Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Tak bafiorek - nawet dla mnie możesz go teraz zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bafiorek tak masz rację , ale mojego M siostrze ciotecznej te pre testy wychodziły przy jednym bąblu i wcześnie więc jest bardzo czuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A swoją drogą to teraz tak myślę , że tego dnia co robiłam betę mogłam z rana zrobić sikańca i ciekawe czy by wyszedł. Tak to bym się nie stresowała tego 9 dnia tak wynikiem bety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to już jestem strzępkiem nerwów ! Wszystko mnie boli.:-(Mocno brzuch jak na @-muszę się położyć.:-(Wyżej boli mnie od wkuć...ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia dokładnie tak, chodziłam do niego na Łucka, wiesz właśnie tak się zastanawiam czy nie zapisać się do tej Pani dr, wszystko miałabym w jednym miejscu nawet kiedyś podpytywałam Julcię, a powiedz Zuziu jak tak zapisujesz się z miesięcznym wyprzedzeniem ( bo wizyta to zazwyczaj co cztery tygodnie) to nie ma problemu z dostępnością miejsc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś, uwierzył :) Jak do niego zadzwoniłam to był w pracy wśród ludzi, ale od razu cieszył się głośno i mówił że zaraz do monopolu leci, bo trzeba oblać :) On też boi się tak oficjalnie cieszyć, bo to może przecież skończyć się różnie, póki nie dojdę do min. 4 miesiąca, to nie będziemy ani tego ogłaszać ani jakoś wybitnie oblewać czy świętować. A że miałam rację to sama wiem, ale wystarczy mi ta satysfakcja, nie będę jeszcze dolewać oliwy do ognia, bo facetowi nie można pokazywać że kompletnie nie miał racji, lepiej pominąć, jesli można takie dyskujsje - przynajmniej z moim. Zresztą on tak gadał o tej kasie bo był zestresowany, że skad ją weźmie (praca na etacie w budżetówce nie przynosi kokosów niestety, ciężko tysiącami szastać). Najważniejsze że teraz widzi efekty, to i zadowolony będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi - ja mam w domu tylko te, co bafiorek, a im nie wierzę.:/Czego można się spodziewać od testów za 1,00 zł. ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bafiorek pieszesz, że marzyłaś zawsze o bliźniakach, ale zobacz masz jeszcze tyle śnieżynek, że o rodzeństwo nie będzie trudno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bafiorek - a jakie masz normy na wyniku? jesli miescisz sie w normie to raczej ciaza pojedyncza, ale nigdy nic nie wiadomo. malwi - teraz nie mialam usg. Ta dr wychodzi z zalozenia ze jak sie nic nie dzieje zlego to nie ma sensu robic co chwila usg. po tym pierwszym ICSI jak mialam krwawienie a potem beta zaczela spadac balam sie ze bede schizowac przy nastepnym podejsciu. Ale nie wiem dlaczego od samego poczatku czulam taki wewnetrzny spokoj ze wiem ze wszystko bedzie pieknie i kolorowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Igrek, na moment kiedy postanowisz zrobić sikańca kup sobie pre-test jak pisze Malwi, przynajmniej wiadomo że czuły. Igrek, specjalnie dla Ciebie idę zrobić teraz sikańca, niech będzie :) Ale z popołudniowego sikania to pewnie nie wyjdzie. Czekaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia, tak, raczej bez wątpienia ciąża pojedyńcza. Maggi, masz rację, rodzeństwa może jeszcze trochę być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bafiorek gratuluje Przyrost bety jak przy blizniakach, czyzby dwojka? Gratulacje Nie rob jeszcze sikanca, jak nie wyjdzie to zmarnujesz sobie weekend, zamartwiajac sie. Mi sikance nie wychodzily nawet przy becie 212. A robilam codziennie kazdy z innej firmy. Teraz igreczek z dobra nowina, czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra bafiorek to ja tutaj czekam ! Zuzia - a kiedy zaczęłaś krwawić po tym 1 razie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren może być u bafiorek 2 skoro niska beta ? Czy to zależy od przyrostu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maggi34 - jak sie dzisiaj zapisywalam na wizyte za 3 tygodnie to nie bylo problemu. Nawet udalo sie tak ze najpierw mam usg a potem od razu wizyte u dr. Tyminskiej. igrek - postaraj sie tak nie stresowac!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysokosc bety zalezy od momentu zagniezdzenia sie zarodka. A o ciazy blizniaczej swiadczy przyrost bety w odstepstwie dwoch dni. Wiec mysle ze parka nie jest wykluczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek - test nie wychodzi, jedna krecha jak w morde strzelił :) No w sumie było do przewidzenia, jak zapowiedziała Agniren. A prospos, dziękuję Agniren! Nie sądzę jednak żeby były to bliźniaki, przyrost bety jest raczej "pojedyńczy"niż podwójny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - chyba 20dpt. mialam silny bol brzucha, ale potem juz nic sie nie dzialo. nawet plamienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inny mógłby wyjść, ale w sumie to ma sens robienie tylko rano raczej. Zresztą innych nie posiadam, może sobie na spotkanie z M (w sobotę) zakupię ten pre-test o którym mówiła Malwi. Niech facet widzi 2 krechy i że znowu tatusiem będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bafiorek - a moze jednak to blizniacza.... przyrost jest duzo wiekszy niz 66%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren, następny raz robię test pojutrze, w 12dpt to zobaczymy czy rośnie szybciutko czy wolniutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłoby suuuuuuuuuuper!! :) Ale zobaczymy co powie dr Zamora na te wszystkie 3 wyniki w sobotę. Zuzia, Agniren, malwi, na który dzień po pozytywnym teście umawiali Was na wizyty? Bo ja raczej od któregoś momentu zacznę tu w Olsztynie chodzić do mojego gina, za daleko mi na każdą wizytę do Warszawy jeździć (oczywiście jeśli nie będzie trzeba).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bafiorku jak beta osiagnie wynik1500 - 1800 to juz bedzie widac ciaze na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne te testy.Na każdym jest napisane,że superczuły a jak widać z rzeczywistością ma to niewiele wspólnego.Najlepiej robić betę i już :) Ja za pierwszym razem korzystałam z pre test i w 5 tygodniu wyszedł bladziusieńki.Może wyda Wam się to dziwne ale wiecie,że ja nadal trzymam te pozytywne testy? :) Bo oczywiście na jednym się nie skończyło i robiłam trzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest 350% jak policzyłam. 18 x 350 % = 63 A może rzeczywiście....? :) Wow, odczekam jednak z kupowaniem podwójnego wózka na razie hihihi, niech dalej tak rośnie i na usg mi wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bafiorek - gratulacje, teraz juz wiemy ze to ciąża:D ja uwazam ze pojedyncza ale nigdy nic nie wiadomo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×