Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

a Horak robi też IVF? ja dostałam od niego propozycje inseminacji. jedna komórka - pięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena2005 - niema co tym sugerować , bo każdy organizm jest inny . A klinika Novum ma raczej dobre opinii. Znam taką dziewczyne że najpierw leczyła się u swojego dr , pózniej w Białymstoku , Invimed , a tej chwili jest u jakiegoś profesora w W-wie . I co najawżniejsze bez żadnych efektów . Więc niewiem czy to jest takie dobre skakać tak z galązki na galązkie i td . Jestem takiego zdania ; co jest tobie przeznaczone to będzie ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusiadanusia - Super z 1 komórką tobie udało się rewelacja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam , że niesugerowałam sie tym , że ktoś ma 12 albo 20 komórek . Bo przecierz są przykłady , że z jedną komórką można .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy organizm jest inny. ja zdecydowałam sie na Bytom bo przerażały mnie dojazdy do W-wy. dr Wieczorek proponował nam zabieg w Czechach,ale nie wyobrażałm sobie jechac do innego kraju i poddac sie zabiegowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietam ze tydzien po zabiegu miałam zapalenie pecherza,maż przypadkiem wyczytał ze może to byc pierwszy objaw ciazy i w moim przypadku tak było. ja 2 dni po zabiegu wróciłam do pracy-lekka praca ale stojąca. jak widac jak ma sie udac to sie uda. trymam kciuki za Was .niech bociany w koncu zaczną pracowac skutecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dziewczyny, wiem. ale miejmy teraz nadzieje, że wszystko bedzie dobrze. Pani z novum sama mi zasugerowała, abym już poszła do lekarza z miejsca zamieszkania. anusia - tak samo, nie pojechałabym do Czech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki, Ja już po punkcji. Udało sie pobrać 4 komórki. Teraz mam nadzieje ze ten tlenek azotu pomoże i wszystkie sie zaplodnia. Czekam na wypis i jak dojade do domu to napisze coś wiecej. Dziewczyny wielkie buziaki dla Was za wsparcie!!!! Jesteście WIELKIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajda11 - a wiesz Kochana o tym, że jak my mamy wysokie FSH, to się sztucznie tylko ono wtedy po tych lekach obniża.:/Rezerwy przecież nie zwiększymy.;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia-zu 4 komórki Super! ciesze się razem z tobą ! Życzę aby prawidlowo zapłodniły się ! Jeteśmy cały czas z Tobą Kochana !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak się czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - ważne jest aby obniżyć FSH, tylko po to aby wogóle doszło do punkcji. a z rezerwa już nic nie zrobimy - ja AMH miałam 0,3 - czyli stan menopauzy. pobrali tylko jedna / jedyną moją komórke. ale staram sie nie załamywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena 2005 - Dobrze że Ci tak zaproponowała dr , żebyś robiła USG i tak dalej u siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi - lato ma rację...tylko 1 miesiąc są nasze posiewy ważne.:/W Novum pisze to na tej zielonej karcie,gdzie są wszystkie badania z cenami wyszczególnione !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie - tak jak juz opisała lena nie mogą dopuścić do punkcji z wysokim FSH. Dziewczyny nie możecie tak podchodzić . Moja koleżanka o której wczesniej pisałam mniała wysokie FSH , troszeczke zbiła i wszystko wróciło do normy i td . I tej chwili ma blizniaki które w sierpniu będą mnieli roczek . I jak ze mną rozmawiala , to cały czas mówiła mi że ona niema szans na dziecko , że ja mam super wyniki i td . A co wyszło ? Ona muślała nawet o dawczyni komórki dla niej . A jak widzicie wyprodukowała własne komórki z których ma parkę . I to w tym wszyskim najważniejsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek - Wiem że mam racje . Bo za każdym razem jak podchodziłam czy to do IUI czy do IVF mósiałam robić . Bo za każdym razem dr mi zlecaw robienie posiewu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato - czuje sie bardzo dobrze. Nic mnie nie boli. Jeszcze raz bardzo Wam dziękuje za kciuki i wsparcie!!! Z Wami łatwiej przez to wszystko sie przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - To się cieszę , że u Ciebie wszystko w porządku . No pewnie Kochana , że jestesmy cały czas z tobą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie-mam nadzieje ze mi sie te hormony wyreguluja i bede mogla zaczac nowe starania,.....................................................................Lato-pocieszylas mnie bardzo na samym poczatku z ta twoja kolezanka i mam nadzieje ze niedlugo ja bede oczekiwac na pozytywny test,a rezerwy to wiem ze niczym nie zwiekszymy ani nie poprawimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka-super,że taką decyzję z M podjęliście.;D A o mnie już zapomnieliście.:/Chyba dlatego,że mało piszę.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz może kiedy transfer ? Tak według moich obliczeń powinnaś mieć w poniedziałek lub wtorek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - ja i nucia chodzimy do Dobek.;D Polecam...konkretna,wszystko Ci wytłumaczy,nie owija w bawełnę.:-)Jak będą wątpliwości-konsultuje to z dr Z lub Lew...kim.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×