Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

ajda11- właśnie podałam przykład tej mojej koleżanki żebyście nie stawiali na sobie x . Zawsze jest wyjście i w to trzeba wierzyć , bo cuda się zdażają . Trzymam kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - Ja z izką mamy tą samą dr prowadzącą . Ale jak już to bym polecila dr Z , on to na wszystkim się zna i do nikogo nie chodzi na konsultacje . Jest miły zawsze uśmięchnięty . Ale powiem co ma być to będzie . Moja z kolei koleżanka o której wcześniej pisałam była pacjętką dr Szulca . No i widzisz kto by pomyślał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomnialam sie pochwalic od listopada schudlam 18 kg,jeszcze 2 i bedzie ok. to znaczy jeszcze bedzie nadwaga ale juz nie taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaka jak byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - ja od samego początku chodzę do dr Dobek.;D Jak pisałam wcześniej tutaj już, poleciła mi Ją dr ginekolog - endokrynolog z Krakowa, do której jeździłam, bo to są koleżanki i nie wiem, skąd u Was taka opinia jest o Niej, że jest oschłą osoba.:/ Dla mnie zawsze jest miła,wszystko wytłumaczy,o co chcę mogę pytać, długo i dokładnie robi usg,zawsze mnie pamięta itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek-moim zdaniem najwazniejsze zebys ty czula sie dobrze u swojej doktor,ona jest fachowem w takimleczeniu inaczej nie pracowala by w tej klinice ktora ma swiatowy poziom i jest zaliczana do najskuteczniejszych klinik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajda11 - moje najszczersze gratulacje zrzucenia wagi !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek-dzieki,bo naprawde bylo to dla mnie nie lada wysilkiem,jestem lasuchem na jedzonko no i mam niestety sklonnosc do nadwagi od dziecka,ale prof.radzil zeby sie tego pozbyc to i gospodarka hormonalna sie poprawi,no a potem w ciazy jak przybedzie kilogramow to latwiej mi bedzie ja nosic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwykle o tej porze zawieszenie na forum wiec ja tez ide z suczunia na spacer ,nudzi sie strasznie,ja przedwczoraj posadzilam bratki w donice a ona je dzisiaj powysadzala hi-hi normalna ogrodniczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 1978
wlaśnie odebrałam czastkowy wynik badania posiewu. niestety jest dodatni -załamka:( niestety wyniki bakteriologiczne beda w poniedziałek. byłam zarejstrowana do lekarza na jutro dzwoniłam zaraz do novum i mialam konsultacje z czerkwinskim i powiedział mi ze nie ma sensu moja jutrzejsza wizyta w klinice bo wyniki nie sa pełne skoro jest wynik dodati.:(((((( Wyje maz mnie uspokaja ale co z tego bylam nastawiona psychicznie ze w kwietniu cos sie zacznie dziac a tu dupa zawsze pod gorke:(. wiedzialam ze zawsze musi byc cos nie tak. niech to szlag............nie mam sily juz dzisiaj jie mam humoru wyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 1978
zuzia - a co u ciebie? macie jakies wiesci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek kochana oczywiście, że o Tobie nie zapomniałam - jeśli będzie taka możliwość kilka razy oddam jajeczka :) Tak, jeśli będzie ok to mój mąż wyjedzie mi na 6 msc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 1978
nie wiem co mam myslec na ten temat. czerkwinski jeszcze cos mowil ze do 5 dnia cyklu mozna kobiete przygotowac do transferu. moze jak w poniedziałek po konsultacji z dr O. moze jeszcze bedzie szansa w tym cyklu. Zle to widze widze to w czarnych barwach. pewnie zaczniemy dopiero po ustaniu bakterii. czyli to bedzie niestety maj :( :( :( ZALAMKA TOTALNA!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 1978
Czemu jestem pomaranczowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza Kochanie - widocznie dzieciaczka masz urodzić w styczniu 2013 a nie w grudniu! nie płacz. widocznie - tak ma być! przytul sie do meża... idźcie na spacer, lub na kolacje. wypij dzisiaj winko! na zdrowie na "dobry nastepny miesiąc". Zobaczysz uśmiechniesz sie za 10 miesiecy - i stwierdzisz, że tak to miało być :) Przytulam i uśmiecham sie do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 1978
nie tak mial byc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 1978
pamietacie mowilam ze mam pecha mowilam. u mnie w rodzinie juz wszyscy wiedza ze mam pecha ................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka - ja starania miałam przesuwane co pół roku, i tak dwa lata i w tym czasie zrobiłam mnóstwo innych rzeczy, i nie żałuje :) staram sie widzieć zawsze jakiś plus w tym wszystkim ... tak jak napisałam Izie - widocznie tak ma być, nic na siłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 1978
z tego wszystkiego zrobilam sobie solidnego drinka i mam zamiar pojsc do znajomych na 20 godzine na wodeczke:) moze sie odstresuje. maz jest kochany bo prosi zebym nie plakala a cos sie wykabinuje i ze jak nie teraz to w maju bo jak z wierszykiem w marcu koty w kwietniu psy a w maju my... chodzi i usmiecha sie do mnie i mowi ze maj bedzie nasz ale czy na pweno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka - A czemu masz częściowo badania posiewu ? Ja o czymś takim pięrwsze słysze ? Ale nie załamuj się tak . Właśnie zrób jak ci każe twój M . Zabardzo to przechodzisz nerwowo . Ja równierz tak podchodzilam , ale teraz zmieniłam swoje podejście .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajda11 - Gratuluje schudnięcia ! Ale tyle kilogramów z żucić , to potrzebno dużo wyżeczeń i td . Super !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia, serdecznie gratuluje ilości i trzymam wciąż kciuki za dalszy rozwój sytuacji :-) Bardzo się cieszę! Iza, przykro mi. Mam nadzieję, że to jakaś nieważna bateria i szybko się jej pozbędziecie :-) Wódeczka to super pomysł.. Igrek, kochana, nikt o Tobie nie zapomniał:-) Przecież wciąż o Tobie myślę i trzymam kciuki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza - co do posiewu to jak już pisałam , że ja non stop mniałam jakieś bakterie i td . Brałam różne globulki , antybiotyki , kremy i td . Ale teraz mam w porządku . Ja nawet nie korzystam z basenu , co bardzo lubię sobie popływać . Nawet jak jestem w toalecie publicznej , to mam przy sobie chusteczki dezynfekcyjne . Więc ja na tym punkcie mam hopla . Ale może powinnaś pójść do jakiegoś dr żeby ci przepisał jakieś leki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 1978
zuzia-zu- kochana wielkie gratulacje 3mam kciuki za Twoje komóreczki. Zapłodnia sie a w poniedziałek bedziesz miala juz transfer. zobaczysz cuda sie zdarzaja. ja wiem cos o tym tylko niestety u mnie cudow nie ma tylko u kogos. Przepraszam ale mam dola . Ale w duchu naprawde z calego serca ciesze sie razem z Toba Duza buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalina - Jak tam Ci piątkowy dzionek minoł w pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×