Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Zuzia-zu - Ja równierz obstawiam parke .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuziu - gratulacje!!! jaie duze fasolinki juz:) po tetnie parka jak nic:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek- nie mm zadnego sluzu moze troszke ale nie tak zeby miec wkladke moka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E dziewczyny - czarno to widzę.:/Bardzo czarno !! Po stosunku zaczęłam krwawić i nie wiem, czy to jest tylko takie krwawienie, bo to jest otarcie pochwy, bo już miałam tak kilka razy ( ale to już dawno ).:/Podobno zdarza się to na skutek otarć członka czy coś takiego ! Ale...jeśli zbliża mi się @, no to klapa zupełna.:-( Czy można ją mieć podczas brania Progynovy ? Przecież to są ogromne ilości estrogenów, więc jakby to było możliwe ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Spać w nocy nie mogłam.;/Wstałam raz do wc, by zobaczyć jak tam, ale nadał było.:(Dziś ano też i już czuję, jak ze mnie leci, więc to niestety @.;/Trochę mi smutno.:-(Myślałam, że będę gorzej to przeżywać, ale sama siebie zaskoczyłam, że nie i że tak spokojnie do tego podeszłam !! Wyciągnę sobie kartę na najwcześniejszą konsultację i zapytam co i jak.Może to coś oznacza,że jeszcze nie teraz jest ten mój czas ? Sama już nie wiem, co mam myśleć.:/Na pewno zmniejszają ten lek, ale ciekawe o ile.A może brać cały czas. Myślałam,że @ nie przyjdzie przy braniu leku, a jednak.Brzuch już mnie zaczyna ćmić jak na @, więc nie ma złudzeń. Ech...życie... Miłego dnia Wam życzę.:-)U mnie pochmurno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek właśnie miałam pytać co i jak,ale widzę ze sie wyjaśniło.Dobrze,ze tak do tego podchodzisz.Czas szybko mija,zaraz odbudujesz endo i znów bedziesz gotowa.Daj znać co tam na konsultacji powiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - przytulam Cie...wszystko na pewno sie poukłada, choc wiem jak to brzmi banalnie jak człowiek sie na cos nastawia a tu znowu trzeba czekać, ech:( alex - i jak idziesz na bete dzis? mi dzis temperatura lekko spadła, oj coś czuje ze bedzie w piatek rozczarowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze Igreczku.. Musisz zapytać lekarza, ja na tych lekach kompletnie sie nie znam ale skoro czeka sie na transfer do 35 dc to ta @ chyba powinna być wstrzymana przez leki, które bierzesz? Czekam na wieści..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaa, nie martw sie. Przecież temperatura przy tej ilości leków nie ma sensu. Trzymam kciuki za Twoje malenstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie muszę iść do pracy,moze w porze lunchu zrobię bete.Julcia ja cały czas mam 36,6.Oczywiscie to o niczym nie świadczy bo nie wiadomo czy ciaza w moim przypadku została zainicjowana,ale biorąc te leki nie ma co jednocześnie kierować sie objawami dziewczyn które naturalnie zachodzą w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia Ty poprostu masz kryzys dnia 9 :) Ja tez z rana codziennie kracze,bo po nocy brzuch spokojny,płaski,nic a nic sie tam nie dzieje.Ale trzeba pamiętać ze ciaza jest od zagniezdzenia,więc ile my w tej ciazy ewentualnie jesteśmy tydzień?! Moja koleżanka w 4 mcu sie zorientowali,ze jest,a wcześniej w necie tabletek tylko na odchudzanie szukała,bo przytyla a nie zorientowala sie dlaczego.No to jak znasz taki przykład to mniej sie spektakularnych objawow spodziewasz,bo wiesz ze czasem kobiety ich nie maja poprostu i to długo jak sie okazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek bardzo mi przykro , że przyszła @. Ale głowa do góry mam wielką nadzieję, że w tym miesiącu wreszcie się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alex - ale sie usmiałam z tym kryzysem:D:D polepszyłas mi humorek dzieki!👄 Ja Ci powiem ze ja jakos szczególnie nie przezywam, spokojna jestem, ta temperatura mi dobrze zrobiła bo nabrałam dystansu ze równie byc moze ale tez mnie nie załamała. Ja mierze tempke od kilku lat wiec jestem obeznana, chociaz wiem tez ze dzisiejszy spadek o 0,1 C nie musi nic oznaczac. A gdzie mierzysz sobie tmpke w ustach? to ze jest 36,6 to o niczym nie swiadczy ja tez nie mam nigdy temperatury 37C i w ciązy tez takiej nie miałam a syna mam...zakresy temperatur w poszczególnych fazach to sprawa osobnicza:) Czekam w takim razie na wiesci co z betą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaa, Alex ja tez miałam rano płaski brzuch, brak tempki też nic nie oznacza , bo jak pisała kiedyś Igrek Luteina ją fałszuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - chyba fałszywy alarm z tym @ ! Już w domu tam też myślałam,zanim wyszła,bo jeszcze byłam w wc i już nic nie było.:P I teraz poszłam w pracy i też czysto. Zobaczymy w przeciągu kilku godzin.Myślę jednak,że to było tylko otarcie i może jakieś mocniejsze,bo zresztą i wczoraj czułam opór.No nie będę Wam tu opisywać,ale trzymajcie kciuki, by tak było !! Na razie nie dzwonię do W-wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) igreczku - Ty to potrafisz nam stracha napedzic. Mam nadzieje ze to fałszywy alarm i ze bedzie wszystko ok. Michaline - super ten blog wynalazlas Wszystkim dziewczynkom bardzo dziekuje za gratulacje. M bardzo szczesliwy i juz troszke spokojniejszy. Mam nadzieje ze dzisiaj bede sie troszke lepiej czula i bede miala popisac z Wami na forum... bo ostatnio Was troche zaniedbalam Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - no to super wiesci:D co ten chłop Ci wczoraj zrobił niedobry:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zuzia :-) Fajnie, że jesteś! Igrek, to dobrze, że to nie @.. Mąż poszalał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - jak to nadaj będzie fałszywy alarm, no to ja już 00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 SEXU do transferu !! No i potem oczywiście też do bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczęta ja jeszcze dzis w domu mam wolne. igrek Ty to potrafisz sprawdzać nasze emocje hehehhehe julcia nie martw sie napewno pt będzie szczęśliwy:) Alex MOCNO TRZYMAM KCIUKI za dzisiejszą betę. Ja dziś muszę posprzatać wczoraj M zagoniłam do odkurzanie ja miałam zmyć podłogo on swoja pracę wykonał a mi się odechciało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia a zdecydowałaś się kto będzie dalej prowadził ciąże? Kiedy masz teraz wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - ja chce rodzic w sw. Zofii wiec zdecyduje sie na dr. Tyminska. Dzisiaj zadzwonie i sie umowie. Zwolnienie mam do 29.05 wiec jakos tak chce sie umowic na wizyte. Do tego czasu musze zrobic badania ktore zlecil mi dr Z.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - mam do zrobienia morfologie, mocz, glukoze, TSH, VDRL, HBS Ag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chciałam już dłużej czekać.Zrobilam właśnie bete.Przed 12 mam dzwonić po wynik.Tak mi sie łapy trzęsą,ze ledwo w klawisze trafiam.M nic nie wie,ze testuje;)Właściwie to nikt nie wie,tylko Wy już teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×