Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Kordianka - Ty napewno będziesz miała dzidzie :)!!! kwestia czasu - ale tak zapewne ma być :)). Twój M dojdzie do siebie - i to dopiero będzie się działo!!! czuje w kościach -:) że Wam sie uda :))) wysłałam mojego maila do agniren, dostałaś moje namiary :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena, przecież to ogromna radość:-) Tyle czekania na pozytywny test i w końcu jest:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena cudownie gratuluje. Id dzis na bete napewno wyjdzie. Uwazaj tylko na drodze i na siebie, bo wiem ze ciezko ci bedzie myslec o czyms innym niz o dzidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki Nie odzywałam się bo jakiś ciężki okres mnie dopadł i do tego padł mi Internet.. Lena - gratuluje z całego serduszka... Ja testuje się dopiero w sobotę, ale przeczucie mam niestety złe :( Brzusio boli, ogólne samopoczucie do bani :( Jak tylko będę miała dłuższą chwilę to poczytam co ciekawego się działo.. Lena jeszcze raz gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena2005- aaaaaaaaaaaaaaaa super super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! az sie popłakałam Gratuluje Ci Boże super wow !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena2005- nie wytrzymałam poryczałam sie a jestem w pracy. Boska wiadomość Mam nadzieje ze i ja kiedys wam tak napisze ale coz jeszcze musze poczekac. CIESZE SIE PRZEOGROMNIE:))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena2005- wiem kochana jakie to jest uczucie niesamowite masz ochote krzyczec tanczyc smiac sie i wszsytko po kolei plakac i smiac. radosc nie do opisania to trzeba przezyc :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj cię dziewczyny ! Lena2005- Super wiadość !!!!!!!!!!!! Widzisz a nie mółwiłam , że to są oznaki ciąży u Ciebie Z całego serca Ci Kochana gratuluje ! I Ciesze się razem z tobą , nareszcie jakieś dobre weści super ! Trzymam kciuki za przyróst bety , i oby wszystko było ok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry, lena ale cudowne wieści z rana!!!!!! Gratuluje i bardzo sie cieszę!!!!!! iza - myśle ze to już koniec pecha na dzisiaj i reszta dnia będzie mila i przyjemna :) Ja jeszcze w lozeczku. Miłego dnia kochane!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena- super! bardzo sie ciesze:D:D na bete nie trzeba iść na czczo więc śmiało leć, czekamy:) lata - za Ciebie z całych sił zaciskam kciuki teraz&&&&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena- super! bardzo sie ciesze:D:D na bete nie trzeba iść na czczo więc śmiało leć, czekamy:) lata - za Ciebie z całych sił zaciskam kciuki teraz&&&&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena - ale super!!!! bardzo sie ciesze, na bete nie musisz byc na czczo wiec leć bedziesz spokojniejsza:) lato - za ciebie teraz z całych sił kciuki trzymam&&&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza - Kazdemu może przytrafić się coś takiego . Ale myśle ,że reszta będzie dla ciebie dobra . Ja swojego czasu mniałam pech i to z samego ranka . Mniałam zanieść papiery do Hotelu Marriot , jak już dojechałam na jakieś tam piętro zauważyłam , że jedna moja noga jest niższa . Jak się okazało ułamał mi się obcas . Wię wróciłam z powrotem , i w centrum zakupiłam na szybko inne buty . Mnie równierz casami prześladuje pech , jednego razu jadąc samochodem wszyscy kierowcy mi coś pokazują . Jak pózniej okazało się , ciągnoł się za samochodem mój pasek od płaszczu . Ale jaja były , wiec głowa do góry .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia zu piesek mial trudna noc bo pil duzo i wychodzilam z nim kilka razu na sisiu, ale wyglada ze dzis jest lepiej. Merdal ogonkiem i zjadl ladnie tabletke z kielbaska. Kupie jej dzisiaj cos pysznego i dalej bede drapala za uszkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - Ja może jutro odważe się zrobić test . Ale mam przeczucie ,że chiba nic z tego nie będzie . Wszystkie objawy mam takie same jak poprzednimy transferamy . Więc nie wiem co myśleć , ale dla spokoju ducha zrobie bete i zobaczymy , może jakis Cud wydaży się . Bardzo bym chciała , ale to wszystko skomplikowane jest. Jestem tym wszystkim załamana, to już mój 4 transfer . Ciągle myśle , jak się nieuda co dalej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76- nie mozesz tak myslec Zabraniam Ci. Zobacz Całuski ciążowe wiruski uaktywniły się wiec nie wiem czym sie martwisz. bedzie dobrze objawy początku ciazy sa czasami podobne jak na @ zmiania sie przeciez organizm kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76- nie mozesz tak myslec Zabraniam Ci. Zobacz Całuski ciążowe wiruski uaktywniły się wiec nie wiem czym sie martwisz. bedzie dobrze objawy początku ciazy sa czasami podobne jak na @ zmiania sie przeciez organizm kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnire - a mógł pić po narkozie? lato - połowa sukcesu to pozytywne nastawienie :) mówiłam już dzisiaj do swojego brzusia? Chyba pora w końcu wstać bo M śniadanie zrobił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka1978- No niby tak , ale cały czas męczy mnie ta niepewność . Zawsze porównuje , te objawy do objawów jak byłam w ciąży . I sa zupełnie inne , byłam wtedy senna i mniałam apetyt . A w tej chwili nic takiego niemam , a na dodatek niemogę spać i boli mnie głowa . Wstaje w nocy po kilka razy , a jeszcze mój M wyjechał i przyjedzie dopiero w piątek . Więc jestem w tym domu sama , niemam do kogo odezwać się i td . Zostają mi jedynie koty i psy , to do nich gadam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po piatkowym rozczarowani z moim wynikiem postanowilam sie nie martwic. wziasc sie w garsc. bede robila porzadki w domu generalne takie wiosenne musze zabrac sie za ogrod za wszystko co mozliwe nawet wezme sie za siebie zaczne chodzic na dlugie spacerki musze zrzucic z brzucha co nieco. Postanawiam od dzis miec dobry humor, nastawienie pozytywne do zycia ze wszystko sie uda i ze bedzie dobrze. A was moje kolezanki prosze zebyscie mnie w moich załozeniach pilnowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana jak potzrebujesz z kims pogadac to pisz tu ja z reguly mam wlaczony zawsze komputer w domu jaezeli nie pewnie mozesz mnie znalezc na Fb to mozesz do mnie pisac czy tu na foru jestesmy po to zeby sie wspierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato, Zuzia ma rację. Przede wszystkim pozytywne nastawienie, choć wiem, że to trudne.. Moja koleżanka urodziła 2 dzieci i za każdym razem przechodziła ciążę inaczej, więc nie można porównywać siebie do poprzedniej. Będzie dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×