Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

lena66 - jaki rudzielec z Ciebie.;D Marzą mi się rude i ogniste włosy, ale nie mam odwagi.:/Moja przyjaciółka ma takie i super wygląda.;D Lena66 i Rudzia - wysłałam Wam e-maile.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - ja właśnie piję winko.;D Mój M mi nalał takie, jak lubię.;D Potem Wam nazwę podam.:-)Jest niby półsłodkie, ale w smaku jak półwytrawne !! Mój M pije piwo.;-))Pół kieliszka mi nie zaszkodzi myślę,a rozluźni.Ja się martwię również tym,że jak endo nawet będzie ok już, no to nie znajdę dawczyni na czas i mi przerośnie i będzie musztarda po obiedzie.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - o migdałach również czytałam chyba kiedyś na to endo.:D Apropos--mój M właśnie powiedział, że tam ( czyli w kuchni ) jeszcze 2 butelki stoją ( oczywiście wina )...na twoje zdanie napisane,że winko dobrze działa na endo.;p hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek dostałam Twojego maila ale na FB ani Nk teraz wejsc nie moge bo jestem w pracy :) odezwe sie innym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek też słyszałam, właśnie mi przypomniałaś, że winko na endo jak najbardziej:) a co do włosów teraz mam mniej intensywne tzn mniej wpadajace w czerwień i chodzę w kręconych bo na zdjęciu mam wyprostowane:) a powiem Ci tak na marginesie,że biel Twoich zębów mnie powaliła:) do reklamy wprost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 - już MIchaline zwróciła kiedyś i uwagę na moje zęby.;D hehe A Ty jesteś na nk i face? Podaj mi linki na e-maila. Rudzia i Lena zrobiłam Wam rozpiskę tak na szybko dziewczyn-imię,nazwisko i pseudonim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 - moję zęby mnie kosztowały tyle co na 1 IVF by całe było !! Teraz czasami myślę, czy było warto ? Kasa by została, jak się nie będzie udawało.:/ No ale nie można być takim pesymistą.:P no nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 - wysłałam Ci zaproszenie na nk.;D Niezły komentarz do zdjęcia.Dopiro potem zobaczyłam...coś.;P Ile Ty masz lat ? Mój M mówi,że młoda jesteś !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNKI mam niestety złe wieści aż mi się płakać chce .Miałam usg o 12.00 i mój gin powiedział że endo mam 14mm i prawdopodobnie mam polipy tak jak w poprzednim cyklu .Zapytałam go czy to bardzo przeszkadza w mojej sytuacji ,no i krecił nosem niby powiedział że nie tak bardzo ,ale kazał mi się skontaktować z kliniką .Wiecie myślę że to znowu nic z tego .Właśnie przyszłam z pracy i prosto do kompa .Jutro odbieram wynik estradiolu i zobacze co mi dr powie.ALE JESTEM ZAŁAMANA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja wyłączam juz komputer oczy mnie strasznie bola juz Caly dzien przed kompem.\ Miłej nocki Dobranoc Rudzia trzymam kciukasy za jutrzejsza bete:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto kogo nie ma jeszcze lub nie zna lub e-maila...pisać--powysyłam.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankoMUZYKANT00 - tak mi przykro Kochana.:/A myślałam,że u Ciebie będzie już tym razem dobrze.;(Który Ty masz dzisiaj dc. ? 1 czy ?? Już nie pamiętam, co pisałaś.:-(Wiesz co...mi to się wydaje,że po prostu Ci się to endo nie złuszcza !! A jakie masz @ ??? Bo jak słabe i mało obfite oraz plamienie, no to tak może właśnie być.:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66-mój M dał Ci 22-23 lata góra.;D Ale jaja...hehe Tak o kaloryfer, bo na początku nie zczaiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie testuje :) testowalam tylko z Iza czy maile dochodza jankoMUZYKANT00 przykro mi z powodu tych polipow. Mi tez wykryli w grudniu polipa miał 1 cm, ale potem jak miałam laparoskopie to okazało sie ze go nie ma. Moj gin przed ciaza kazał mi go wlasnie usunac i dlatego poszlam na zabieg. Przy okazji sprawdzali mi inne rzeczy i wyszło wlasnie niedroznosc jajowodow. Zadzwon do kliniki i opowiedz wszytsko, zoabczysz co ci powiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankoMUZYKANT00 - a jakie masz to endo ? Jednorodne czy wielo ?? Bo jak 1 no to 1 faza cyklu, a jak wielo no to 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro testuje nasza nowa koleżanka Fata_Morgana79.;D Będzie miała 9 dpt.;P Ale dzisiaj żeśmy stron zapisały--jak nigdy o tej porze tym bardziej !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankoMUZYKANT00 - no to coś mi się pomyliło z tym 1 lub 2 dc.;/Widocznie ten czas szybko leci.;(Za szybko !!! No to za duże, jak na ten dzień ! Ty masz za duże, ja mam za małe.:-/Ech...i tak źle i tak niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko - no to widocznie te polipy to wszystko psują.:/A one są w macicy ? Bo mi się zawsze wydawało,że w jajnikach.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marla0000 ja kiedyś brałam metformax. Na początku nie miałam apetytu, ale potem już normalnie. Czytałam, że mdli po nim mocno, ale u mnie było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko jutro dzwonisz do Novum ? Do kogo ? Kto jest Twoim dr ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jankomuzykant bardzo mi przykro:) ale mi sie wydaję, że może być tak jak mówi igrek żę endo może Ci sie nie zuszczać zadzwoń do kliniki i to skonsultuj. igrek podziękuj mężowi miło mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankoMUZYKANT00 - no dobrze by było, gdyby to było tylko możliwe.;D Mój M się uśmiechnął na to ! Mówi, byś mi e- mailem wysłała w załączniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozszalałyście:) A o mnie już zapomniano:( Rudzia, Lena66 jak też chce zdjęcia. mena27@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×