Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

igrek Cieszę się że jesteś w dobrym nastroju, dobrze że plamienia ustają,wypoczywaj teraz i gadaj do brzusia jak to kiedyś pisała malwi, trzymam kciukaski za powodzenie. lato76 popieram Waszą decyzję,wiem nie jest łatwo,bo nie tak to sobie wymarzyłaś, ale może to jest właśnie ta droga do spełnienia tego jednego marzenia,tyle nieudanych prób,łez i smutku Cię spotkało,trzymaj się ciepło i wiesz że nie jesteś sama... sciskam Cię mocno. A i poproszę przepis na te ogóreczki co polecasz,bo okazało się że mój mąż próbował od kolegi w pracy takie właśnie pikantne i bardzo mu smakowały może to właśnie z tego przepisu. mena27 bardzo lubię czytać Twoje posty,tym razem uśmiałam się z tego Alleluja, wspomniałaś też o karmieniu piersią,że bardzo lubiłaś,ja jeszcze karmię tylko do snu choć moja królowa ma już prawie dwa lata,nie mam sumienia tego zakończyć bo jak widzę ten uśmiech jak się cieszy że zaraz będzię siojkać to zwala mnie z nóg i jeszcze mówi że koka (kocha) mamę i głośno się śmieje wiem że będzie ciężko odstawić, ale pierwszą karmiłam dwa lata i cztery miesiące i wyłam jak odstawiałam. Pozdrawiam Was wszystkie i życzę miłej niedzieli:) iza,ajda,bafiorek jak zaglądacie to odezwijcie się co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewus74 nie przejmuj sie ze karmisz za dlugO. Według WHO idealnie dla zdrowia dziecka jest karmić do 30 miesiąca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren - a jak Wy się tam czujecie dzisiaj ? Boli Cię jeszcze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek-super,że plamienie zanika :) Monka-jak się czujesz?Zdecydowałaś już kiedy robisz test?Ja zdecydowałam,że jutro.Aktualnie nie czuję się ani na @ ani nie na @ :) Jutro wszystko się wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi- mam nadzieje ,że podjęłam słuszną decyzję . Tylko jeszcze nie jestem tak dokładnie na 100% nastawiona . Ale do wszystkiego można dojrzeć . Ostatnio czytałam o jednej dziewczynie co w wieku 23 l nie miała już swoich jajeczek i zdecydowała się na kd . Ale igrek mnie dodaje takiej pozytywnej energii . To dopiero musi kogoś tak dotknąć , żeby tak dokładnie zrozumiał . Widzisz , czy ja kiedyś pomyślała , że będę potrzebować komórki dawczyni ? Nawet mi do głowy nie przychodziła taka myśl . Ale życie czasami może nas zaskoczyć . Wiesz mam czasami taki mętlik w głowie . Ale muszę nad sobą jeszcze mocno popracować . Bo nie chcę , żeby moja bezbronna kruszynka na którą tak długo czekam czuła się zle . Przepraszam , że tak rozpisałam się , ale musiałam opisać swój problem , bo tylko Wy najlepiej rozumiecie . igrek - Mój M również zdrowy .Jestem dobrej myśli , że będzie u mnie wszystko ok . Mojego M siostra już jest w 4 tc z trojaczkami i wszystko jest ok , a młodsza ode mnie tylko 2 l .Czasami śmiejemy się z moim M , że mogłaby jedno oddać nam . Ciesze się , że już u Ciebie plamienie zanika . igrek , super , że masz takiego ginekologa , ja niestety tak nie mam Monka -jak się czujesz ? kiedy testujesz ? Bo ja ciągle trzymam kciuki za Ciebie , Bauli i Igrek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas jest różnie, dzisiaj już nie mam bólu nerki, niestety cały czas mam krew w moczu. Dostałam furagin i dziś robię bilans płynów. Zobaczymy jutro. Bo w wekend to zazwyczaj w szpitalu spokojniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bauli - życzę Ci powodzenia jutro w testowaniu ! Test czy beta będzie ? Agniren - oby wszystko się u Was ułożyło dobrze i byś szybko wyszła z tego szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BAULI- kciuki zaciśnięte za dzisiejsze testowanie , oby beta była bardzo wysoka🌼 .Ja dzisiaj idę do pracy na cały dzień , od rana świeci słoneczko - jest pięknie .O 14,00 mam dzwonić do dr W , ma mi powiedzieć o której zabieg w środę -już się denerwuję , bo jak jestem w pracy to normalne że muszę gdzieś wyjść na zewnątrz żeby zadzwonić , a jak się od razu nie dodzwonię ? Kiedyś dodzwoniłam się po 40-tu minutach , no ale może dzisiaj będzie dobrze ,zobaczymy.Wszystkim życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mnie wypisują. Mały na dzisiejszym usg ważył 3500 gram. I dowiedziałam sie ze w Poznaniu nie ma znieczulenia zewnątrz oponowego. I co teraz ? Wystarczyłaby sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, nie mogę się zebrać w sobie...Idę zaraz po test.Zaczęłam się bać syndromu braku drugiej kreski :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren- spokojnie, oczywiście na pewno było by lepiej jak mogła byś być tak znieczulona ale przecież możesz też rodzic w znieczuleniu ogólnym (ja tak rodziłam ponieważ anestezjolog nie mógł mi się wbić ta igłą tam gdzie trzeba). Wiadomo że jest to większe obciążenie dla Twojego organizmu. Ale to naprawdę nic strasznego. Zasypiasz sobie na chwilkę a jak się budzisz to Twoja dzidzia już jest z Tobą :) Nie stresuj się niepotrzebnie zobaczysz wszystko będzie ok !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ! U mnie dzisiaj pięknie świeci słońce.;D Aż przypieka.:P Bauli - również myślę o Tobie i czekam na pozytywny wynik testu.:-) Pozdrawiam Was wszystkie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Poznaniu podobno jest mało anestezjologów i jak jest operacja to on nie może być przy porodzie i tyle. Nawet w największym szpitalu położnicznym anestezjolog jest do cesarek a nie na zwykłe porody. Mowie wam myślałam że jest to oczywiste i jak ktoś chce to płaci i ma. To jest jakieś chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren - trzymam kciuki za podjęcie dla Was słusznej decyzji i nie martw się na zapas !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam test i była jedna,wredna krecha.Nienawidzę tego.Zła jestem okropnie.Za każdym razem robię tak samo - przez 15 minut wpatruję się w okienko testu z nadzieją,że może jednak druga kreska zechce się pojawić.Za każdym razem łudzę się też,że może za wcześnie...Może za 3 dni test pokazałby coś innego?Ale to wszystko tylko głupie złudzenia.Prawda jest po prostu taka,że nie jestem w ciąży.Ciężko zaakceptować kolejną porażkę i człowiek chwyta się wszystkiego. Wiecie może czy powinnam nadal brać duphaston czy już odstawić?Wiem,że powinnam zadzwonić do novum ale jakoś nie mam siły. Monka - mam nadzieję,że tobie się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bauli, wiesz testy czesto nie pokazuja ciazy mi pokazal chyba w 8 tygodniu dopiero 2 kreski, wczesniej nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bauli , testy tak na 100% nie pokazują . Mam nadzieje , że będzie inaczej u Ciebie . Monka - a Ty kiedy masz zamiar testować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bauli- ja rzadko tu piszę, ale często zaglądam jako że jestem pacjentką Novum od wielu lat. Staram się o drugie dziecko też od stycznia 2011. Dokładnie wróciłam od gina w czwarte urodziny mojego dziecka, a tu zbliża się styczen i szóste urodziny. Najgorsze że moje dziecko bardzo czeka na rodzeństwo. Kiedyś mówiło że ma być siostrzyczka, tylko i wyłącznie, teraz wzdycha i mówi, wszystko jedno. Też mam problem z wywołaniem owu, bo mam pco. I też mam dosyć tych jednokreskowych testów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren - Mam nadzieje , że wszystko potoczy się u Ciebie dobrze . Trzymam mocno kciuki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny , przed chwilą dzwoniła do mnie koleżanka . Wcześniej Wam o nią pisałam co ma blizniaki , przeszła bardzo długą drogę i ma roczne blizniaki . A teraz jest przerażona , bo miesiączka jej się spóznia 17 dni . I trochę strach ją ogarnia , czy poradzi sobie . No widzicie ? Tyle lat starała się i tyle programów IVF przeszła , a teraz okaże się , że jest w naturalnej ciąży . Bardzo mocno trzymam za nią kciuki , powiedziałam jej ,żeby zrobiła sobie test na krew lub siusiany . no i zobaczymy jakie będzie miała wiadomości .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bauli nie odstawiaj dupka, bierz go cały czas, testy sikane pokazują wyższe stężenie hcg, proponuję zrobić betę i w tedy myśleć:) Moja przyjaciółka będąc w 10tc zobaczyła cieniutką różową kreskę więc trzymamy kciuki nie poddawaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bauli - bardzo mi przykro, ale dziewczyny mają rację...zrób betę ! Może jest jeszcze za niska na to, by ją sikaniec pokazał.:)Tego Ci życzę z całego serducha, bo wiem, co to rozczarowanie---niestety. Ja już wróciłam od gina i recepty oraz skierowanie na betę mam.Też niedługo będę się stresować.;-/Ech--co za życie. A nie czuję zupełnie nic...żadnych bóli jak na @ czy jajników. Julciaaa - w którym dpt podany 4-komórkowy zarodek może się już zagnieżdżać ? Mi dr Zamora mówił, że dzisiaj może się to zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×