Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Gość Lenasz88
W Novum powiedzieli że niewielki... Ale na opisie usg w Luxmed napisał lekarz 1.9 cm czyli ok 2 cm... Miałam zalecenie leżeć i podnosić się tylko do łazienki... Ale nie lezalam plackiem. Codziennie pozwalalam sobie na jakieś wyjście... Poprostu oszczędny tryb życia...lezalam miej więcej pół dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do Mam bliźniaków, kiedy zaczęłyście czuć ruchy dzieci. Bo ja jestem w 15 tc i czuję jak narazie bulgotanie. Pozdr Monis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 84
Monis ja mam 14 tydzien jak bede miala jednego Bobasa ale te bulgotania tez mam, nie wiem kiedy moge sie spodziewac ruchow i skad bede wiedziala ze to To:). Lezysz dalej? Ja dzis pierwszy dzien wstalam ubralam sie. Na spacer nie pujde bo mieszkam na 4pietrze wiec schody raczej mi nie sprzyjaja ale mam wrazenie ze od lezenia mam mdlosci zreszta tak mniejwiecej co drugi dzien wymiotuje a myslalam ze ten etap jest za mna Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie wiem jak poznam ruchy, idę w czwartek do lekarza więc podpytam. Tak ja cały czas leżę, wstaję do łazienki, zrobić sobie jeść no i na wizyty . Ja też mieszkam na 4 ale na szczęście jest winda. No ale od lutego zamierzamy wrócić do twojej miejscowości, która jest oddalona od Warszaw ok 50 km. Trzeba zacząć oszczędzać na dzieci i może własne mieszkanie. Bo z tesciami nie idzie się dogadać w żadnej kwestii. Ale trzeba się przemeczyc jakiś czas dla naszej czwórki. Szkoda nam kasy na wynajem. Z dolegliwości to mam ten niesmak w ustach, kłucia, no i coraz gorzej mi się śpi bo kości mnie bolą. Może w końcu te krwiaki nam dadzą spokój i będziemy mogły wyjść od czasu do czasu na spacer. Pozdr Monis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc84
Monis a skad ty wiesz skad ja jestem?czy to przejezyczenie napisalas twojej miejscowosci....pewnie mialas na mysli swojej?ja mieszkam 45km od wawy Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dokładnie słownik mi źle podpowiedział. Chodziło mi o swoją, A Ty jeździsz do novum czy u.siebie masz lekarza? Pozdrawiam Monis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 84
nie jezdze tzn bylam tylko na 1wizycie po tescie. Mam swojego lekarza z ktorego narazie jestem zadowolona. nie musze placic za wizyte bo mam karte enelmed wiec to jest juz bardzo duzo. Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie ja jednak zdecydowałam się na opiekę w novum. No nic sporo nas to kosztuje ale może to nasze jedyne dzieci więc wolę być w dobrych rękach. Pozdr Monis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część Dziewczyny. Czy któras z Was miała problem z bakteriami E.coli i paleczkai okreznicy? Ją przygotowuje sie do kolejnego podejścia do IVF i kazali mi zrobić posiewy z szyjki macicy i pochwy i wczoraj odebralam wyniki. Jestem przerażona, w czerwcu też mi to robili i wszystko było Ok a teraz te bakterie wyszły w szyjce. We wrześniu miałam zabieg po obumarciu ciąży- myślicie że mogli mnie nimi zarazić? Wcześniej nigdy nie miałam nawet zapalenia pęcherza, a co dopiero dróg rodnych.. poradzcie coś bo strasznie sie denerwuje że to pokrzyzuje nasze plany IVF na grudzień, a wizytę u lekarza w Novum mam dopiero w piątek.. Renia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, niestety Renia... nie chcę Cię straszyć, ale po to robią badania, że jeśli wychodzą źle, to najpierw trzeba się wyleczyć. Jak będziesz miała szczęście to po 10-14 dniowej kuracji bakterie znikną... Przykro mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta, E jak u Was? U nas dziś sądny 35 dzień pt ;) Ale wiem, że będzie ok... traktuję to tylko jako formalność i miłe podglądnięcie maleństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) Muszę się Wam pochwalić, w końcu zrobiliśmy krok do przodu. W piątek mieliśmy wizytę w drugą w Novum no i rozpoczęliśmy stymulację, od soboty biorę 1,5 tabletki encortonu a wczoraj zrobiłam pierwszy zastrzyk z gonalu. miałam niesamowitego stracha że będzie bolało że coś zrobię nie tak a tu się okazało że to pikuś :) w sobotę kolejna wizyta, mam nadzieję że wszystko będzie w porządku. cały czas Was podczytywałam i tak zazdrościłam że już działacie i to z jakim skutkiem. pozdrawiam i trzymam kciuki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka. Lillalu, ja dopiero usg mam 13-go w piątek. Dziś zrobiłam wyniki z krwi, pewnie jutro rano bedą. Niestety mam taki głupi charakter, że wcale nie uważam, że wszystko będzie ok, strasznie się boję, że nie zobaczę serduszkek. Wam życzę niesamowitych, niezapomnianych pozytywnych wrażeń, czekam z niecierpliwością na dobre wieści. Buziaki. Anjaw - witaj, trzymam kciuki za stymulacje :-) Pozdrawiam E!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lillalu, pamiętasz może jaki mialas wynik bety w 24-25 dpt? Znajoma z laboratorium wstępnie powiedziała mi, że mam powyżej 10.000 i uważam, że to jest za malo? E!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anjaW - trzymamy kciuki! E! - żartujesz? Ja miałam 334... i doktor powiedział że wystarczająca.Mieści się w normach, więc jest ok... Natomiast progesteron dość wysoki bo coś ponad 100... Dziś mam nadzieję na betę >1000 ale najważniejsze żeby było serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie Lillalu miałaś wynik w innych jednostkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba coś z linkiem nie tak... wpisz w google normy bhcg. Zresztą na wynikach też są te normy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli mialas 33.400, sprawdzalam stopki innych dziewczyn mialy powyzej 20.000, dlatego wydaje mi sie, ze jest zbyt niska, na pewno wskazuje na ciążę pojedyncza. Pytałam Monis to pisala, ze miala ponad 79 tysiecy, normy dla 6 tyg.są od 1000 do 50.000 moim zdaniem za mało. Jak wezmę wynik do ręki to wówczas od razu zadzwonię do novum. E!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja już sama nie wiem... ostatniego wyniku nie miałam w ręku... w ogóle dr był małomówny... i byłam trochę zawiedziona ta wizytą. Myślałam, że zleci jakieś badania, powie cokolwiek... mimo, że wszystko wiem, a tu nic. Może dziś będzie bardziej wylewny. Ja rozumiem, że mają dużo pacjentów i każdemu trzeba pomóc... No i już zaczynam się chyba denerwować... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, i nie licz że przez telefon coś mądrego się dowiesz (chyba że ja trafiałam na takie "panie") Bo jak zadzwoniłam z wynikiem 50, 13 dpt to pani zapytała: "To wynik chyba pozytywny, tak?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie czy leki do stymulacji kupowałyście/kupujecie w aptece obok Novum czy gdzie indziej. tak się zastanawiam czy może w innym miejscu byłyby tańsze, pierwszą receptę wykupiłam u nich, z obawy że w moim mieście nie dostanę takich leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli będę rozmawiać to z lekarzem, ale bez usg niewiele mi powie. Kurcze jak ja wytrzymam jeszcze to 9 dni, chyba pójdę w międzyczasie do innego. Słabo beta przyrosła, chociaż mieści się w normie, to i tak jest niska :( Czekam na Twoje wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak masz >10000 to jest super, nie panikuj... Ta beta już teraz wolniej rośnie przecież... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam taką betę bo mam bliźniaki. Pozdr Monis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anjaw Leki przy Novum są chyba najtańsze, wiec smialo możęsz wykupić. Ja juz kiedyś przy pierwszej stymulacji zrobiłam wywiad w kilku aptekach i jednak oni mają najdaniej. a rozbierzność była dosyć spora..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj anja nie zauważyłam postu... Zdecydowanie przy novum... w innych, nawet w necie jest drożej i z dostępnością różnie a tam zawsze wszystko jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kede
Dziewczyny czy którąś może spotkała biegunka i wie czym można się poratować, żeby nie zaszkodzić Maluchowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julciaaa ja @ dostałam pod koniec września i to raczej nie jest @ tylko ciągłe plamienia mam z przerwami. Na dzień dzisiejszy wkładka jest jeszcze zabarwiona. Podobno tak może być, bo okres musi się rozkręcić. Chociaż ja mam strasznie nieregularne to cholera wie jak to będzie. Czytałam, że @ może nawet i po ponad roku przyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×