Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

zuzia - fraxiparine to heparyna drobnocząsteczkowa, podaje sie ją przy zdiagnozowanym zsepole antyfosfolipidowym lub trombofilii, czasami lekarze przepisują heparyne "tak na wszelki wypadek" i aby donosić ciąże przy wczesniejszych poronieniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia-su - Super ze komóreczki sie tak pięknie podzieliły. Zobacz jak piękni sioe uklada. Jestem jakoś intuicyjnie przekonana ze sie uda :) z Calego serducha Cie tego życze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słajcie ogladałam na TVN C NBC taki program o dziewczynach z Rumunii i hadlu żeńskimi komórkami , jakaś masakra co tam sie działo . rumunii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniren- :( smutno mi sie zrobilo z powodu Twojego psiaka. Moja sunia właśnie weszła na kanape i je ze mna chipsy :) Sle pieszczoszki dla piesiunia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina1212- wow, gratuluje 8 cm. :) dziewczynka extra. mówią ze dziewczynki sa dla mamusi a synkowie dla tatusia ale chyba to nie prawda z tego co obserwuje wsrod przyjaciol tatusiowie szaleja na punkcie coreczek a mamunie na punkcie synków. W naszych przypadkach pewnie jest to nam obojetne wazne zeby dzidzia byla zdrowa a reszta bedzie ok :) raz jeszcze gratulacje 8 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki iza. Moj piesek uznal ze nie moge w ciazy spac kolo niego na materacyku w salonie. Wszedl na pietro do sypialni do lozka. Pewnie powiedzalby ze tu nam bedzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiałamz dr O. i tak jak mowiłam muszepoczekac jeszcze jeden cylk:( niestety musze byc bez bakterii. na całe szczescie nie mam grzybow czy czegos tam. musze isc do swojego gin. zeby perzepisał mi odpowiednie leki i po lekach raz jeszcze zrobic posiew jak bedzie ok to do Novum i zaczynamy z koksem maj piekny miesiac jak to moj maz mowi :)takze jest juz dzis ok. uspokoila mnie O. prosila zebym sie nie steresowala ze to tylko kwestia czasu zeby efekt byl dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren- moze mysli ze szybciej tam dojdzie do siebie :) zycze mu duzo zdorwka a jak wyzdrowieje to musisz kupic mu koniecznie duuza kość w nagrode ze byl dzielny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza - Twoim miesiacem bedzie maj. Jeszcze chwila cierpliwosci. Uciekam spac. Milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia gratuluje zarodków za 1o dni czekamy na pozytywną wiadomość. Karina pierwszy raz bo nie miałam wcześniej okazji gratuluje fasolki:) Iza wiem że cięzko jest jak sobie coś człowiek zaplanuje a życie swoje czasami jednak warto poczekać żeby mieć oczekiwany efekt czego Ci życze z całego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza ja w maju mam mieć IUI takze może będziemy miały okazję się widzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena2005 - a ja przez cała ciążę będę musiała heparynę brać !! Karina - dzidzia super.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego Dzionka koleżanki! U mnie dzien zaczoł sie pechowo. 1.Budzik mnie nie obudził-super 2.Usiadłam w garderobie i siedziałam tam bo doszłam do wniosku ze nie mam w co sie ubrac 3. Jak juz sie ubralam doszłam do wniosku ze wygladam okropnie 4. Nie zdążyłam zrobic sobie sniadania do racy 5. Pies nie chciał wejsc do domu wiec został na dworze 6.Pani w sklepie tak sie guzdrała ze masakra- kupowałam na szybko śniadanie 7. wchodzac do samochodu przytrzasnełam sobie stope-troche boli ale ok. 8 Zapomniałam mojej teczki z Novum 9. Jak przyszłam do pracy do zauważyłam ze nie mam fleka w obcasie w butach. I pytam sie czy cały dzien bedzie taki? Mam nadzieje ze nie bo sie skicham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - to znaczy że pozostałą cześć dnia będziesz miała udaną :)) Cześć Dziewczynki! Kochane zrobiłam test ciążowy nawet dwa testy :) - i wyszły mi dwie kreski :)))))))))! ja zrobię badania krwi w piątek. jeszcze 3 dni... i zadzwonie do novum nie chce sie załamać jak coś pójdzie nie tak Lato - modle sie za Ciebie i za dwie Twoej kreski, chociaż przypuszczam że to tylko formlaność - zrobić badania :)), wiec czekam na Twoje newsy :) Pozdrawiam Was serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, zgadzam sie z Lena:-) Reszta dnia to same miłe chwile:-) Lena!!!!!!! Cieszę sie przeogromnie.. Nie czekaj do piątku, zrób bete jak najszybciej a w 2 dniu sprawdzisz jak przyrosla! Cudownie.. Mam nadzieje, ze za chwile Lato napisze to samo.. Wczoraj modlilam sie za Was kochane:-) Pamietam, ze jeszcze Ameczka miała transfer,ale coś sie nie odzywa.. Lenka, Gratuluje z całego ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak M wie, ale jak zobaczył test, miał łezki w oczach.. :) wiecie ja nigdy nie miałam testu pozytywnego ... a tu nagle i to dwa!!! :)))).. modle się tylko aby wszystko poszło dobrze. zadzownie po 8 do novum i umówie sie do lekarki... wizyte u swojej miejscowej gin mam na 26 kwietnia... a kończą mi sie leki. jeju dziewczyny - wiecie jakie to jest uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×