Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Witam ! monka 26 - Jeżeli nie chcesz nie musisz wszystkich komórek zapładniać .Tylko komrki zle nie zapłodnione zle znoszą zamrażanie , większość z nich nie przeżywa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wszystkim! Miłego dnia w ten pochmurny dzień! u mnie jest szaro! Wszystkim dzis sie testujacym betujacym zycze powodzenia kciuki zacisniete :)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim!!! Miłego dnia wam życzę:) Tak się rozpisałyście wczoraj , że trzeba było nadrobić. ja tez poproszę o zdjęcia dziewczyn i linki na fb i nk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie równierz jest szaro , ale mam nadzieje , że słoneczko wyjdzie . Życzę udanego i słonecznego dnia , a testującym powodzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fata_Morgana79
Witam dziewczyny, dziękuję wszystkim za ciepłe przyjęcie. Tak, miałam dzisiaj testować, ale z rana dopadła mnie niestety jakaś dziwna niespodzianka taki brązowawy wypływ razem oczywiście z luteiną. Czekam zatem na rozwój wypadków. Na zagnieżdżanie się to już raczej stanowczo za późno a choćby nawet taki cud się zdarzył to beta nic nie wykaże. cała jestem w nerwach, głowa boli, brzuch ciągnie. Dramat. Życzę Wam miłego dnia. A odważnym testującym trzycyfrowej bety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fata_Morgana79
tak igreczku kochana, nadrobię stopkę, ale teraz nie mam do tego głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fata Morgana, mimo wszystko poszłabym na betę :-) Czasami do zagnieżdżenia dochodzi potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fata_Morgana79
Zobaczymy, najpierw śniadanko, bo z nerwów to zupełnie o nim zapomniałam. qrcze, nawet nie wiem który to w ogóle dzień cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie :) Fata_Morgana - ja też poszłabym na bete. u mnie też pochmurno, więc zapału na wszystko jakby mniej ale mój M mnie dzisiaj zafarbuje to napewno będę się lepiej czuła:) MIłego dzionka dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Julcia, kiedy punkcja? Igrek trzymam kciuki za usg piątkowe :) Fatamorgana spokojnie na pewno będzie dobrze. Iza1978 teraz to już musi być Twoje ostatnie podejście. Rudzia współczuję Ci takich męczących dojazdów. Ale czego się nie robi dla upragnionego maleństwa. Lato76 podjechałam po Twojej i innych dziewczyn wypowiedzi zapładniam wszystkie, jeśli będzie co zapładniać i w ogóle jeśli dojdzie do punkcji. Lato i szukałaś już na nfz możliwości wykonania badań genetycznych? Na starynkiewiczaw wawie jest klinika leczenia niepłodności może tam jest taka możliwość? Wczoraj byłam u internistki w novum, okazało się że mam niedokrwistość, muszę nadrobić niedobory żelaza, i zaniepokoiło ja jeszcze podwyższone AP.. powiedziała że to mogą ale nie muszą być początki hashimoto czy jakoś tak, przeraziła mnie tym wszystkim. Muszę jeszcze powtórzyć rozszerzone badanie na żelazo, i tsh. Mimo to podpisała zgodę na ivf. Wczoraj też ja i m zrobiliśmy posiewy. mam nadzieję, ze posiewy wyjdą dobrze bo w piątek rano mam wizytę startową u dr Z. trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fata_Morgana79
Monka, trzymam kciuki. Pierwszy raz u dr Z? On zawsze taki oszczędny w słowach - małomówny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest to moja pierwsza wizyta u dr, miałam już u niego nawet podejście do IUI, ale to prawda, że jest mało mowny, chociaż z wizytę na wizytę jest lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka26 gratuluję decyzji:) trzymam kciuki za posiewy. A czy TY miałaś w ogóle kiedyś problem z tarczycą i z tsh coś nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 właśnie nie miałam nigdy problemów, zeszłoroczny wynik tsh jest w normie. w sumie to nigdy nie badano mi tego hormonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ monka - kciuki za dobre wyniki z krwi i posiewów zaciśnięte&& Dzis mam usg moze sie w końcu dowiem kiedy punkcja, juz mi ciązą te jajca, siku mi sie chce co chwile, wszystkow środku napiete, brzuch balonik...dziewczyny poweidzcie ze to normalne i ze po punkcji bedzie lepiej plisss:O aaa i zalewa mnie śluz BJ hektolitrami:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia dasz radę, a jak sobie radzisz z zastrzykami, ja tego bardzo się boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fata_Morgana79
Julciaa ten ciężar to normalka, czułam się dokładnie jak ty, a tych pęcherzyków wcale dużo nie miałam. Monka jeśli chodzi o zastrzyki to najważniejsze, jeśli będziesz miała takie bez pena(on jest najfajniejszy) to popros o najmniejszą z możliwych igieł i będzie lajcik. (np 4,5)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julcia trzymam kciuki za usg mam nadzieje, że punkcja będzie jak najszybciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka - ja z zastrzykami nigdy nie miałam problemu, w brzuch igła jak w masło wchodzi, najtrudniejszy pierwszy raz... ja po porodzie tez sobie robiłam w brzuch zastrzyki z clexanu, trzeba sie tylko przemóc...;) fata_morgana - dzieki👄 nie radze sobie tez z emocjami powoli co mnie przeraża, jestem zła jak osa i wszystko mnie drażni:(:( Ja tez nie mam dużo pecherzyków bo ok 7-8 w tym nie wiadomo czy wszystkie duze nawet ale napór czuje...nie wiem jak sie czuja dziewczyny które maja po 20 jajec:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fata_Morgana79
ja miałam 8 pęcherzyków. 6 jajeczek pobrano, dwa po drodze odpadły. Dwa są już w piekarniczku (mam nadzieję) a dwa pozostałe czekają w lodóweczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a daleczgo było 8 pecherzyków a 6 pobrali? no za te dwa w piekarniczku to kciuki trzymam&&&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fata_Morgana79
Julciaa, nie wiem. Może pęcherzyki były puste... Kciuki się przydadzą, ale coraz bardziej czuję, że mnie małpa zaraz zaleje. Dosyć szybko, tak nawiasem mówiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY DOBRE Z TYMI JAJECZKAMI ja mialam az 21 sztuk wiec co Wy na to . lezalam i bylam spuchnieta, czulam sie jak slonica mialam momentami dość ale warto.:) Wkładke zmienialam kilka razy dzienne takze sie nie przejmujcie ze tak cieknie ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ale się rozpisałyście od wczoraj :) musiałam sporo nadrobić :) Co do maili i profili na portalach to ja się niestety pogubiłam :( jak, któraś może to niech podeśle mi linki :) Karina - wracając do wieku, to chyba ja jestem najmłodsza na forum, bo 1988 r. :) Marla - ja biorę Siofor. Między innymi po to by ograniczyć chęć na słodkie rzeczy, bo im mniej cukru tym lepiej przy stymulacjach :) ale czuje się po nim normalnie. Jadę dzisiaj do N żeby sprawdzić czy jajo pękło :) wydaje mi się, że tak bo brzuch już tak bardzo nie boli :) Trzymajcie kciuki. Fata Morgana - ja na twoim miejscu poszłabym zrobić betę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka26- ja mam chora tarczyce biore eutyrox 100 ale to w niczym nie przeszkadza w zajsaciu w ciaze. mam rowniez tzw. pseudomaloplytkowość chodzi o to ze moje czerwone cialka krwi ktore sa poobierane na zewnatrz do strzykawki lub gdzies indziej sie kumuluja i zamiast miec kilkadziesia milionow mam kilka sztuk. Na poczatku kiedy nie wiedzielismy co to jest podejzenie bylo o bialaczke ale pani hematolog mnie uspokoila i powiedzoiala ze krew moja ktora jest we mnie jest ok i nie ma zadnych przeciwwskazan na zachodzenie w ciaze :) ale sie rozpisalam Rudzia lec na bete koniecznie daj znac co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fata morgana miala isc na bete zamieszanie w pracy robi swoje FATA na bete natychmiast prosze isc i dac szybko nam znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×