Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Igrek -to dobrze , że u Ciebie plamienia już minęły . To zawsze jest dobra wiadomość .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak tam Monka, bo miała mieć o godzinie 17.00 tej wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monka - znasz już wynik?Trzymam kciuki za pozytyw. Igrek - super,że już po problemie.Teraz spokojnie odpoczywaj i niczym się nie denerwuj. malwi- najważniejsze są twoje maluchy.Jak trzeba będzie to zaciśniesz zęby i przetrzymasz szpital.Życzę ci jednak,żeby nie było takiej konieczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - no widzisz u mnie te frajfrocle nie oznaczały nic złego;) nie martw sie na zapas, a na brzuchu to ja spałam, nawet jak w cizy byłam i miałam mały brzuszek, teraz juz od jakiegos czasu ne da rady wiec sie przyzwyczaiłam do spania na boku... malwi - jak tam po lekach brzusio? monka - czekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - ja również po wszystkich transferach spałam na brzuchu albo na boku . A jak tam Twoje samopoczucie ? brzuszek już napewno robi się coraz większy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaa do teraz był spokój , ale znowu zaczęło mnie boleć. :( Wzięłam nospe i magnez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - niepokoję się o Monkę.:/Takie milczenie zazwyczaj nie wróży nic dobrego.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprośbie
Witam Dziękuje za informacje na temat ceny badania kariotypu. Próbowałam znaleźć coś na nfz, ale polecane mi kliniki nie mają tego w ofercie. Nawet w Novum... Muszę zatem umówić się na badanie prywatne. A gdzie robicie pozostale badania też w klinice czy wołacie skierowanie od rodzinnego? Podejrzewam, że nawet prywatnie w zwykłym laboratorium za badania moje i faceta nieźle zabulę. Mam ich bardzooo dużo. Czy warto robić wszystkie badania z listy gina, czy poczekać z niektórymi i zrobić je miesiąc przed programem??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprośbie - uwierz mi, że większość z nas musiała zrobić także te badania.;/ Ja dużo na NFZ robiłam.;p Mój M oddał krew i też większość miał za free. Ja kariotyp miałam na NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek - mam nadzieje , że Monka odezwę się do Nas z dobrą nowiną .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta ja też czekam na wieści od Monki. lato76 napiszesz mi kochana w wolnej chwili ten przepis na ogórki co polecałaś? już Ci wspominałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprośbie - ja jak podchodziłam pierwszy raz do IVF , to robiłam wszystkie badania w Novum . Ale za drugim większość badań robiłam w swojej przychodni prywatnie , (zawsze taniej niż w Novum ) Ale udało mi się zrobić kilka badań na NFZ . Ale to zazwyczaj jest bardzo ciężko , bo nie wszystkie lekarze chcą dać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewuś , pewnie , że napiszę . Bo tak mam przepis w ogórki w cary , po żydowsku i w sosie musztardowym . Wiesz te po żydowsku i w sosie musztardowym to ja dopiero robiłam pierwszy rok , a te w cary to są przepyszne . Super nadają się jako przekąska do wódki albo drinka . Tylko ewuś , mnie w tej chwili niema w domu , jestem w siostry , bo jej mąż wyjechał w delegację , więc nocuję do piątku u niej . Postaram się jak już będę w domku napisać , mogłabym i teraz , ale tak na 100 % nie zakodowałam przepis , a nie chcę Cię nie potrzebnie wprowadzać w błąd . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 Dobrze kochana,pewnie że poczekam tak jak mówię w wolniejszej chwili, to jeszcze bym zrobiła chociaż kilka słoików tak na spróbowanie bo już sporo robiłam ale kiszone, korniszony i sałatkę szwedzką, miłego wieczoru i pozdrowienia dla siostry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś - polecam krokodylki lub inaczej łódeczki z chili.Jadłam...ostre i przepyszne.Miałam dzisiaj robić,ale jutro mnie mama wyręczy przez to moje leżenie.Mogę Ci podać przepis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek to też poproszę możesz mi napisać na pocztę, zawsze coś innego bo u mnie przeważnie same korniszony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek-ja bardzo poproszę o te krokodylki, bo chcę jeszczę jakieś dorobić, dzisiaj robiłam paprykę marynowaną, teraz mi się wekuje, zobaczymy czy wyjdzie taka dobra jak w tamtym roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - te w chili również dobre , tylko to tak dla dorosłych . bo dzieci małe to nie za bardzo będą jeść . Moja sąsiadka właśnie przesadziła z tą papryczką i były tak ostre , że dla nas było ciężko jeść , a co dopiero dzieci . ewuś , ja co roku robię korniszony i kiszone ogórki , natomiast sałatek robię bardzo mało . Jest bardzo dobra sałatka z buraczków i papryki , bardzo pyszna i zimą super smakuje jako dodatek do drugiego dania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 ten przepis na buraczki znam i też robię, masz rację pyszna i na zimno i na ciepło,ja robię dużo soków bo nie przepadam za kupowanymi,robiłam jabłkowy,malinowy a teraz jeszcze będę robić winogronowy i aroniowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ WSZYSTKIM Nie odzywałam się trochę i mam zaleglości w czytaniu . Monka-czekam na betę&&&&&&& Igrek -super że te plamienia już ustały ,myślę tak jak dziewczyny że to implantacja musiała być czego ci życzę . Kibicuję wam wszystkim nie będę wymieniać bo mogę kogoś pominąć . Ja jutro mam ten zabieg w Novum o 10,00 trochę się denerwuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko....... Nie stresuj sie, szybko minie i bedzie po wszystkim ;) igrek Oby te plamienia już nie wróciły,:) monka Trzymam kciukiiii Dziewczyny czy moze kóraś sie orientuje czy dr.Wolski z Novum pracuje w jakims szpitalu?? Chodzi mi o zrobienie zabiegu u M żylaków powróżka nasiennego, w Novum cena 3300zł, masakra jakaś :( Jesli coś slyszałyście bede wdzięczna. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewuś , ja soków mało robię w słoiki , wszystkie sezonowe owoce zamrażam w torebkach i pózniej gotuję sobie . Wszystkie przetwory przechowuję w piwnicy , więc jest dobrze z tym . Nawet ziemniaki warzywa i różne bulwy kwiatów tam przechowuję . My również nie kupujemy soków , jak mój M twierdzi to wszystko chemia . Mamy sporo owoców swoich , wie to jest również plusem . Ostatnio moi rodzice zrobili 100l soku jabłkowego . Oni mają takiego znajomego , co ma swoją wytwórnie soków , tam tylko zawożą i wyciskają jabłka , a w domu zagotują w słoikach tylko , a co najważniejsze nie dodają cukru . I w tedy jest na 100% naturalny sok jabłkowy . Janko , trzymam kciuki za jutrzejszy zabieg , oby przebieg pomyślnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krokodylki ( łódeczki ): umyć 3kg ogórków, pokroić wzdłuż na 2-3mm paski. zasyp 4 łyżkami soli i odstaw na 6 godzin. potem zasyp 2.5 łyżki chili i posyp pokrojoną połówką główki czosnku. polać to ośmioma łyżkami rozgrzanego oleju, ale nie gotujący się i gorący. w garnczku zagotować 1.5 szklanki octu z kilogramem cukru, polać ogórki i wymieszać. odstawić na 16 godzin najlepiej na noc. potem odlać sok ułożyć górki po ściankach słoików, zalać tym sokiem i wekować10 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato - oj spory mam juz brzuchol, na szczescie głownie wszystko mi w brzuch wchodzi, przytyłam niecałe 5 kg wiec nie tak tragicznie, mam nadzieje ze 15kg w sumie nie przekroczę...a Ty jak sie czujesz? oswoiłas sie juz z mysla o komórce dawczyni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×