Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Gość Lenasz
Wiajcie. Na usg wszystko ok. Byłam u dr Grzybowskiego i na prawdę mogę go z czystym sumieniem polecić. Bobas ma prswie 7 cm. Jedt skręcony bo całe 20 min stał na głowie i podskkiwał. Nie dawał nic zmierzyć. Przeierność 1,4 mm. Ryzyko wyszło 1:20000 wiec małe. Aaa no i jestem bardziej dziewczynką niż chlopcem ale p. Doktor powiedział żeby jeszcze go nie chrzcic... Mąż zachwycony... Co myślicie o tym teście pappa? Wiecie może ile to kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc71
Ania mój obwód w pasie zwiększył się o 4 cm i przytyłam 3 kg , a jak to u Ciebie wygląda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc71
Lenasz- w Novum test pappa kosztuje 700,00 a w mojej miejscowosci 400,00 ale ja krew miałam na nfz z racji wieku . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc71
Lenasz- czyli zapłaciłam 200,00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 84
gosc 84-ja na ostatniej wizycie wazylam o 3kg wiecej. A pomiary to nie wiem.bo sie wczesniej nie mierzylam. Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 84
gosć71- poprzednia wypowiedz jest do Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tak miałam wizytę, wszystko jest ok z dzieciaczkami. Prawdopodobnie będzie parka :-) pozdr Monis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nareszcie dobre wiadomości :-) lenasz- gratuluję, monis - super, że dzieci zdrowe, że bedzie parka. Bardzo się cieszę, pozdrawiam gorąco. Ps. Lillalu, Aneta - brakuje mi Was, tęsknię, cały czas o Was myślę. E!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Kotek, jak tam po wizycie ? Ja miałam dziś , biorę gonapeptyl, gonal , menopur . Następna wizyta w sylwestra . Strasznie tym wszystkim denerwuje się czy wszystko pójdzie ok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenasz88
Ja mam 25 lat więc skierowania z nfz nie dostanę. Zastanawiam się czy robić tem test pappa... Mój mąż twierdzi że to strata kasy, że i tak nam to nic nie zmieni. Myślicie że jest sens jeśli usg wyszło ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 84
Lenasz88- ja testu tez nie zrobilam. Mam 29 lat. Mojego meza podejscie bylo takie samo jak i Twojego:). Ja nawet chcialam ztobic ale z tego co wiem te testy nie daja 100% pewnosci i wlasnie moja kolezanka zadala mi pytanie co to zmieni?jesli Usg wyszlo ok to chyba nie ma sie.czym martwic. Wydaje mi sie ze jesli by bylo cis nie tak to lekarz sam by zasugerowal. Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam LATO ja juz jestem po wlewach z ivig,wczoraj byłam na wizycie u doktor endometrium słabo rosnie wczoraj było 8,2 moze do czwartku podrośnie i transfer mam miec o14,a ty juz wiesz kiedy punkcja,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lato, kotek - trzymam kciuki :-) trzeba wierzyć, że rozpoczniecie rok pomyślnie :-) Anjaw- jak beta po transferze :-)? E!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - mam do oddania trochę leków: -menopur -cyclo 3 fort -orgametril -fraxiparine -clostylbegyt Zobaczę, co jeszcze.Jakby ktoś potrzebował--pisać. Odnośnie testu Pappa--ja bym nie robiła.To jest tylko prawdopodobieństwo.Ja zrobiła.Wyszło mi podwyższone ryzyko ( mam 33 lata ) i skierowanie na amniopunkcję.Nie zdecydowałam się.Niunia urodziła się zdrowa. Pozdrawiam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda13
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5797992 Dziewczyny, które miały in vitro z KD zapraszam na ten wątek, założyłam go, bo sama szukałam i szukam informacji, mam nadzieję, że posłużymy innym dzierwczynom, które mają tylko taką szansę na macierzyństwo. Mam nadzieję, że się przyłączycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) u mnie chyba super, aż boję się cieszyć 12dpt beta 381, 14dpt beta wyniosła 764 więc chyba nie jest źle, ale kolejne tygodnie to chyba będzie jeden wielki strach przeplatany radością i szczęściem. Kotek, Lato będzie dobrze musi być trzymam kciuki. Aneta, Lillalu, dandm nie wiem co mogę Wam napisać,strasznie przykro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anjaW - gratuluję🌼 i myśl pozytywnie to pomaga :) lato - sciskam Cie mocno i trzymam kciuki za wspaniałą hodowlę&&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc84
Gość71- Czujesz już ruchy? Mi się wydawało że czułam coś 15-16 tydzień a teraz cisza spokój aż się denerwuje. Moja mama mówi, że nie możliwe żebym już czuła ruchy. Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam IGREK gratuluje córci, niech rośnie i daje swoim rodzicom szczescia.szkoda ze mało sie odzywałas forum bez ciebie było troche opustoszałe,a odnośnie leków to jestem chetna na fraxiparine i orgametril,pozdrawiam i jeszcze raz gratuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek , dzięki ,że dzielisz się z lekami :) ja nie wiem jakie leki będę potrzebować na pewno fraxiperine . Bo jutro będę miała ostatnie zastrzyki z menopuru ,gonapeptylu i gonalu . Wszystko się okażę na jutrzejszej wizycie:) Fajnie , że do Nas odzywasz się :) Julciaa , Dziękuję Ci bardzo :) anjaW,gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotek , fajnie , że już jesteś tak blisko .To transfer będziesz miała 14 stycznia ? Ja prawdopodobnie punkcję będę miała w czwartek lub piątek jutro jak będę miała wizytę to wszystko będzie wiadomo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1975
LATO ja transfer bede miała w czwartek 2 o 14 godz moj mrozaczek sie juz odmraża nie mogłam sie dzisiaj dodzwonić czy wszystko ok spróbuje jutro ,trzymam kciki za twoja punkcje ,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotek , to masz transfer 2 stycznia tak ?Jeżeli tak to mocno będę trzymać kciuki :) o której godzinie masz ? Ja mam z kolei wizytę u dr L ,u mnie nie ciekawie hormony bardzo wysokie , a pęcherzyki pomału rosną i to mnie martwi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ja jestem z Novum ,rozpisałam się ,ale coś mi wcięło wiadomość. Napiszę jeszcze raz po krótce, Mamy po IVF córkę już ma prawie 5 lat, wtedy z przebojami ,sami wybraliśmy okrężną drogę, ze względu na brak kasy. Teraz też za namową dziewczyny z Novum wystartowaliśmy na refundację i póki co przebiliśmy się przez refundację, transfer odbył się 10 grudnia, a beta wyszła wysoka. Na razie nie cieszymy się ,tamtą ciążę miałam ciężką ,ale donoszoną. O tą ciążę też się boję chociażby ze względu na moje choroby. Dodam że mam niedrożny jeden jajowód ,drugi cienki i kręty ,a mężowi tak się popsuła armia, że podczas mojej punkcji musiał drugi raz zdać nasienie, bo za pierwszym razem nic nie wybrali. A jak i by za drugim razem nic nie wybrali to czekała by go jeszcze punkcja z najądrzy. Pozdrawiam Was wszystkie dziewczyny i wszystkim życzę wytrwałości w dążeniu do celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 84
Czesc, Wszystkiego co najlepsze w Nowym roku. Jestem w 18 tygodniu ciazy. Wydaje mi sie ze 15-16 tydzien czulam ruchy. Niektorzy mowia ze to niemozliwe ale mi sie wydaje ze to bylo To:). Teraz.juz dawno nie mualam takiego wrazenia ani "bulgotania" jak wczesniej i zaczynam sie martwic. Wizyte mam za dwa tygodnie i nie wiem czy nie pujsc zeby zrobic sobie dodatkowe USG. Napiszcie jak Wy macie badz mialyscie- czy we wczesnej ciazy czulyscie dziecko.caly.czas,codziennie? Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc71
gosc84- Mi się też wydawało dwa tygodnie temu że czuję ruchy ale teraz wiem że to złudzenie bo miałam je przez jeden dzien . Teraz czuję od trzech dni i to napewno są ruchy . Ania nie denerwuj się to jest moja druga ciąża więc wiem już że jak poczujesz się ruchy to będziesz je czuła codziennie . Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×