Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Mena Tak, dopiero później skojarzyłam co znaczy M27 :) Poznałam, bo Twoje teksty są zawsze takie ciepłe, nie nienarzucające się tylko takie fajne do czytania :) I mnie się oczy zeszkliły... Lato, Alicj@ myślę o Was i trzymam dalej kciuki za dzieciątka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mena - super napisałaś wszystko, naprawdę jestem pod wrazeniem, łza się w oku kreci jak się czyta... dzięki Twojemu wpisowi zroumiałam tez ze dobrze zrbilismy nikomu kompletnie nie mówiąc o IVF. Moja tesciowa jest bardzo wscibska i lubi plotkować wiec nie utrzymała by na pewnow tajemnicy tego a moja mama ma skłonnsc do miazdzycy wiec tez nawet nieświadomie mogłaby wygadać... wiemy tylko ja i mąz i wiem po Twoim wpisie ze tak pozostanie, bo tak jak napisałaś nie każdy jest godzien takiej informacji. A jak Ty się czujesz? jesteście już po usg prenatalnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde post się nie wyświetla.. Mena Tak, zgadłam. Twoje teksty są zawsze takie ciepłe, nie jakieś narzucające się, umiesz bardzo fajnie opisywać swoje uczucia :) I dopiero później kapnęłam się co znaczy M27 :) lato, Alicj@ trzymajcie się :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde post się nie wyświetla.. Mena Tak, zgadłam. Twoje teksty są zawsze takie ciepłe, nie jakieś narzucające się, umiesz bardzo fajnie opisywać swoje uczucia :) I dopiero później kapnęłam się co znaczy M27 :) lato, Alicj@ trzymajcie się :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mena Zgadłam, bo piszesz tak ciepło zawsze i bardzo fajnie wyrażasz swoje uczucia :) lato Alicj@ myślę o Was :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś szwankuje to forum... Mena Zgadłam, bo piszesz tak ciepło zawsze i fajnie wyrażasz swoje uczucia :) lato, Alicj@ przykro... jestem z Wami:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Michaline Super pomysl z tymi historiami kobiet, czytając wczoraj pierwszą historie lzy same cisną sie do oczu. Po każdym pytaniu i odpowiedzi zastanawiałam sie jak Ja sama bym odpowiedziała na te pytania....... Czekam na kolejne historie ;) igrek Jak się czujesz?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) mena - to był mój 3 transfer z kd . lena - dziękuję :) a jak tam u Ciebie idą sprawy ? Alicja strasznie mi przykro , cały czas trzymam kciuki za Ciebie i pozostałych starających się dziewczyn . :) Julciaaa - super to musi być widok bawiących się dzieci . Tylko pozazdrościć :) A jak tam teść Twój się czuję ? Buziaki dla całej rodzinki :) Michalina - Mila jest śliczna za każdym razem kiedy oglądam ją jest co raz ładniejsza . :) Fajnie , że założyłaś ten blog o Mili :) mena, karinka , ewuś , rene , monka , malwi , szczęśliwa mamo ,zuzia , Wszystkiego dobrego dla Waszych maluszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co znowu się dzieje z tą strona po co były te zmiany jak teraz wszystko się zacina ?!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mam 44 lata i chetnie pomoge zajsc w ciaże parom i pania mam 4 dzieci 3 synów i córke w szyscy zdrowi pozdrawiam i prosze o powazne oodpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 865drt
test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś jest nie tak z tą stroną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczątka nie wiem co jest z kafeterią? ale od czterech dni nie dochodza żadne posty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMaaajjjaaa
Czy ktoś miał monitoring cyklu u dr Wojewódzkiego?. Jak wygląda wizyta? Ile kosztuje monitoring cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beznadziejna jest teraz ta kafeteria dlaczego ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato pomyś o udaniu się do kliniki gdzie przed podaniem zarodka od kd robi się jego diagnostyke prenatalna (pgd). w Warszawie są przynajmniej dwie takie kliniki. nie chce ich rekalmowac na tym forum, ale szczególnie jedna przyklada duzą wage do tych badań. Może być tak, że brak zagnieżdzenia nie jest spowodowany po Twojej stronie, ale zarodek ma wady i w żadnej nawet 100% młodej i zdrowej kobiecie nie miałby szans na ciązę. Ja będe musiała prawdopodobnie skorzystac z kd i niestety wypisac się z novum poniewaz jak mi wiadomo (możesz jeszcze dopytać) nie robia takich badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato pomyś o udaniu się do kliniki gdzie przed podaniem zarodka od kd robi się jego diagnostyke prenatalna (pgd). w Warszawie są przynajmniej dwie takie kliniki. nie chce ich rekalmowac na tym forum, ale szczególnie jedna przyklada duzą wage do tych badań. Może być tak, że brak zagnieżdzenia nie jest spowodowany po Twojej stronie, ale zarodek ma wady i w żadnej nawet 100% młodej i zdrowej kobiecie nie miałby szans na ciązę. Ja będe musiała prawdopodobnie skorzystac z kd i niestety wypisac się z novum poniewaz jak mi wiadomo (możesz jeszcze dopytać) nie robia takich badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato pomyś o udaniu się do kliniki gdzie przed podaniem zarodka od kd robi się jego diagnostyke prenatalna (pgd). w Warszawie są przynajmniej dwie takie kliniki. nie chce ich rekalmowac na tym forum, ale szczególnie jedna przyklada duzą wage do tych badań. Może być tak, że brak zagnieżdzenia nie jest spowodowany po Twojej stronie, ale zarodek ma wady i w żadnej nawet 100% młodej i zdrowej kobiecie nie miałby szans na ciązę. Ja będe musiała prawdopodobnie skorzystac z kd i niestety wypisac się z novum poniewaz jak mi wiadomo (możesz jeszcze dopytać) nie robia takich badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kucze nie widać postów a potem huretm się wyswietlaja po kilku dniach zwłoki :( kicha straszna 😠 lato - u teścia wszystko dobrze, tzn sprawny już nigdy nie będzie do końca ale jest stabilizacja - przyjmuje leki i za rok mu 80tka stuknie wiec ładny już wiek :) michaline - czemu tak rzadko historie o IVF? czekam na nie z utęsknieniem :) natka - smutne ze serdunio przestało bic :( trzymaj się kochana i walcz dalej! igrek - hop hop jak się czujesz? cos w ogóle nasze cięzaróweczki się mało udzielają :( mena - napisz cos o fasolince swojej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka: cieszę się, że się odezwalas do nas. Współczuję Ci, to co Cię spotkało jest bardzo bolesne. Ciągle trzymam kciuki, walcz, bo wkońcu się uda i spełnią się Twoje marzenia. Michaline: pomysł z wywiadami jest super, tak jak julcia nie mogę doczekać się kolejnego :-) Mena: Ciebie to z całego serca podziwiam, jesteś silną kobietka i doskonałym przykładem na to, że walczyć trzeba bo warto. A jak się czujesz? Znacie już płeć? Alicj@, lato: mocno Wam kibicuje, trzymajcie się. Igrek jak się czujesz? Monka: jak Twoje córeczki? Pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato a wcześniej ile miałaś transferów? Chodziło mi o to ile w sumie razy już podchodziłaś? Julcia no tak to nie raz jest, że i ci najbliżsi zawodzą. Mnie rodzina męża zawiodła po całej lini. Gdybym mogła cofnąć czas nikt oprócz moich bliskich nie poznał by prawdy. Po tym jak siostra męża wystrzeliła przy obcych mi ludziach, że mam dziecko z próbówki teraz w głowę zachodzą czy kolejne też czy może cud się stał. No ale polak mądry po szkodzie. Dzisiaj jadę na wizytę. Mam nadzieję, że wszystko dobrze. Czuję się różnie. Od kilku tygodni mam częste bóle brzucha. Wymiotować zaczęłam o dziwo dopiero teraz. Twarz nadal do d... Karinko dzięki skarbie za ciepłe słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki Przez ostatnie 5 dni nie mogłam wejść tu na naszą stronę,to znaczy przez te dni widziałam ostatni wpis z 30 maja ze str 874,myślałam że nic się nie dzieje i nikt nic nie pisze a niedawno znowu zajżałam i proszę jesteście:) coś nie tak z tą kafeterią,nie wiem co się dzieje... lato76 dziękuję za pozdrowienia dla dzieciaczków,jak się czujesz i co postanowiliście dalej? mena27 może dziś dowiecie się jaka płeć,daj znać jak po wizycie igrek co tam u was słychaś,jak się czujecie? Alicj@ jest mi bardzo przykro,że musisz przechodzić kolejną porażkę,przytulam Cię mocno kochana. Natka1230 to smutne co napisałaś,trzymaj się niech bóg da Ci teraz dużo siły,wiem że jest ciężko... pozdrawiam Was wszystkie gorąco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Ja od 24.05 byłam w szpitalu.Dopiero wczoraj wyszłam.Jak rano aplikowałam sobie Lutkę,no to zobaczyłam trochę krwi,potem plamienie.Trochę trofoblast zaczął mi się odklejać.Leżałam 11 dni prawie plackiem.Nadal zresztą leżę.Strachu się najedliśmy bardzo.;/Z dzidziusiem jest dobrze.W piątek miał już ponad 18 mm.Przesunęłam wizytę u dr Z z tego czwartku na przyszły,bo nie chcę tak wcześnie kolejnego usg robić.Poza tym czuję się, jakby mnie walec przejechał.Nie mam na nic siły.W szpitalu jedzenie okropne.Poza tym wciąż nudności i wymioty,więc na nic nie miałam ochoty.Dopiero od wczoraj mi apetyt wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak wszystko naraz się wyświetliło ;) mena właśnie, właśnie wspomniałabyś coś o fasolince swojej :) igreczku dopiero się wszystko zaczyna, a potem dzidziuś i też różnie będzie :) Agniren co słychać? Reszta mamuś??? Buziaki Dziewczyny :*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki z dzidzią ok. Na razie wygląda jak kobietka ale pan dr mówi, że to za wcześnie więc czekamy. Przy córci się pomylił, więc na razie traktujemy to z przymrużeniem oka.Dla mnie nie ma to najmniejszego znaczenia. Aby zdrowe było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka, bardzo mi przykro... Bardzo... Mena, moze jednak Zosia :-) byłoby cudnie... Masz racje, zdrowie najważniejsze.. Igrek, dobrze, ze z dzidzia wszystko ok... Julciaa, Candy... Postanowiłam, ze te historie pojawiła sie co tydzien, zeby moc tez wrzucać posty z Mila ... Ja nie wrzucam postów codziennie, uważam ze to nudne na blogach..chce zeby czytelnicy czekali...a na Wasze historie czekają napewno.. Zdradzę tylko, ze we czwartek pojawi sie historia jednej z nas:-).... Ciekawe czy zagadniecie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka - strasznie mi przykro , że spotkał cię tak straszny i niesprawiedliwy ból jak utrata dziecka . Wiem kochana bo sama tego doświadczyłam i doskonale wiem jak to boli . Ale postaraj się pozbierać się i walcz dale . Życzę Ci dużo sił wytrwałości w tak nie lekkiej walce , wiesz mi kiedyś Nasze marzenie bycie mamusią się spełni . :) karinka -dziękuję :) Jak tam córeczka ? sylwia - co u Ciebie ? gość149838 - tak ja wiem , że w Novum nie robią pgd . Wiem , że jedna kliniki bardzo właśnie przykłada dużą wagę do tych badań . Ale po rozmowach z innymi dr to też nie daję dużej szansy , bo jak zbadają zarodek po kątem jego wad i td . Jest też duże ryzyko , czy przez te wszystkie badania zarodek nie został uszkodzony ? jak możesz napisz coś o sobie (na jakim etapie leczenia jesteś ) jak oczywiście możesz . Julciaaa - no to ładne 80 lat ......super . Bardzo dobrze , że nikomu nie mówiliście o IVF , bo są różne ludzie . Czasami te najbliżsi potrafią więcej zawieść , tak jak piszę mena . Popieram Ciebie , bo ja postępuję tak samo . Buziaki :) ewuś - no kochana walczę dalej nie poddaje się , choć nie ukrywam jest mi ciężko . A jak tam panienki ? mena -ja miałam 4 trasfery ze swoich i 3 z kd . Właśnie niema co martwić się co będzie , najważniejsze żeby był dzidziuś zdrowy . Michalina - fajna sprawa z tym blogiem , też czytałam wypowiedz m....od razu wiedziałam , że to jej wypowiedz łezka mi nie raz zakręciła się w oku .Pozdrawiam :) igrek - kurczę tak to jest , że ciągle musi człowiek przechodzić zmartwienia póki zostanie tym rodzicem . Mam nadzieje , że już wszystko u Ciebie będzie ok :) monka - jak tam dziewczynki ? Agniren - gdzie się podziewasz ? napisz co u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×