Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Agniren - jeśli uważasz i dobrze się z tym teraz czujesz, że się przepisałaś do innego lekarza...no to fajnie.;D Cieszę się i życzę Ci powodzenia na 1 wizycie już.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren - jak cofnę się troszkę na tym forum, to Ci potem podam strony, co ja o badaniach pisałam.;D Jak możecie oddajcie krew - zrobią Wam wtedy za darmo: -grupę krwi -HBsAg -przeciwciała na kiłę -HIV -przeciwciała HBc. Trzeba tylko potem o nie poprosić i powiedzieć, że o plany macierzyńskie chodzi...oni wtedy dają je w innej formie,dokładniejsze,bo i tam pisze, jaką metodą są niektóre z nich robione itd. Badanie nasienia my mieliśmy, ale kazała powtórzyć - wszystkie trzy testem MAR, ogólne i Chlamydię zrobiliśmy w Novum, bo u nas nie było gdzie.:/ Posiewy moje - z kanału szyjki macicy i ogólne...no to się zapisałam na wizytę do pierwszego lepszego lekarza ginekologa państwowo i około tygodnia na wizytę czekałam i zrobiłam...pytała po co,ale powiedziałam,że nigdy nie miałam robione i chcę sprawdzić,a poza tym leczę się w Warszawie i tam nie robią !!! hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren - wszystkie te na zakaźne właśnie choroby - czyli HIV, kiła, żółtaczka itd. ważne 6 m-cy. Hormony chyba trzeba często...iza - czy przed punkcją je robią lub / i przed transferem ??? Posiewy ważne 1 m-c. Kariotyp ja miałam zrobiony, od partnera nie wymagała.Mi się udało kiedyś na kasę...ważne całe życie.Robiłam w Krakowie. Np. hormon TSH, HBsAg można wysępić od lekarza ogólnego i mi się FSH czasami udaje od endokrynologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test Friberga,różyczka,toksoplazmoza,ant HBs prywatnie. Chlamydię mi kazała z krwi zrobić.Pisałam,że udało mi się wysępić przy okazji badań w szpitalu--musisz się cofnąć kilka stron.M.in. również...hiv,kiła,cytomegalia,HBc. Dużo tego--nawet nie liczę ani ile płacę za badania, za dojazdy, leki itd. Bo po co mi to w sumie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - ja uważam, że chyba dobrze robią badania, jak się krew oddaje--muszą......nie mogą dopuścić złej krwi. Ja z doświadczenia już wiem swojego, że tam gdzie ja robię też jest ok, bo czy dobry szpital, czy laboratorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - czy tą kwotę, którą podałaś, to jest już do transferu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - napisz tak dla mojej ciekawości tylko, jak się czułaś po histero ? Ja nie będę jej miała, ale tak tylko pytam. Na temat inseminacji się nie wypowiem w ogóle, bo nie miałam i mnie to nie dotyczy i już nie będzie raczej, ale czytam czytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren - a w jakim Ty jesteś wieku ? Ja w tym roku 32 latka już będę miała.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren - trzeba mieć nadzieję, wierzyć i nie poddawać się !! Bądź dobrej myśli.:)My się tu wszystkie wspieramy nawzajem.:P O to przecież chodzi...o pomoc !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to znaczy Julciaaa, że zapłodnienie plemnikiem o nieprawidłowej budowie zawsze jest ? Nie rozumiem.:/ Tak Julciaaa - można się zapisać na taką komóreczkę.:)Jak już jest,to dzwonią do Ciebie i informują Cię o tym i pytają, czy się zgadzasz.Czytałam tu na forum. Tylko partner musi wcześniej oddać nasienie i zamrozić, bo z zamrożonego się ją zapładnia--to już P dr nam mówiła ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - nie ma niestety takich zamrożonych samych komórek.Nie mamy jeszcze aż tak wysoko medycyny posuniętej jeszcze do przodu,by to było możliwe.:/Niestety!!Nie przetrwałyby chyba......tak jak plemniki kiedyś. Ja czytałam na stronie Novum opis chyba Lewandowskiego-jakiś wywiad, że pyta się par,które mają dużo komórek i wie,że ich nie wykorzystają wszystkich,czy by oddali!Dużo się godzi,bo wiedzą,co to znaczy pragnienie posiadania dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi mój dr z Lublina jeszcze kiedyś mówił telefonicznie,że już podobno we Włoszek zamrażają same komóreczki, ale chyba jeszcze to jest na etapie doświadczeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak-jest właśnie podobno lista oczekujących na nie ! Jedni czekają kilka miesięcy, inni nawet około 1,5 roku ! Nie wiem tego--czytałam na forum o dziewczynie...podam kiedyś stronę i pseudonim...3 czy 4 m-ce czekała, bo chcieli 2,a trafiała się 1 kilka razy i rezygnowali...bliźniaki miała !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - Ty to masz szczęście i to od wczoraj !! Hehe...może to będzie szczęśliwe takie Twoje zakręcenie w tym wszystkim...powodzenia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie śmieci to brak kasy.:P Komiczne !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MICHALINE - to dobrze, że masz dobry wynik AMH.:P Brawo.:D Mój jest niestety kiepski...pamiętacie--to tak długo na ten wynik czekałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaa, Miałam trzy zastrzyki co drugi dzień od pierwszego dc.. Widać, za mało. Cześć hormonów robię w medicover, cześć w novum, bo w medicoverże za dużo latania po skierowanie. Jutro rano mam posiew, cutologiei ńiektore hormony za darmo. Hmm, tez raz nie dałam kartki lekarzowi:) bo nie wiedziałam, ze tak trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MICHALINE - a Ty też bierzesz Clo ? I napisz mi, co było widać w jajnikach w tym cyklu przed podaniem 1 leku.;D Miałaś usg wtedy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek, a jaki masz wynik? I co to znaczy kiepski? I czy można go jakoś poprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Julciaaa - badania hormonów są około 2 - krotnie droższe niż gdzieś indziej, więc szkoda kasy, bo są baaardzo popularne i prawie w każdym robią.;D ja np. za FSH płacę 21 zł., Estradiol 22 zł., a w Novum chyba z 50 zł.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miałam usg ale tak - biorę clo. Teraz trzeba będzie zwiększyć dawkę tych zastrzyków. W pon mam kolejne usg , więc mogę zapytać ale nie wi em o co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano widzisz Julciaaa jakie zakręcenie - ja w szpitalu musiałam prosić Panią z sekretariatu, by mi ilość dni pobytu wpisała, bo nie było i jakbym nie zauważyła,to byłoby nieważne.:/A do Krakowa mam 200 km !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - a o tym daniu kartki mi Pani w recepcji powiedziała.;D Ja mam AMH < 0,17 ng / ml przy normie od 1,4.:/ Wynik więc kiepski ! Liczyłam się z tym.:(Bo mam wysokie FSH--ostatnio 20 i coś tam. A FSH powyżej 12 świadczy o obniżonej rezerwie jajnikowej...czyli menopauza !! Niezłe-co dziewczyny ?? W wieku 30 lat mi się zaczęło coś około, a wiem, że mają dziewczyny, co po niecałe 20 lat mają i jeszcze dobrze współżycia nie zaczęły niektóre, a tu taka klapa...porażka po prostu.:(Ja ryczałam jak bóbr, jak wyniki odebrałam pierwsze takie wysokie ok. 2 lat temu i byłam już po długiej rozmowie telefonicznej z moim ówczesnym lekarzem.:-(Opiłam się wtedy wieczorem pamiętam... I jak jest takie FSH, to AMH też może wyjść złe.:/To jest jakiś marker,który mówi,ile kobiecie czasu zostało,by mogła matką zostać. Nie wiem,czy się da go poprawić. Wiem,że na obniżenie FSH zioła podobno działają...piję sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - a te zastrzyki no to też na wzrost pęcherzyków ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam tu na forum, że dziewczyny rodziły przy AMH 0,1. To tylko liczby i codziennie mogą być inne. A Ty jaki masz ten wynik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek, Zastrzyki tez były na zwiększenie pecherzykow. Ja owulke mam i bez wspomagania ale zawsze 1 pecherzyk.. Mój wynik to 3,1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to masz b. dobre.:P Moje gratulacje.;D Ja bym takie chciała mieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MICHALINE - a w którym jesteś d. c. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - w histeroskopi najorsze jest dochodzenie po zastrzyku usypiajacym bo tak to nic sie nie pamieta... brzuch potem boli jak na @ troche i osłabionym sie jest. Zle napisalm o tym plamniku chodizlo mi o to ze zawsze jest ryzyko zaplodnienia plemnikiem trefnym...generalnie selekcja powinna sie tam w srodku dokonac i te o zlej budowie nawet do komorki powinny nie dojsc... a jesli juz dojda to nie powinny zaplodnic bo sa za slabe lub maja zla budowe ale czasem zdarza sie inaczej i wtedy nastepuje zaplodnienie ale organizm roni ciaze jako naturalna selekcje micheline - ja bralam 1 tab clo przez 5 dni i 4 zasztryki brevelle i urosły mi 2 pecherzyki ale chyba pekł jeden, i to w dodtaku ten mniejszy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×