Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Gość miszta80
Witam. Jestem na etapie badań przed inseminacją w Novum. Czy ktoś wie jaki jest jej koszt w Novu?. Byłam tak zestresowana na pierwszej wizycie, tą ilością zleconych badań, że nie zapytałam jaki jest tego koszt. Zresztą o wiele rzeczy nie zapytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszta80
Czy którąś z Was może prowadziła dr. Sowińska? Moje wynika badań są na razie dobre. doktor na pierwszej wizycie mówiła, że mam się zastanowić czy stymulować mnie czy na natrualnym cyklu, wg wyników owulację mam w 14dc i wszystko jest w normie. A ja nie wiem. U nas jest problem z nasieniem męża, pół roku temu miął 2 miliony, teraz 15mln ale mała ruchliwość, zero szybkich. Staramy się dopiero rok, ale latka lecą i w końcu poszliśmy do kliniki, aby nie zwlekać. Jak ma się do tego przygotować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszta80 - ja nie mam dobrego zdania o tej Pani dr.:/Robiła mi 1 transfer--nieudany.;-(O nic nie pytała,sama musiałam się dopominać o niektóre leki !! A co by było, jakbym i ja nie miała o czymś pojęcia ? Dla mnie ta lekarka---nieporozumienie.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszta80
Mnie w ciemno do niej umówili, czytałam komentarze chyba o każdym lekarzu w novum i każdy ma dobre i złe. Dlatego na tym etapie mi wszystko jedno. Ogólnie wydała mi się sympatyczna, dużo mówiła, ale ja byłam w zbyt dużym szoku, aby to wszystko spamiętać. A nie jest głupio tak bez powodu przepisać się do innego lekarza. najgorsze jest to że chyba strace pierwszy cykl, bo wyniki reszty badań odpieram 10 a 12 mam wizyte to będzie 9dc, to chyba już za późno na stymulację. Dziewczyny będę wdzięczna za wszelkie informacje. Bo trochę mnie to wszystko przeraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj miszta80 ! Co do dr Sowińskiej , to ja byłam na pierwszej wizycie u niej . Zleciła mi zrobienie badań i td , powiem że byłam z tej wizyty zadowolona . Ale co do dr , to zawsze wcześniej przygotuj sobie pytania , i zawsze na wizycie możesz dr zapytać . Ja jestem w Novum bardzo długo więc ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć , że trzeba dużo wiedzieć samemu bo kto jak nie my same znamy swój organizm . Szczerze powiem , że nie polecam dr Lewickiej . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato ja jestem pozytywnie nastawiona ale muszę brać też mniej pozytywną opcję tak czy siak dam radę no przynajmniej na dzień dzisiejszy tak myślę:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszta80
lato76, ja miałam mnóstwo pytań ale w czasie wizyty chyba ze stresu zapomniałam:( A wiecie jaki jest koszt inseminacji?I jak się ma dobry naturalny cykl, bo tak wyszło mi w badaniach to zdecydować się na stymulację czy lepiej nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeBe_XX
miszta80 - co do kosztu inseminacji to w 2011 roku płaciłam 800 zł - jeśli chcesz znać aktualną cenę to najlepiej zadzwoń na recepcję N i zapytaj. Uważam też, że jeśli masz normalną owulację a pęcherzyk pęka to po co faszerować się lekami. I tak będziesz musiała monitorować cykl i sprawdzać na jakim etapie są pęcherzyki, wiąże się to z wizytami w Novum lub u swojego lekarza jeśli do W-wy masz daleko - więc kolejny koszt. Pamiętaj też, że nie ma gdzie się tak spieszyć:) spokojnie zróbcie wszystkie badania i na spokojnie podejdźcie do inseminacji... pośpiech, nerwy i nakręcanie się napewno nie pomogą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszta80
Bebe dziękuję za informację. Ja mieszkam w okolicach W-wy, więc dojazd to nie problem. Problem to moja praca. niestety nie zawsze mogę mieć wolne a średnio pracuję do 17, ale klinika do 20 więc na monitoring powinnam się wyrobić z dojazdem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potrzebuje jakies podpowiedzi gdyż jedziemy do novum pierwsz raz. mąż jest bezpłodny i chcemy wiedziec czy novum jest dobra klinika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, długo nie pisałam, bo rzuciłam się w wir pracy, a teraz po zmianie stanowiska po prostu nie mam czasu się podrapać. I już tak regularnie nie czytam. U mnie jak zwykle się nie udało. Nawet specjalnie nie rozpaczałam, chyba się przyzwyczaiłam i byłam na to przygotowana. A teraz przygotowujemy się do kolejnej stymulacji. Co prawda został nam jeszcze jeden zarodeczek, ale tak słaby, że raczej się nie rozmrozi. Igrek - ty też byłaś na bezpłatnych konsultacjach u dr Lewandowskiego. Czy tobie zaproponował udział w badaniach/programie czy teście leku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawo - jeszcze kilka słów do ciebie, bo jak dobrze pamiętam wybierasz się do dr Dubrawskiego. Ja się u niego leczę. Nie wierz wszystkiemu co wyczytałaś na forach. On jest specyficzny, wydawałoby się, że nawiedzony, ale wie co robi i chce pomóc. To co nam powiedział miało sens, nawet mój M rozumiał. A badania u niego to strzał w 10 ! One mi dopiero odkryły prawdziwą przyczynę naszych niepowodzeń. Dr wie co robi, jemu zależy na twoim powodzeniu tak samo jak tobie. Ja mam odczucie, że on bardziej się angażuje w nasze leczenie niż niejeden lekarz z Novum. Powodzenia i pisz na bieżąco, jak wrażenia i leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik Mój M leczy sie u dr.Wolskiego, a jeśli chodzi o opinie to poczytaj na forach o dr i o samej klinice. Pojedziesz,poznasz dr i klinikę choć trochę i sama wystawisz opinie,każdy komu sie udało powie Ci że jest dobra.nam poki co jeszcze sie nie udalo ale dr przyjmuje M na wizyty w szpitalu na NFZ i na dniach zabie żylaków, my jesteśmy zadowoleni z niego. polecam. A z kąd wiesz że mąz bezpłodny?? brak plemików czy jak?? wszystko do z badania i sprawzenia, może biopsja okazać sie dobrym rozwiązaniem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasian82 - nic nam dr L nie proponował. A co to takiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasian82 - a kiedy się zaczyna leczenie o tego dr Dubrawskiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszta80
Mam do Was jeszcze pytanko a nawet dwa. Z tego co wyczytałam to kilka z Was było u kogo innego na pierwszej wizycie, a potem już inny lekarz się Wami zajmował. Dlaczego? Dziś odebrałam wyniki to znaczy część, ogólnie hormony super, fazy takie jakie powinny być w danych dniach cyklu, toksoplazmoza, rózyczka idelane wyniki, ale kiepsko wyszła mi czystośc, jakaś bakteria mi się wyhodowała. To już moja drugie nie udane badanie, po pierwszym miałam antybiotyk na 7 dni i od razu po nim zrobiłam kolejne badani i nadal źle. Czy to jest przeciwstawność do IUI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvia83 robilismy badania i moj mąż ma 0 plemnikow. wiec wyslano nas do novum. jestesmy z zielonej góry (dość daleko od warszawy) i zastanamiamy sie czy czegos bliżej nie ma. ale jesli naprawde sa dobrzy w novum to warto sprobowac tylko chcemy sie czegos wiecej dowiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszta80 ja miałam ostatnia IUI w lipcu też 800 + 80 wizyta moja prowadzącą początkowo była dr Obuchowska potem sama zmieniłam na dr Zamorę. Niestety należę do tych u których przyczyny nie znaleziono hmm...albo jeszcze nie znaleziona teraz w ogóle inna klinika zobaczymy jak będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha miszta wszystko zależy ile masz tej bakterii jeśli pojedyńcze kolonie to powinni cie dopuścić jeśli wiecej to musi być antybiotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasian82 przykro mi... ale trzymam kciuki za kolejną stymulację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 ale ja już jestem po antybiotyku, no nic poczekam do wizyty do 12. U nas jeśli chodzi o plemniki to mąż na początku miał 2 mln, był pod opieką andrologna na Starynkiewicza i w przeciągu pół roku ma już 15mln, tylko nie ma tych najszybszych:( No ale i tak mega postęp. Ogólnie leki i świeże soki zdziałały cuda. nie wiemy co bardziej pomogło, ważne że pomogło. Lena66 A dlaczego zmieniłaś na dr. P.Z???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizza666
My zaczęliśmy leczenie w klinice Ab ovo w Lublinie i jesteśmy zadowoleni :) Klinika czysta, lekarze zaangażowani i ceny w porządku Trzymam kciuki za was dziewczyny i za nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszta 80 bo nie czułam jakoś zaangażowania po za tym przy pierwszej IUI jej nie było bo była na urlopie wiec robił mi ją Zamora i tak sie złożyło że 2 też by nie wykonywała bo tez miała urlop więc w sumie nie było sensu już u niej być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ! Pomocy! Jak pewnie wiecie w piątek 01.02 czkała mnie histero zabiegowa w związku z polipem! Do wczoraj nie dostałam okresu, więc zrobiłam test. Wyszły mi 2 kreski. Dzisiaj zrobiłam betę (jutro będę miała wynik). Cieszę się ogromnie, ale jednocześnie strasznie się denerwuję. Moja gin jest na urlopie, a ja nawet nie wiem do kogo pójść! Na necie wyczytałam, że w przypadku ciaży z polipami czy mięsniakami jest duze ryzyko poronień i ogólnie wad płodu. Błagam pomóżcie. Chciałabym trafić już do lekarza pracującego w jakimś szpitalu. Rozważam wizytę u Marzeny Dębskiej z "Dębski Clinic", ale nikt tam nie odbiera. Liczę na Wasze wsparcie dziewczyny. Ściskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny my jesteśmy w domku i teraz czeka nas bardzo długi czas oczekiwania. Transfer robił dr Wojewódzki, bardzo fajny ciepły człowiek. Zobaczymy co będzie, ale liczymy na cud. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×