Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

hej! igrek dostałaś komórkę może ? na jakim jesteś etapie? dawno nie czytałam co się dzieje .z tego co pamiętam to twój sytuacja podobna jest do mojej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek Ja po transferach zawsze brałam urlop. Ale teraz dr W. dał mi L4 na 14 dni i kazał wypoczywac. Tylko to siedzenie w domu to dobija, cały czas szukam w sobie objawów ciąży, a to dopiero 2 dpt. Za pierwszym razem jak mi się udało to od razu wiedziałam że jestem w ciąży już w 6 dpt, bo mnie tak coś mocno zakłuło w okolicach podania zarodków i troche plamiłam na brązowo prze 2 dni i to była implantacja. w 8 dpt zrobiłam sikańca i wyszły 2 krechy. Dlatego teraz tak się wsłuchuję w swój brzuch chociaż wiem że to żle dla mnie bo się tylko nakręcam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza158 - jeszcze nie, bo histero miałam,. potem czekać na @ i teraz się przygotowuję, ale dawczynię mam mieć tylko i wyłącznie celowaną i monitoruje to dr L.A jak tam u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka1230 - ja postanowiłam wziąść urlop, bo mam dużo zaległego, a na L4 panny z sali mojej krzywo patrzą i komentują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek -a znaleźli coś podczas histeroskopia? ja byłam na liście, ale się nie doczekałam zaczęłam plamić 30 dnia .od najbliższego cyklu znowu wracam na główna listę Trzymam kciuki żeby ci się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza158 - miałam usunięte kilka maluteńkich polipków, ale dr Doniec nawet mi o nich by nie wspomniał, bo one były bez znaczenia, tak mówił.No i potwierdziło się po raz kolejny, że mam dwurożną macicę i poza tym będę miała zszywaną szyjkę czy coś takiego.Od razu jak zajdę w ciążę, bo mam niby skłonność do obniżania, więc jak na razie to tą macicą się martwię, że taka jest.Choć dr L mówił, że miała o trojaczki z takiej i że to nie jest problem. A u Was jaki jest problem, że z kd korzystacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krew pobrana niestety wynik dopiero jutro... zobaczymy... Natka1230 a u Ciebie jak samopoczucie??? Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja@ To już etap czekania na teścik masz za sobą. Szkoda że aż do jutra musisz czekac na wynik. Ale ja obstawiam że będzie wysoka beta, trzymam mocno kciuki. A ja mam nastrój huśtawkowy, raz na górze raz na dole. Wczoraj obstawiałam że się udało, dzisiaj już myślę że się nie udało. I tak pewno aż do testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - załozą ci taki szew jak ja miałam zakładany... alicj@ - trzymam kciuki && malwi - ile waza twoi chłopcy, my dzis bylismy na wizycie wazymy juz 5 kg:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julciaa tez coś pewnie koło tego , bo w zeszły czwartek ważyli 4700 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - a jak z pokarmem? karmisz naturalnie czy troszke dokarmiasz sztucznym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicj@ Ogromne graaaaaaatulacje, ale się cieszę :-)))) To taka nagroda od życia za tyle niepowodzeń Ale napisz trochę więcej szczegółów jak beta, czy miałas jakieś objawy. B.proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alicj@:gratulacje :) super wiadomość Natka: trzymam kciuki za Twoją betkę. odpoczywaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama siedzę i myślę jak to jest bo beta bardzo mała 8,4 :( no ale wg norm wskazuje na ciążę na 3-4 tydz. Z objawów nie mam żadnych, nic zupełnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Candy2203 Dzięki wielkie, odpoczywam aż do bólu :-)))))) Alicj@ Beta większa od 5 to ciąża i już. Pewno będziesz musiała zrobic powtórkę za dwa dni i sprawdzic jak przyrasta. A dzwoniłaś do Novum, może zwiekszą Ci dawkę progesteronu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka1230 bardzo potrzebuję dziś takich słów.... bardzo chce wierzyć że się udało :) do Novum dzwoniłam, kazali powtórzyć bete w sobote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alicja - głowka do góry moze była późno implantacja...na razie sie nie martw niczym i powtórz jutro bete koniecznie! trzymam kciuki za to zeby jutrzejsza była duzo wyższa&&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicj@ - a ile i jakie miałaś zarodki podane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicj@ nic się nie martw, coś mi się zdawało, że ktoś na tym forum miał też podobną betę i odnalazłam, że Michaline miała w 12 dpt betę około 7 i popatrz jaka piękna i zdrowa Mila jest z tej betki :) jeśli chcesz sobie sprawdzić to poczytaj od strony 243. wszystko będzie dpbrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
candy2203 - tak Michaline miała taką niską betę, ale po IUI, więc tam jeszcze dochodzi czas na zapłodnienie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja wielkie gratulacje będzie dobrze :) Julciaa karmię Maksa piersią, a Marcelka dokarmiam. A jak u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicj@ ja też jestem z Tobą myślami i trzymam kciuki za betkę,super że rośnie... Natka1230 za Twoją betkę taż kciuki mocno zaciśnięte Wszystkie Was gorąco pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witacje, Alicj@ napewno będzie dobrze trzyma cały czas kciuki&&& Natka teraz Twoja kolej podzielenia sie dobrą nowiną :) odpoczywaj i dbaj o siebie!!!! Dziewczyny trzymam kciuki za wszystkie luty będzie należal do WAS :) pozdrawiam Was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciuniu
Alicj@, gratulacje Ja w 11d po IUI miałam 6,71 a po dwoch dniach 27. Pewnie masz w jednostkach u/L a nie u/ml dlatego tak niskie wartosci.. Spoko,jest dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×