Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

malwi nie wiem czy będę miała po co iśc jutro na tą bete bo coraz bardziej cieknie z kranu. Jeszcze nie na czerwono, ale jednak. Czym ja się tak naraziłam tam u Góry, że On mnie tak kiepsko doświadcza? Ile jeszcze? Tak się zastanawiam ile jeszcze zniosę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do przyjaciół ja np. nie mogę narzekać wszyscy bardzo nas wspierali i wspierają. Gorzej z niektórymi osobami z rodziny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fata Morgana a może to jednak zagnieżdzanie , bo ponoć jest czasami mylone z @. Poczekaj jeszcze i się nie denerwuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj połaziłam troszkę wreszcie, troszkę zakupów i spacerek. Przysłali mi firanki , które sobie zamówiłam i próbuję mojego M namówić , aby mi założył.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fata Morgana kurcze tak bym chciała zeby Ci sie udało, cały czas o Tobie mysle malwi masz racje z rodzina to najlepiej sie na zdjeciu tylko wychodzi i to trzeba stawac z boku by w razie czego mozna było sie odciac ;) U mnie wie tylko siostra bo mnie wspiera bo sama przechodziło przez te sama droge i 2 kolezanki z pracy głownie z tej racji ze potrzebuje miec zastepstwo, moim rodzicom nie mowie bo juz mieli dosc stresow przez moja siostre to im nie chce jeszcze ja dowalac, a rodzina M wie ale ani nie pocieszy ani nie wesprze nie tylko finansowo ale tez nawet dobrym słowem. Reszcie to teraz nawet nie mowie bo mam wrazenie ze nie wiedza o czym w ogole do nich mowiłam, jakies badania, zastrzyki, terminy, dla nich to czarna magia. Nikt Cie nie zrozumie poki sam przez to nie przejdzie, dlatego dobrze ze mamy wsparcie tutaj na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia tak kochana masz rację w 100 %. U mnie znajomi wiedzieli , ale tylko ci najbliżsi nikt więcej. No i nasze mamy i rodzeństwo to tyle. A w pracy to tak jak u ciebie ci co na zastępstwo. Tak jest lepiej. I masz rację jak się o czymś opowiada to nie wiedza o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mena27 dostałam zdjęcia od Ciebie duże i wyrażne a Twoja Królewna Alicja w tej różowej sukienusi i opasce bomba -śliczna jest:) Dzwoniłam dzis do dr O i mówiłam, że nie możemy byc miedzy 3 a 5, byłam przekonana, że w takim razie powie mi że podchodzimy znowu na naturalnym cyklu, a ona że w takim razie mam u siebie zrobic usg 3,4 lub 5 dnia cyklu i od tego dnia gdzie zrobie usg mam brać po1/2 tabl. CLO jestem zdziwiona ale sie cieszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 no to super ze dało sie tak zaocznie załatwic :) słuchajcie bede jutro w Warszawie na wizycie, z Novum wyjde koło 16 a pociag mam dopiero o 19:14 reflektuje któraś na kawusie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziewczyny czy u Was w miastach działaja labolatoria diagnostyka u mnie jest ich kilka jest o tyle super ,że ma się kartę i wszystkie wyniki po pierwsze ma sie szybciej a po 2 najwazniejsze wyniki dostępne są na internecie super sprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie działaja, jest ich kilka, posiadam tez karte ze znizka na badania 10% i wyniki sa na necie wiec wygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marla0000 Tak mam PCOS i udało się całe szczęście:) Aneczka_K A to niespodzianka z Twoim rocznikiem, niewątpliwie jesteś tutaj najmłodsza :) I jesteśmy w podobnej sytuacji, obie na samej stymulacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzia_krk - a no to ja nie wiedziałam o tych kiblach.:/Czyli które są płatne?Ja 2 widziałam o to w samej galerii,więc nie kumam już.:(I to w środku galerii. A co sądzisz o Bonarka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - jedziemy prawie równo z dc.-Ty dziś 12 a ja 13.;D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 - fajnie mieć takie odrzuty.;D ja bym już chciała.:)Ciekawa jestem, jak to właśnie jest,że coś co zawsze lubiłaś--nie smakuje i na odwrót.Że smaki się mieszają i że coś czego nienawidziłaś-zaczyna smakować !! Mam nadzieję,że nas tu na forum nie opuścisz.Bo niektóre dziewczyny odchodzą lub mało co piszą potem, jak zajdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fata_Morgana79 - człowiek potrafi bardzo dużo znieść.:/A tym bardziej kobieta, która pragnie dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 - u nas bardzo mało osób wie o naszym problemie i o IVF.Moi rodzice,moja przyjaciółka i 2 koleżanki.Oni nas wspierają.Z M rodziny i znajomych nikt nie wie !! Ja nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 - dużo pracy i zapomniałam.:/Zaraz wyślę, tylko mi e-mail przypomnij,bo chyba podawałaś na forum.I co Kochana chcesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 - a jakie kupiłaś firanki i gidzie ? Ja się do kuchni przymierzam na Allegro.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 - no to fajnie, że ten cykl u Ciebie nie będzie stracony.;D Cieszę się.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzia_krk - może Michaline,Zuzia,Lato,Julciaaa-One z Warszawy są.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 - u mnie jest 2 punkty, ale o karcie dowiedziałam się niedawno i jak teraz będę robić jakieś badanie, to wtedy wezmę tą kartę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek na samym dole przy wyjsciu na perony sa zawsze najwieksze kolejki i tam zawsze stoi ktos z koszyczkiem, ale powiem ci ze ja nie przypominam sobie by podana byla cena za usluge. Wg mnie w galerii powinno byc to za darmio. Ja kilka razy bylam i nie placilam i nikt za mna nie wołał wiec moze to jest na zasadzie "co łaska. Obadam teren przy najblizszej okazji. Poz atym na kazdym pietrze sa przynajmniej 2 kibelki i tam nigdy kolejek nie ma ani stójkowych :) Co do parkowania to jest problem jak w całym Krakowie w centrum, teraz rozszerzyli jeszcze strefy wiec ja głownie po cetrum to srodkami miejskimi sie poruszam bo jest o wiele szybciej. Do Bonarki mam najblizej bo jakies 10 minut, ale najczesciej chodzimy tam do kina i do Auchan, po skelpach biegałam na razie mało :) Parking jest bardzo duzy, wielopoziomowy i darmowy. Mój M kiedys zapomnial gdzie zaparkował i szukalismy auta przez godzine....normalnie masakra była mowie Wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzia_krk - no to mówię Ci,że jest.:/Albo na tym poziomie,co się od razu wchodzi do Galerii albo piętro wyżej lub 2.:/W 2 patrzyliśmy z moim M i byliśmy zbulwersowani,2,00 zł. chyba kosztowało i były takie tabliczki jak typy wstęp wzbroniony.://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia-my patrzymy choć na kolor.;D A w Krakowskiej ten parking też płatny po godzinie,więc lipa,a kto do galerii na tak krótko jedzie-no nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek no to nie wiem dawno nie byłam a jak byłam to mowie Ci ze nie placilam :) Mi cały czas sie wydaje ze Ty jestes z Warszawy :) A karte jak bedziecie wyrabiac to zrobcie najpierw jedno badanie , wezcie karte i za nastepne badania nalicza wam juz znizke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys nad dworcem PKP czyli nad Galeria był darmowy parkin ale go zlikwidowali bo pewnie za duzo osob parkowało :) a na kolorek nie zdazyl popatrzec bo jak wysiadal z auta to zadzwoniła akurat jego siostra i cos mu tam marudzila i sobie z tego wszystkiego zapomniał bo leciał do mnie bo okap na promacji dorwałam :) Potem był wkurzony jak ruskie działo :) Pomagali nam szukac ochroniarze, ale nie mogli sie zmoim M dogadac od ktorej strony przyjechal i kolo ktorego wejscia parkował wiec wzieli mnie na strone i tak droge dedukcji doszlimsy w ktorej strefie nalezy szukac. No i zoenczka znalazla wreszcie auto :) Polew mam z tego do dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do firanek to ja kupiłam makarony na allegro ale z takiej lepszej nitki, do tego w Biedronce takie cienkie niby firanki/zasłonki, troche je przerobiłam, ładnie upiełam i z tymczaswych zrobiły sie na stałe bo sie wszystkim spodobało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia-chyba wiem,o których mówisz z Biedrony,a czy możesz zrobić zdjęcie-nawet komórką i mi na e-maila wysłać ?Bo ciekawa jestem,jak to teraz wygląda po przerobieniu.Sama się nad tymi cienkimi właśnie zastanawiałam. Ja mam makarony również i lubię je. Niezły ubaw macie zapewne teraz,jak wspominacie przejścia z parkingiem.hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×