Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

izka - bądz dobrej mysli , kciuki zaciśniete . A co do dr O to jest super , w piatek jak robiłam badanie to podeszła do mnie i pocieszyła mnie . Pózniej jak mniałam transfery to rónierz dodawała mi wsparcia . Chodzę już do niej od 2007 r , i jestem z niej zadowolona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewciami - Trzymam kciuki oby ciąża przebiegała pomyślnie . Nie martw sie tak wszystko będzie dobrze . Dziewczyny , a co do torbielek ta ja równierz to mam paskódstwo , drO przepisała mi Orgametril . Jeszcze te polipy dziadowskie ciągle lubią odrastać i trzeba zabiegowo ich usówać. Jakas masakra .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ DZIEWCZYNKI! MONKA26- TRZYMAM KCIUKI ZA WIZYTĘ &&&&&&&& MALWI2983- powodzenia na usg ,zobaczysz swoje bąble maciupeńkie -fajna sprawa ;) IZA1978-odpoczywaj i niczym się nie przejmuj trzeba myśleć pozytywnie &&&& JULCIAAA-będzie dobrze ,trzymam kciukaski za wysoką betę&&&&&&&&&& Ja dzwoniłam dzisiaj do lab . zapytać co tam się dzieje z tymi komóreczkami -pani powiedziała że nie codziennie mają komórki i żebym była cierpliwa .Powiedziałam jej że niechciałabym stracić tego cyklu bo u mnie zawsze jest coś nietak -powiedziała żebym się nie martwiła że napewno do mnie zadzwonią w tym cyklu .Trochę mnie uspokoiła za le zobaczymy jak to będzie ;) Umnie słoneczko narazie świeci -życzę wszystkim miłego dnia , kciuki mile widziane ,mam nadzieję że już niedługo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWCIAMI- przepraszam że cię pominęłam ,oczywiście trzymam za ciebie kciuki aby ciąża przebiegała prawidłowo &&&&&&&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko to super wiadomość! Trzymam kciuki za kogo trzeba trzymać :) Zuzia, napisałam na tym forum embriologicznym pytanie o tlenek azotu stosowany przy zapłodnieniu i odpisali mi, że nie stosują tej metody??? Poniżej odp. : W 2005 roku w czasopiśmie "Biochemistry" amerykańscy naukowcy opublikowali wyniki swoich badań prowadzonych na mysich komórkach jajowych. Ich obserwacje wskazują, że tlenek azotu może skutecznie "odmładzać" oocyty i zapobiegać wadom genetycznym potomstwa, które mogą być skutkiem zapładniania starzejących się komórek jajowych. Działanie tlenku azotu na oocyty sprowadza się do spowolnienia twardnienia jego zewnętrznej osłonki, wspomaga produkcję związków chemicznych odpowiedzialnych za zapobieganie wnikaniu do wnętrza komórki jajowej więcej niż jednego plemnika i redukuje aktywność elementów pośredniczących w rozdzielaniu chromosomów w trakcie podziałów komórkowych. Z uwagi na fakt, że wpływ tlenku azotu na ludzkie komórki jajowe w warunkach in vitro jest w chwili obecnej nadal nieznany, w nOvum nie stosujemy tej metody. Embriolog nOvum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALEX -miałam ci już wcześniej napisać tylko mi wypadło z głowy -kochana ty się zapisz na tą wizytę do psychologa ,ja też tak kiedyś myślałam '' co ona mi pomoże '' ale sie wybrałam wtedy kiedy potrzebowałam pomocy i uwierz mi inne samopoczucie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alex - a moze bys poszła do tej psycholog z ciekawości? najwyzej sie na druga wizyte nie zapiszesz.... kurcze ale ktos pisał o tlenku azotu ze mu w NOvum tak odmładzali komórki (malwi chyba)... lato - mam nadzieje ze szybko sie te torbielki wchłona i nie ebdziesz musiała brac juz tych leków, ja po oragamentrilu byłam napompowana wodą, ale zeszła szybciutko po odstawieniu leku... janko - łatwo powiedziec zeby byc cierpliwym... czekamy razem z Toba na dawczynię, mysle ze w tym tygodniu zadzwonią! dobrzez ze sie przypominasz igrek - odpisała Ci cos dr? iza - na razie popracuję, ja niedawno awans dostałam troche mi neizręcznie tak sie zgarnąc odrazu, ale jak tylko poczuje sie gorzej czy cos to lece po l4. Z synem pracowałam do 6 m-ca ciązy, teraz juz bede mądrzejsza na pewno:D No boje sie troszke, wiadomo zawsze lęk jest, ale wierzę że wszytsko ok bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko, pójdę na tą wizytę, bo zapisałam się i nie chce odwoływać. Ale mam mieszane uczucia, z jednej strony myślę sobie, że właśnie co ona mi może powiedzieć do czego ja sama nie mogę dojść, ale z drugiej strony mam znajomych, którzy się lecza u psychologów, jakieś całe terapie przechodzą, w innym temacie oczywiście, ale twierdzą, że im to pomaga, więc coś w tym musi być. Nie zaszkodzi spróbować. A ponieważ naprawdę chciałabym normalnie funkcjonować i cieszyć się z wiadomości, że ktoś urodził, albo, że jest w ciąży a nie reagować alergicznie na dzieci, matki, kobiety w ciąży itd. Pozatym trzeba jakoś na kolejne próby się naszykować. A jak czytam o dziwczynach, którym się udało za 7 transferem, to widzę, że jeszcze dużo muszę znieść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem wlasnie po krotkiej drzemce dobrze mi zrobola bo glowka mnie juz nie boli :) zajadam sie wlasnie migdalami bo podobno jak sie jest w ciazy to trzeba jesc orzechy migdaly bo dzidzia bedzie sie zdrowa i mądra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też Iza co chwila usypiam. Bolą mnie te jajniki i brzuszek ćmi. Mam nadzieję , ze nic złego się tam nie dzieje. Może ta torbielka się wchłania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - a Ty do jakiego elkarza bedziesz chodzic? Dziewczyny jak to jest z lekarzem prowadzacym ciążę? kiedy mozna ostatni raz isc do swojego lekarza prowadzacego w NOvum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - a szpital masz juz wybrany? kiedy masz teraz wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja leze caly czas w lozeczku w pizamce i jest mi tak dobrze chociaz bym cos porobila ale nie nei dam sie i bede sie leniuchowac ile wlezie :):) Czasami mnie zakuje jajnik raz lewy raz prawy ale nie jest to samo jak przy transferze swiezych komoreczek wtedy bolalo mnie mocno bo mialam 21 ocytow i bardzo napuchniete jajniki. bolalo mnie caly czas jak na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.;p U mnie dziś zimno-2 stopnie było z rana, ale słonecznie !! Wyciągnęłam sobie kartę na konsultację do Dobek na 18-nie odpisała mi.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za chwile okaże sie ze nasze forum bedzie ciazowe :):):) bardzo dobrze niech wiruski ciazowe kraza i do kazdej z nas dojda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek- jak sie dis czujesz obfity masz @ szkoda ze do ciebie nie odpisala Dok. skoro podala ci telefon powienna z samej grzeczności [prawda. ALe dobrze ze sie zapisalas na konsultacje bedziesz miala rozwiane wszystkie watpliwości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaa wizytę mam w tą sobotę , a u mnie są 2 szpitale w mieście więc w tym gdzie mnie gin pokieruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - acha bo Ty nie z Warszawy jesteś, no tak to bedziesz rodzic na miejscu. To trzymam kciuki za wiztę, bo to juz niedługo&& igrek - ciesze sie ze zadzwonisz na konsultację i wreszcie sie czegos dowiesz bo po co sie denerwowac niepotrzebnie. Trzymam kciuki za rozmowe&& Dziewczyny ja za pol h jade do Novum, dam znac dopiero późnym popołudniem bo mam stary aparat bezdostepu do netu:( trzymajcie prosze kciuki za przyrost HCG bo sie troszke boję...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julciaa- trzymam kciuki&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& na pewno przyrost bedzie piekny :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciami
Julciaa ja również trzymam kciuki!!!! Będzie dobrze!!!! Malwi ja też dopiero co wstałam, Malwi a Ty też masz taki duży brzuch jak ja, nie wiem czy po tej punkcji, zastrzykach wyglądam jak w piątym miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewciami mam brzuszek jakbym się najadła zwłaszcza wieczorem po całym dniu.Rano jest normalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki, ja dzisiaj spalam do 11:30 i gdyby nie to ze strasznie chcialo mi sie siusiu to pewnie spałabym dalej. iza - nie porównuj jak bylo poprzednim razem. U mnie przy pierwszym byly jakies pobolewania brzucha, a ostatnio nic a nic a jednak sie udalo. Mysl pozytywnie a wszystko bedzie dobrze :) Sciskam Cie ogromnie Alex - nie wiem dlaczego tak Ci napisali. Zaraz zadzwonie do novum i sie dopytam o co chodzi i dam znac. Ja za to dodatkowo placilam wiec mysle ze raczej cos zrobili z tymi komorkami a nie tak za nic skasowali 1000 zl. :) Milego dnia dla Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi-pojakim czasie zaczely cie piersi bolec zaraz po transferze czy w trakcie czekania na wynik bety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex - juz wszystko wiem :) ten zabieg nazywa sie aktywacja oocytów, i polega to na specjalnym traktowaniu komorki jakis medium (nie do konca zrozumialam co ta pani z laboratorium mi tłumaczyła). Zapytaj Z na wizycie czy u was jest sens cos takiego zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza mnie nie bolały piersi w ogóle , dopiero po jakimś tygodniu od bety zaczęły boleć sutki, a teraz mam nabrzmiałe i zaczynają dopiero boleć jak dotykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki, Ja mam dziś fatalny dzień. Pojechałam do pracy ale zaraz po zjedzeniu serka z bułka zrobiło mi sie mega niedobrze i zwymiotowalam. Pojechałam do domu a tu leciały ze mnie jak z kranu- totalne rozwolnienie. Polozylam sie spać i już mi lepiej. Nie wiem co ja wczoraj takiego zjadlam, ze taki stan dzisiaj. Ale to napewno kłopot zolodkowy. Już mi lepiej. Janko, dobrze,może dzwonilas. Trzeba o sobie przypominać. Igrek, ciekawa jestem co Ci powie dr. Mam nadzieje, ze Cię uspokoi i powie coś wiecej na temat tego krawężniki i przede wszystkim Twojego oczekiwania na komorke. Alex, zgadzam sie z dziewczynami. Idź, pogadać z tym psychologiem. Spróbuj, może warto. Zuzia, Twój organizm potrzebuje teraz duzo snu :-) tak samo Malwi.. Spijcie więc dlugo :-) Julciaa, co do pracy, to doskonale Cię rozumiem. Ja mam wyrzuty sumienia, ze idę od czerwca na L4. Ale zaczęłam to sobie tłumaczyć w ten sposób, ze muszę mieć gaz czas dla siebie. Trzeba sie przygotować, odpocząć itp. W pracy zrozumieją. Ja jestem teraz w 16 tc. Jeśli mogę Ci doradzić, posiedz jeszcze w domu.. Potem wrócisz na jakiś czas. Teraz musisz odpoczywać a nie siedziec w papierach :-) Mam nadzieje, ze rozumiesz, co mam na myśli i sie nie gniewasz.. Ewcia, nie zadreczaj sie, chociaż wiem, ze trudno sie nie denerwować.. Spróbuj sie wyluzowac i myśleć wyłącznie pozytywnie :-) Bedzie dobrze. Izunia, moja kochana.. Trzyyyyyyyymam kciuki za Twoje bable:-) Franka, Zenka i Bebenka:-) Widzę, ze stawiaasz na chłopaków:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek, oczywiście chodziło mi o krwawienie a nie krawężniki.. iPad zmienia słowa. Muszę czytać jednak zanim wyśle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×