Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Jestem podminowana jeszcze tym całym faktem.:-)I taka podekscytowana bym to tak nazwała.:P Kochane moje--pomódlcie się,by mi się one ładnie zapłodniły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj również Leal Price-Charlston 21.;p Piękne masz napisane zdanie w stopce.;-))A skąd takie pseudo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy którąś z Was też bolały jajniki po inseminacji?? i z jakim skutkiem?? (ciąża czy brak ciąży?? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja idii nie pomogę, bo nie miała IUI, ale Michaline, Iza, Lato miały, więc na pewno Ci coś napiszą.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek wypłakałam się, choć na samą myśl łzy mi płyną z oczu...,będę się modlić o twoje maleństwa kochana,to ma pewno Twój czas musi się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igreczku baaaaaaaarrrrrrrrrrrdzooooooooooo się cieszę, że wreszcie zadzwonili do ciebie. Oczywiście będę się modlić za komóreczki zęby się ładnie zapłodniły , dzieliły i zostały z wami na 9 miesięcy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek tak sie kochana cieszę z Twojego szczęścia widzisz doczekałaś się!!!!!!!!!!!!!! idii, Leal Price_charlston 21 witajcie:) idii mnie bolały i sie nie udało ale nie ma to kompletnie znaczenia każdy organizm jest inny i inaczej odczuwa moje nie muszą być Twoimi, najlepiej idź na bete to jak dla mnie jedyny test który daje pewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny - ja też się cieszę, ale jeszcze długo droga jest przed nami. Za modlitwy i kciuki -- nie dziękuję w imieniu swoim i mojego M.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekam jeszcze dwa dni albo po weekendzie w pon pójde jak nic sie nie zmieni... chociaż do tego czasu to mnie nerwica dopadnie.... dam znać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek........super wreszcie się doczekałaś kochana. trzymam mocno kciuki. Czyli jak wszystko dobrze pójdzie( napewno tak będzie) to w piątek będziesz miała transfer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek tak sie ciesze Kochana! Trzymam mocno kciuki i modle sie by wszystko sie udało :) Dzis odpoczywaj i wyspij sie bo jutro kolejna porcja emocji przed Toba a musisz byc teraz silna :) Sle buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maggi a wiesz, że mój M ma w ten piątek 33 urodzinki.:D I tak właśnie sobie pomyślałam, że jak wszystko pójdzie dobrze, no to transfer będzie akurat tego samego dnia. Ale będzie miał prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igreczku, bardzo sie cieszę. Cudownie🌼 Jest więc duża szansa, ze sie zobaczymy :-) Ja jeszcze pracuje ale powinno mi sie udać wyrwać choć na chwile.. Zuzi mam nadzieje, ze tez :-) Baaaaaardzo sie cieszę.. To piękne! Idii, ja jestem po IUI udanej. Ja byłam pewna, ze dostanę @, bo miałam bol piersi i brzucha właśnie jak na okres. Nie pamietam bólu jajnikow. Ale nie skupiaj sie na obawach, bo zawsze są inne :-) Trzymam kciuki za brak miesiaczka i wysoka bete. Aha i nie zwlekaj do poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - wspaniałe wiadomości nam tu piszesz :) no widzisz kochana w końcu się doczekałaś. Ja naprawdę bardzo Ci kibicuję i mam nadzieję że te twoje kruszynki zostaną z Wami na następnych 9 miesięcy. &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Michaline tak sobie myślałam, byśmy się zobaczyły, jak wszystko pójdzie już po naszej myśli dalej ! Bo to wtedy będzie zapewne piątek ten według moich wyliczeń no nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już odpowiadam mój adres email to j.r.bogdanska@gmail.com -dzieki za cennik :) Opowiem wam w skrócie moją historię-we wrześniu był nasz ślub 2011 roku. Wiedziałam że mam PCO. Od ślubu szliśmy na całość i nic. Na początku marca poszłam do gin-monitorowała mnie półtora miesiąca. Wiedziałam że mam pco ale jakoś tak najpierw próbowaliśmy naturalnie. @ mam co 3-4 miesiące i skąpy-całkowity brak owulacji. W kwietniu wziełam CLO 1 dziennie 1 tab od 5-9dc . W 18dc bóle brzucha tak mega potworne trafiłam na pogotowie -hiperstymulacja cyklu - jajnik 6x6 cm torbiel na nim 6x6 . Tydzień w szpitalu i zmniejszyło się wszystko do 6x4 dolegliwości ustąpiły. A i endometirum mam ładne 12mm. Dziś mam 28dc i @ brak. Nie wykluczam ciąży bo pęcherzyk był i chyba pękł na 90%. Mam już dość bo ordynator mi powiedział że jeśli tak reaguje na Clo to nie moge mieć już takiej stymulacji bo moge stracić jajnik...Dziś wróciłam do domu i jestem obolała. Wizyte u gin mam za tydzień to powie mi czy coś poradzi czy klinika lepsza będzie-zapytam prosto z mostu. Z resztą na pierwszej wizycie już mi mówiła że jak nie da rady to odeśle mnie do kliniki... Teraz mam doła. Ale mam nadzieje że będzie ok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to aktualny nr do przelewu: Dane do przelewu Przychodnia Lekarska "nOvum" Katarzyna Kozioł, Piotr Lewandowski Spółka jawna ul. Bociania 13 02-807 Warszawa PKO SA II O/Warszawa 44 12401024 1111000002684202 SWIFT CODE: PKOPPLPW http://www.novum.com.pl/kontakt/dane-kontaktowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leal Price-Charlston 21 przesłałam ci cennik. A powiedz mi to clo to Ci lekarz przepisał czy bralas na wlasna reke? Bo jesli lekarz to powinien w trakcie brania monitorowac i jak widzial ze sie cos dzieje niedobrego to powinien dawke zmniejszyc. Ja np zazywalam pol tabletki bo lekarz stwierdzil ze po wiekszej dawce moze dojsc do przestymulowania. I czy zazywasz teraz cos innego np Duphaston? Mysle ze nie powinnas czekac z ta beta bo jesli to nie ciaza to moze dzieje sie cos niedobrego i nie warto tyle czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek, super prezent będzie miał mąż z okazji urodzin. Trzymam mocno kciuki za Was i wierzę że wszystko pójdzie zgodnie z planem i w piątek będziesz miała transfer. Ja też będę w piątek w Novum, muszę powtórzyć badania a potem iść na wizytę do dr. L. Będę około 15.15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wypada Igrek, ze to piątek... Trzymam kciuki.. A nasienie Twojego M jest w novum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam monitoring w 9dc 11dc 14dc i 17dc-wtedy zaczeły się bóle. Poszłam 22dc i wyszła ta torbiel-myslałam że to jajnik mnie boli-bo nigdy nie pracował-przynajmniej z rok wcześniej nie było owu.Dzieki za ten cennik :) Clo przepisała mi gin po obserwacji półtora miesiąca. A nick to ime połączone z nazwą przystani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Michaline-już od lutego chyba jest tam zamrożone.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leal Price-Charlston 21 to lec na bete jak nie wyjdzie to jak najszybciej do lekarza bo jesli to torbiel to lepiej nie zwlekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzcie dziewczyny jakie to jest wszystkie zaskakujące--pisałam dzisiaj,że już pogodziłam się ze stratą cyklu i że nawet nie chcę,by do mnie dzwonili, a tu taka niespodzianka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brałam duphaston tylko w szpitalu bo mi się w 26dc ckończył i co ja miałam zrobić. Jutro pojade rano na bede w 29dc powinno wyjść i dopiero dostane dalej jak coś...co ja mam poradzić jak ani recepty ani leku nie dostałam a im mówiła-powiedzxieli mi w szpitalu że jak 4 dni bedzie przerwy i nie wyst ąpi okres to dopiero mogą mi dać.A że wyszłam wcześniej to nie mineło jeszcze 4 dni. I tak jutro rano najszybciej jak zrobie bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panienki - czy to ten nr konta, co wyżej podałam ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leal Price-Charlston 21 - taka moja dobra rada Kochana...dobrze,abyś sobie znalazła na przyszłość taką jakąś zaprzyjaźnioną aptekę, która będzie Ci dawać leki bez recepty, a receptę dostarczasz potem.Ja taką mam 1 i nawet po tygodniu zanoszę receptę-to jest kwestia zaufania, bo to nie jest ani moja rodzina ani jacyś znajomi.Tylko brałam u Nich najczęściej w ogóle jakiekolwiek leki, więc wiedzieli, kim jestem i gdzie pracuję i dali raz ( zaufali ) i tak jest do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - trzymam dalej kciuki za Ciebie. Czesto tak bywa ze jak sie odpuszcza to w koncu dostaje sie to na co sie tyle czekalo :) Co do konta to nie wiem bo ja zawsze na miejscu place. Zadzwon do novum i sie upewnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytałam Zuzia, bo wtedy mnie Pani z lab przełączyła do kasy i że to ten, ale Was też chciałam zapytać.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×