Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

na samym początku jak sie dowiedzialam, że mam niedoczynność to byłam przekonana, że to dlatego w ciąże zajść nie mogę ale potem tsh było ustabilzowane a ciąży i tak nie było. Wydaje mi się że może ale wcale nie musi miec znaczenia są kobiety które chorują i nawet nie wiedzą, że są chore i mają po kilka dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie myślę że u mnie pewnie jest to co u Leny 2005 i Lato 76 czyli niepłódność pierwotna, lena mam pytanie co Ci lekarz o tej niepłodności pierwotnej powiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 - z tego co mi wiadomo to nieplodnosc pierwotna jest u kobiet ktore wczesniej nie mialy dzieci, a wtorna u kobiet ktore juz maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek,Lato dziękuje w imieniu pupila :) Zuzia trzymam kciuki za jutro. Lena witamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam niepłodność pierwotną i to niestety nie do końca jest tak, że to dlatego ona jest, że kobieta nie ma dzieci jeszcze.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W niepłodności pierwotnej ( z tego, co mi dr mówił ) chodzi o to, że problemy z płodnością ogólnie ( czyli wzrostem pęcherzyków, endo jest już od samego początku okresu dojrzewania itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja cholera nie wiem pęcherzyk sobie rośnie endo ok , sam pęka, mąż dobre parametry nasienia a dziecka nie ma może to psychika tylko jak nie mysleć jak słyszę od innych wyluzuj, nie myśl o tym to krew mnie zalewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena66, witaj u nas :-) Kochana, ja brałam zastrzyki Bravelle, od 3 dc co dwa dni. Na mnie nie podzialaly ale każdy organizm jest inny więc może u Ciebie by poszło:-) na mnie clo tez nie działało.. Wystarczył jeden pecherzyk.. Widzisz, ja tez miałam pecherzyka, które pekaly.. Nasienie tez super i przez prawie 3 lata nie wychodziło. Udało sie za IUI. Pewnie u Was tez tak bedzie. Trzymam kciuki.. Zuzia, wiem, poszukiwania są zawsze wkurzajace ale jak już znajdziecie, to będziecie przeszczesliwy.. Kochaniutka, ale teraz to ja sie skupiam na Twoim jutrzejszym transferze.. Kciuki zacisniete.. Lato, Lena, Aneczka, minął już tydzien od Waszych transferów, więc rownież kciuki zacisniete.. Mena, i ja sie dołączam do gratulacji dla pupila... Usciskaj go:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michaline a ile Cie te zastrzyki kosztowały jeśli można wiedzieć? aha i jeszcze jedna rzecz mnie zastanawia jak to jest czy lepiej robic IUI na pęknietym czy nie na niepękniętym ja wiem,że inaczej jest jak się bierze zastrzyk na pęknięcie. Ja byłam ostatnio 2 dni w wawie miałam 2 usg i w następnym dniu też 2 usg na perwszym rano pęcherzyk był a o 13 nie było inseminacja była o 15 dr powiedział,że to najlepszy moment. Mam w głowie tyle pytań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena66, ja miałam na niepeknietym. Inseminacja była o 19 a na 2 dzień juz pevherzyka nie było, więc pękł w nocy. Musiałam kupić trzy zastrzyki i zaplacilam za nie cos koło 280zl. Chyba, bo teraz mam wątpliwości. Kupiłam je u nich w aptece, bo gdzie indziej nie było:-(.. Moja koleżanka miała ins na pekajacym i tez jej sie udało, więc chyba najważniejsze jest, Zeby blisko IUI pękł pechwrzyk. Jak masz duZo pytań to pisz. Po to tu jesteśmy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mena 27- Cześc niestety dzwoniłam do dok. i kazała mi zrezysgnować z wizyty dzis bede dzwoniła do dok O. jak bede miała juz wynik:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu- własnie czytam zaleglości z weekendu. 3 Komóreczki super super:) trzymam kciuki za dzisiejszy transfer. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! zuzia-zu, michalina,Julciaa,mena, lena2005, lena66, i pozostałe dziewzynki . Dzięńkuje Wam kochane , że jeszcze wciąż trzymacie za mnie . @ jeszcze nie przyszła , oby wogule jej nie było .Jak juz pisałam wczoraj byliśmy u znajomych , troszeczke posiedzialismy ale zero alkocholu . Bo ja mósiałam prowadzić auto , więc i tak by nie piła . Fajnie tak sobie popatrzeć , jak ludzie sobie mieszkaja i nieborykająm się z takimi problemamy jak ja . Mam nadzieje , że mnie pech opuści i że będę w tej upragnionej ciązy aż do szczęśliwego rozwiązania . Dzisiaj mam lepszy dzień , już tak nie podchodze do spraw nerwowo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc🖐️ dziewczyny "niepłodnośc pierwotna" to po prostu ogólne stwierdzenie dla pary która nie ma jeszcze żadnego dziecka. Ja na skierowaniach miałam napisane "niepłodność wtórna" bo mamy juz dziecko ale samo stwierdzenie nie mówi nic i nie stawia diagnozy co jest nie tak. czy ktos dzisiaj testuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - Kochana blondyneczko , dzisiaj szczególnie od samego rana trzymam mocno zaciśnięte kciuki za Ciebie . Życzę oby ten transfer był udany , ja w to wierze że tak będzie ! POWODZENIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaa- witaj ! Z tego co ja wiem dziś chiba nikt nie testuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze dzisiaj dowiem sie czy sa konkretne wyniki mojego cholernego posiewu. dzwne jest to dla mie bo nie mam zadnych dolegliwości zadnego pieczenia nic kompletnie. moze jak dzis bedzie wynik to zadzwonie do Novum i poprosze o konsultacje z dr O. z tego co czytałam to wystarczy wziasc tylko antybiotyk i bedzie ok ale nie wiem czy mozna go brac przed kriotr. od jakiego dnia cyklu przed krio bierze sie jakies leki i czy wogole sie bierze leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 - Ja mniałam 6 IUI . I podchodziłam na pękniętym i nie pękniętym pęcherzyku . Uważam jak ma być dobrze to będzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza - a co Ci konkretnie wyszło w posiewie? czopki sie bierze po zakończeniu krwawienia, tylko zalezy jaki masz wzrost tych bakterii bo jak bardzo obfity to trezba sie mocniej przeleczyc, w sensie dłuzsza kuracja, ale ja sie przed IUI przeleczałam i nie musiałam zabeigu odwoływac, tylko zadzwon zeby Ci dr recepte wypisała i od dzis zaczniesz, chyba ze jeszcze krawisz... lato - a Ty kiedy bete chcesz robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza- nie wiem , czy tak można . Mamy tą samą dr prowadzącą , więc powiem że jak mniała jakieś bakterie i td . To zawsze mówiła mi , żeby przeczekać i pobrać leki przez ten cykl i dopiero w następnym podejść . Ale zawsze mi dawała wolną rękę , więc ostatnie słowo należało domnie . Ale zawsze w tej sprawie słóchalam sie jej . Przecierz jest dr i na tym dobrze się zna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaa- ja mam robić test w piątek , chiba że @ wcześniej przyjdzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicj@
Cześć Dziewczyny Często tu zaglądam ale jakoś nigdy nie zebrałam się do pisania. 21.03 miałam transfer w Novum i wczoraj zrobiłam test z moczu. I w sumie sama nie wiem już jak go interpretować. Druga kreska ta ciążowa jest blado różowa, taka słaba w porównaniu do tej pierwszej choć widoczna. Ale ja już nie wiem jak to jest. Co prawda wczoraj był 11dpt więc może jeszcze za wcześnie. Co Wy o tym myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Zuzia cały czas kciuki zaciśnięte! Iza ja Ci moge tylko powiedzieć jak było u nas przy IUI wynik sie strasznie opóźniał (robiliśmy u nas w mieście) i dziwnie bo u mnie czysto a u męża były 2 pojedyńcze bakterie dr. Z powiedział, że pojedyńcze mogą być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Alicja. Dla mnie najbardziej wiarygodna jest beta. Więc proponuje badanie krwi będzie najbardziej pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×