Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

kotek1975 - a Ty jesteś 75 r. ? Trzymaj się Kochana--za nami łatwiej !! Uwierz.;P lena66-a Ty ile masz latek ? Odpoczywaj Kochana.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek itniawy ja 40 pare kilo ważyłam ale w 8 klasie podstawówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My oglądamy Must be the music, a o godzinie 22.00 będą moje ukochane Kości.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek1975 - Kochana...tak jak tu już pisałam, no to z tego co mi wiadomo, to w Novum podają zarodki do 45 rż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGREK mam zrosty po endometriozie i naturalnie nie zajdę w ciąze tylko in vitro a nie mam już siły mam jeszcze 6 mrozaczków alę się zawiesiłam i nie wiem co dalej robić żeby ich znowu nie stracić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotek-nie.:D ja jestem z województwa świętokrzyskiego i do Warszawy mam coś około 170 km.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki , a ja własnie wróciłam od znajomych , nawet fajnie było . Wypiłam tylko lampke wina . kotek 1975- dużo już przeszłaś ale nie poddawaj się ! Jesteś rok tylko odemnie starsza , czyli jesteś w moim wieku . igrek - . Moja dr mówiła , że wiek dużo znaczy . Ja naprzykład zle znosiłam stymulacje i w dodatku sporo przytyłam .A już nie mówie o skótkach stymulacji jakie są . Ale musze jeszcze po walczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek- ja już komplet badań prawie mam i resztę zrobię tez nieodpłatnie bo udało mi się to załatwić. Mój M idzie jutro jeszcze raz do lekarza, jeśli się nie uda i nie dostanie skierowania to już zrobimy je prywatnie, ale spróbować warto. Natomiast nie będziemy już kombinować z oddawaniem krwi itp Nie jest ich aż tak dużo w porównaniu do tych które ja musiałam zrobić. Wkurzający jest tylko nasz system zdrowotny i musiałam trochę pomarudzić w tym temacie ;) Trzeba się z tym po prostu pogodzić i tyle, albo pogodzić i tez trochę więcej ciułać w pracy by mieć kasiurę ;) A tak a propos to już nie pamiętam wolnych świąt i weekendów bo prawie każde spędzam w pracy. Teraz chociaż czas mi szybciej leci jak czytam co robiłyście fajnego w ciągu dnia bo ja niestety odsypiałam znowu nockę. Aha uśmiałam się jak czytałam o Waszych planach podróżniczych bo wyobraźcie sobie że ja zawsze myślałam by wreszcie zwiedzić Warszawę. Tak się jakoś poukładało że zwiedziłam większość Europy ale jakoś nie zawitałam do naszej stolicy. No to teraz ją pozwiedzam i to z pewnością często będąc w Novum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 - A co Ty tak kobietko w niedziele pracujesz ? Ale jak masz taka prace no to trzeba , wypoczywaj . Dobranoc kochana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzia_krk -Ja niestety wszystkie nie zbędne badania robiłam prywatnie. Kupę kasy wydałam i teraz znów mnie to czeka i mojego M . A tak naprawde poco płacimy te chorerne składki zdrowotne , jak nie możemy zrobić podstawowych badań .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 ja tez jestem Twój rocznik więc witam w klubie :) Co do stymulacji to ja brałam do tej pory tylko clostillbegyt i to tylko po pół tabletki bo lekarz powiedział że więcej nie trzeba bo mnie przestymuluje. Ciekawe więc co mi zaleca w Novum, może nie będzie tych leków aż tak dużo. igrek to nie Lena 66 tak tyra po nocy tylko ja ;) A biore czesto nocki, weekendy i swieta bo wiecej placa a kasa jak widac sie przyda. A praca biurowa, przed kompem, ogólnie to monitoruje system zabezpieczeń. jak któras spać nie może to będę tutaj do 6 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzia_krk - lena66 też pisała dzisiaj, że się tylko przywita,bo pada na łeb,bo pracowała cały weekend ! Stąd to się wzięło. Każdy kombinuje jak może.Ja mam pracę na czas nieokreślony,a poza tym jestem na umowie zlecenia w firmie Avon.:-)) To Ty teraz w pracy jesteś ? Ja idę zaraz spać,bo do pracy rano !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzia_krk - no właśnie tak się zastanawiałam,bo to Lato napisała.:/ hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) U mnie straszny dzień pada i nie miło. Lato jestem sprzedawcą więc świątek piątęk, nie jest super ale dobrze,że jest praca:) Miłego dzionka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Itanwy
KOTEK - ja badania robiłam w Warszawie u profesor Jerzak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Itanwy
igrek w tym roku skończę 37 lat. mój wzrost 164cm i dzisiaj się zważyłam 45,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich! rudzia_krk - To super , że jesteś mój rocznik . Przynajmniej nie jestem sama , a jeszcze itaniwy i kotek równierz w takim samym wieku . Wiec zawsze będzie Nam lepiej , bo w grupie razniej jest. No niestety leczenie potrzebuje dużo kasy , ja całą swoją pencję przeznaczam na leczenie i to jest jeszcze mało . Bo w tej chwili jest jeszcze kryzys , więc nie zarabiają ludzie jakiś kokosów . Tylko pracuje się i patrzy się , żeby jeszcze czasem nie zwolnili . kotek1975-to ja pisałam , że mam koleżanke z Pruszkowa . A TY może jesteś z Pruszokowa lub okolic ? kotek masz jeszcze 6 mrozaczków więc szansa jest , i nie poddawaj się . Ja równierz mam czasami mam takie załamania . Ale będzie dobrze , trzeba walczyć dalej . Brzuch mi pobolewa i nie wiem co o tym wszystkim myśleć . A przecierz dzisiaj mam 8 dc . Martwie się czy wszystko jest ok , w piątek mam wizyte to się wyjaśni . lena66 - A no własnie , najgorzej mają sprzedawcy w sklepach i super markietach . Trzymaj się kobietko i najwarzniejsze , żeby była praca . Bo bez pracy niema kasy , a bez kasy niema leczenia i td . Więc życzę powodzenia w pracy i td . U mnie równierz pada i jest szaro .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dzewczynki. Przepraszam ze sie nie odzywała ale miałam remont i bark czasu na odpisywanie i włączanie sie do rozmowy. Zuziu Bardzo Ci gratuluje tak wysokiej bety. Ciąża pojedyńcza, a z pewnościa juz na kolejnej wizycie bedziesz widziała swojego szkraba ;) Igrek ciesze sie s Tobą na Twoją @. Teraz sie zacznie :) Trzymam kciuki za Ciebie z całego serca :) Dziewczynki których nie wymieniłam przepraszam ze nie pisze osobicie. Powiem tylko jedno walczymy do konca i sie nie poddajemy. Zaciążonym mamusiom gratuluje, za kolejne testujace trzymam kciuki. za robiące badania równiez zeby wyszły dobre wyniki. Zycze Wam miłego dzionka mimo deszczu zeby zaświeciło słonko choc na chwilke. Ja dzis jade do gin na zrobienie tych cholernych posiewów. Mam nadzieje ze bedzie wszystko ok. Jak tak to około 27-28.04 jade do Novum. Duże buziaki pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tak paskudny dzień nic nie chce się robić . Zrobię sobie kawke , to już będzie lepiej , bo ja jestem niskociśnieniowcem . A jeszcze dzisiaj mam być do 19 , może jakoś wytrzymam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki! Ja niedawno wstałam przespałam 11 godzin. :) Lena66 to kończysz 29 lat w maju? U mnie nadal bez objawów , brzuch nie boli , piersi normalne. Wkurza mnie to. No nic oby do piątku. Mam nadzieję ,że jednak coś z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×