Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Hej dziewczynki ! My dzisiaj cały dzień bylismy poza domem . Przedchwiłą posadzilismy 6 tuj kulistych , tawułe i lilie . lena 66-Kciuki zaciśniete !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczynki uciekam dam znać jutro co i jak ale dopiero wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - już kupiona wczoraj 2 bórówka inna.:) Więc będzie git.;-) Lena66 - no to w takim bądź razie, jak się spotkamy w Novum kiedyś, to mi zaśpiewasz lub...razem zaśpiewamy---a najlepiej na najbliższym koncercie !!! hehe No widzisz--czasami się do czegoś przydaję..przynajmniej kolczyka będziesz miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lato.;p A gdzie byliście ? Lena powiedzenia.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - to widzę borówka została zakupiona ? to juz na 100% będzie mniała owoce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - witaj kochana ! Byliśmy na wsi u rodzinki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyndi
Mena ok. 2,5 miesiąca po odstawieniu od piersi. Karmiłam prawie 8 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyndi
Mena ok. 2,5 miesiąca po odstawieniu od piersi. Karmiłam prawie 8 miesięcy. Nie wiem od czego to zależy ale ostatnio moja znajoma powiedziała mi że dostała @ dwa miesiące po porodzie (cały czas karmiła piersią). Czy to jest możliwe? Cały czas się zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kobietki Cyndi to chyba jest możliwe. Moja siostra dostała miesiączki równiuteńko po zakończeniu połogu. Tak jestem ciekawa bo myślałam, że zaraz się pojawi a tu na razie nic. Nie żebym tęskniła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka cisza na forum.;/ Lena66 - bilety na Gunsów ceny:99,199,250,270 i dla VIP 690.Te za 99 i 690 już wyprzedane.Ja się zastanawiam nad tymi za 250 lub 270 zł.Zobaczymy jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi - pije się takie coś okropne.;/Bardzo słodkie, no bo to glukoza.Pobierają przed tym krew i potem 2 razy po godzinie.Można zwymiotować od tej słodyczy, a dają tak z 3.4 0,5 l kubka plastikowego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myślałam i muszę zrobić te badania. Może pójdę we wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi,ja miałam to badanie,musisz iść na nie z własna glukoza w aptece kupiona jak w jakiejś zwykłej przychodni.Ja lubię słodkości pod każda postacią więc bez większych problemów i ten kubeczek glukozy obciagnelam.Wiadomo nie jest to pyszne ale naprawdę nie jest tez jakieś nie do przelkniecia.To sam cukier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to masakra bo ja ostatnio nie trawię słodkich rzeczy , ale co tam wszystko jest do przeżycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie forumowiczki, rzadko się tu odzywam bo mój synek nie zostawia mi wiele wolnego czasu, ale czasami zaglądam i wszystkim Wam kibicuje bo wiem przez co przechodzicie. Malwi, jeśli chodzi o test obciążenia glukozą to faktycznie paskudztwo ale jeśli weźmiesz rozkrojoną cytrynę i ją wciśniesz do glukozy to jakoś można to wypić chociaż nadal smaczne nie jest ale znośne. Ja robiłam dwukrotnie bo wynik nie był jednoznaczny i z cytryną trochę lepiej wchodzi.A dziewczyny, które martwicie się, że macie po trzydzieści kilka lat to nie macie się czym przejmować, Ja urodziłam mając prawie 42 więc wiek jest przeszkodą do pokonania. Pozdrawiam i trzymam kciuki za powodzenie Waszych starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Dużo słoneczka na ten pochmurny dzień wam życzę. Kciuki zaciśnięte za wszystkie wizyty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ! Umnie pada deszcz , i jest pochmurno . Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato - u nas tez pada niestety i bardzo zimno, brrr.... dobrez ze moge w domku dzisiaj dupencje pogrzać:D igrek, janko - za telefonik wyczekany&& alex - co u Ciebie? zuzuiu - masz dzis wizytę? bo cos mi świta? rudzia - jak tam sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki no niestety życie bywa przewrotne. Nie podejdziemy w tym miesiacu do IUI samochód nam się całkowiecie rozkraczył, a pociagiem nie chcemy jechać bo to męczarnia i dodatkowy stres. Mialam iśc na USG przed pracą, ale nie ma sensu jutro mam wolne to pójde na spokojnie żeby sprawdzić jak to wygląda i jutro zadzwonie do dr O żeby poinformować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, czy u Was tez tak pada deszcz? nawet sie nie chce z łóżka wychodzić. malwi - jak dla mnie to glukozy jest obrzydliwa. Jak miałam robiona to niestety ale zwrocilam. Ja mam jutro wizytę. Miłego dnia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - moze poprostu gdzies wczesniej mi sie pomylilo i napisalam ze poniedzialek. Specjalnie sprawdzilam i 8.05 wiec to jutro. Jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek wszystkim :) Ja wczoraj pojechalam na dzialke by troche poleniuchowac. Niestety dlugo sie nie nalezalam na tym lezaku bo przyszla burza i musialam sie zwijac :) Lało okrutnie. Pogoda sie skiepsciła, dzisiaj tez sloneczka nie widac. Na razie leze i ogladam TV ale po poludniu moze odiwedze siostre. Julcia czuje sie dzisiaj juz dobrze, wczoraj było mi strasznie duszno i miałam takie napady goraca ze wydawalo mi sie z e mam nawet goraczke. Poza tym brzuch mnie troche pobolewa ale to pewnie jajniczki po tej stymulacji. Poza tym nic sie wiecej nie dzieje. A Ty masz jakies dolegliwosci Kochana? igrek ładne te naszyjniki/wisiorki dla Twojego M. Moj to swego czasu nakupowal sobie takie łancuszki w Turcji i Egipcie (koraliki z elementami metalowymi na rzemyku) i lubi w tym chodzic zwlaszcza w wakacje. janko trzymam kciuki by telefon szybko zadzwonil :) Jak było w Karpaczu? Odpoczelas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena co za pech z tym autem :( a moze jednak zdecydujesz sie pojechac czym innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×