978
lato76- w poniedziałek robilam posiew. zeby zobaczyc czy jest jakas bakteria czy sie rozwija potrzebne jest 7 dni. ale na poczatku robi sie badanie czy wogole sa bakterie, jezeli tak badanie sie przedłuża zeby wynik byl wiarygodniejszy i dokładniejszy. Ja poprosilam Pania zeby mi dala to co ma i mi faxa puscila do pracy, ale niestety wyniki nie sa dobre wiec w poniedzialek bede miala kompletny wynika badania. Zadzwoniłam do Novum zeby nie wstrzymywac i nei zabierac komus czasu jezeli moglam skonsultowalam to z lekarzem reszte historii juz znasz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka - nie wiem co masz zrobić ? może dziewczyny Ci podpowiedzą , ja równierz to kiedyś mniałam . I stopka Ci zniknęła . Spróboj wiejść na kotno swoje i zrobić wszystko od początku . Ja tak robiłam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 1978
mam ochote krzyczec i wyladowac sie na kims, ale nie moge nie ma nikogo pod reka zajełam sie sprzataniem ale nie wychodzi mi nic. boli mnie brzuch mam nerwa i wyc mi dalej sie chce Dola mam kompletnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha nawet nie wiedziałam że jest taka procedura z tym posiewem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izunia - Weś się w garść kobietko !!!!! Całe życie jest jeszcze przed tobą !!!!!! Nie możesz tak załamywać się wynikami posiewu ? Kurcze , gdybyś bliżej mieszkała to bym do Ciebie pojechała !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - Czy jesteś już w domku . Jak już jesteś i sobie odpoczniesz , to daj znać . Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny , czuje się jak by mniałam dostać @ . Dziś 26 dc , a mam cykle co 28 dni . I właśnie nie wiem co myśleć . Ale co ma być to będzie . Tak piszę do WAs , Wy zaraz powiecie że to dobry znak i td . Ale za bardzo znam swój organizm , tym bardziej że to moje trzecie crio . Ale póki co nie robiłam testu , a nóż wydaży się Cud ! Cały czas o to modle się , i mam nadzieje że moje prośby będą wysłóchane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 1978
lato76- dzieki za wsparcie duzo mi to daje. juz mi troche lepiej. sprzatam i zagladam co jakis czas i sprawdzic co kto napisal. Dziekuje Ci za Wszystko. Z tego wszystkiego nie zapytalam sie Ciebie kiedy masz sie testować ja jak bylam w ciazy tej pierwszej to nie wiedzialam ze jest ciaza tez mnie bolal brzuch jakos kolo 27 dc. mowilam do meza ze pewnie sie nie udalo bo boli mnie brzuch na @ a tu sie okazalo ze to juz byla ciąża niestety dla mnie pechowa:(. mysle ze jeszcze musisz poczekac a wyniki beda dla nas zaskakujaco dobre. Trzymam kciuki za Cibie i mysle o Tobie zeby chociaz Tobie czyinne z dziewczat sie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izunia - Ja mam testować dopiero za tydzień . Ale dobrze , że zajęła się sprzątaniem . Przynajmniej nie będziesz o tym myślała . Czas szybko leci i być może ten maj przyniesie więcej szczęścia dla Ciebie . Tak to chociaż nic nie masz do stracenia , oprócz czasu . Cały czas modle się o Ciebie i innych dziewczyn . Więc bądz dobrej myśli , że wszystko jest na dobrej drodze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato-iza ja na poczatku myslalam,ech nie moge zajsc naturalnie to zrobie to in vitro cos niecos o nim slyszalam i myslalam ze ono od razu na 100% wyjdzie ,a to jest taka ruletka ze czasami dopadaja mnie watpliwosci.ALE dlatego czytam to forum bo wiem ze w koncu sie udaje,i tu z Wami jest ogromne wsparcie i sila aby sie nie poddawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, jesteś pomarańczowa bo złe wpisujesz swój login. Może wcześniej nie robiłas spacji miedzy imieniem a rokiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, sprawdziłem. Twój login to iza1978 a nie iza 1978. Czyli nie robisz pasji miedzy imieniem a rokiem :-) Lato, ja dziś miałam leniwy dzień.. Szybko minął w pracy a teraz jestem w domu i zabieram sie za odkurzanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz w domku na kanapie. Czekam na M zeby obiadek zrobil :) iza - bardzo mi przykro. Masz prawo miec dola i marudzic. Ja i tak wiem ze bedzie dobrze. Zobaczysz. Mam dobre przeczucie. Twoj M ma racje i maj bedzie waszym miesiacem. Jeszcze troszke cierpliwosci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato - mam propozycję dla Ciebie. Cofnij sie na forum o klikanascie stron - tam gdzie Michaline czekala na rezultat IUI. Ona tez mowiala ze czuje sie na @ i ze na pewno bo zna swoj organizm i co...... tak zna ze jest w ciaży!!! Mysl pozytywnie a na pewno wszystko bedzie dobrze!!!!!! Sciskam Cie ogromnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia-zu - Kurcze jak fajnie , że jesteś !!!! Podniosłaś mnie jakoś na duchu .Dzięńki Ci Kochana . My to mamy Co? A co dobrego na obiadek twój M robi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato - na obiadek beda klopsy z sosem, ziemniaczki i surówka. Ciesze sie ze choc troszke Ci lepiej. Zazdroszcze Cie tego wyjscia do znajomych i wodeczki :) my wieczor w domu. Moze uda mi sie namowic M zebysmy obejrzeli komedie romantyczna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - Oby to wszysko sprawdziło się , co do tych objawów . No tak przypominam sobie o Michalinie .Mószę sobie poczytać jeszcze raz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline- dzieki za info. juz sprawdzam. moze teraz bede czarna?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ktoras z was oali papierosy,pewnie zadna sie nie przyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato, michalne i zuzia-zu, ajda11- dzieki za wilekie wsparcie. Dobrze miec takie Przyjaciółeczki juz mi troche lepiej. Dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajda11- ja nie pale od 4,5 roku , ale czasami np. jak dzis chetnie bym zapaliła ale jak pomysle sobie ten smak w buzi to mnie przeraza i juz mi sie wtedy odechciewa myslec nawet o fajkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu- jak sie czujesz po punkcji? bolało sama bylas czy z mężusiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalina - Ja zawsze sprzątam w sobote . Ale jak mam więcej czasu to wolę w piątek , bo pózniej sobote mam już wolną . Wieć mogę poświecić na inne sprawy swój czas . Mój M zawsze jak wychodzi do pracy wystawia kwiaty na taras , a pózniej wieczorem wstawia ich do domu . Troszeczke przez to na mnie jest wściekły , bo na wszystko jemu brakuje czasu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia-zu tez sie ciuesze ze wychodze nie bede myslala o wynikach moze choc na chwilke. jeszcze mam malutka nadzieje ze w poniedziałek bedzie kompletny wynik i po konsultacji z dr. o. bedzie wiadomo cos wiecej. Moj M wczoraj wieczorkiem wstawil zupkę- ogórkową, a dzis kupil kaszanke i zrobił z cebulką i kiełbaska usmażoną, ziemniaczki i swoje ogóreczki kiszone. Pycha tak sie objadłam ze szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza-mi tez ogromnie pomaga bycie na tym forum,tez musze czekac az u mnie zacznie sie cos dziac,nie denerwuj sie ,organizm jeszcze troszke odpocznie i zobaczysz na tescie 2 wypasione krechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×