Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Iza1978 Witam, jeśli chodzi o badania, to nie musisz ich robić w novum, oni w zasadzie wszystkie badania uznają, niewiele upierają się robić u siebie. A do kriotransferu zbyt wiele tych badan robić nie trzeba, większość jest ważna jakieś pół roku. Ja 4 miesiące po poronieniu podchodząc po mroziaki, w novum byłam tylko raz na usg sprawdzić, czy jest pęcherzyk i wziąć receptę na ovitrelle, wyniki podawałam telefonicznie, pęknięcie pęcherzyka sprawdziłam u swojego ginekologa "domowego" i tylko zadzwoniłam, że już pękł a oni rozmrozili moje komórki i następnego dnia zadzwonili w jakim są stanie i podali termin transferu. A jeśli chodzi o prezent dla "młodych", to jeśli oficjalnie mówią o ciąży to może kup im monitor oddechu do łóżeczka dziecka, super sprawa, ja taki mam i zasypiam spokojnie, bo gdyby mój synek przestał w nocy oddychać, to zaraz włączy się alarm. Pozdrawiam i trzymam kciuki za powodzenie transferu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, myśle, ze Twój pomysł na prezent idealny.. Napewno przyszli rodzice bedą czuć sie bezpieczniej.. :-) A o to w końcu chodzi! Pozdrawiam wszystkie dziewczyny:-) kurcze, szybko ten weekend zlecial :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato76
izka - To już w marcu ? Ja przed swoim szlubem też wszystkim powiedziała że wolę kase . Ale i tak dostałam kupę prezntów . Ale niektórzy naprzykład chą prezenty . Tak że róznie to bywa . Szkoda mi tej WHiTNEJ, ale poczęści sama sobie winna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato76
izka - Napisz co dr Obuchowska jutro powie . Spokojnej nocki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato76
Julcaaa - najakim jesteś etapie ? bo jakoś nic o sobie nie piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poniedziałeczek;) Dzieki za pomysły odnośnie prezentu. Dzisiaj Igrek wychodzi ze szpitala. Mam nadzieje ze sie czuje dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniren- idziesz dzis do lekarza? daj znać co i jak robisz badanie z krwi? Trzymam za Was kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plan jest taki: ogarnąć się i spokojnie wyjechać o 11 do Poznania. Zrobie najpierw powtórne bhcg, czy rośnie. I z wynikami do mojej Pani doktor. Mam nadzieję, że nie jest na nartach i mnie przyjmie, bo ma zawsze dużo pacjentów. Wezmę ze sobą ipada, to napiszę o wynikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obuchowska dzisiaj ma konsultacje o 17-17:40. O 9 musze zadzwonic do konsultanta. Malutki stresik jak to zawsze przed rozmową z lekarzem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren słuchaj a moze isc jak najszybciej do szpitala i wtedy bedziesz miala pewność nie powinni ci na położniczym lub na ginekologi robic problemu a pożniej dla pewności do swojej Pani doktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ostateczności jak nie załapię się na wizytę to pojadę gdziekolwiek, gdzie mają dobre usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa umowilam sie na konsultacje do dr O. :))) // boje sie ale sie ciesze poł na pól.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, kochana, nie ma się czego bać :-) Głowa do góry.. Agniren, trzymam kciuki za Twój mały cud w brzuszku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie boje ale sie troszke juz stresuje ale z usmiechem na twarzy:) to tylko rozmowa przez telefon, prawda?! noze mi powiedziec ze mam przyjechac albo i poczekac do nastepnego cylku nic wiecej. zaraz po rozmowie napisze co i jak. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do prezentu to mam tez taki pomysł zeby kupic mosiężny kompas z zegarem w szkatułce z dedykacja ze szkielkami swarowskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, pewnie, że to tylko rozmowa przez telefon ale rozumiem, że mały stresik Ci towarzyszy.. Mi dziś minął 5 dzień po IUI i wiecie co, nic.. czuje się tak jakby nic mnie to nie dotyczyło.. martwie się, bo czekam na wynik wycinków z żołądka mojej mamy.. Niestety jest podejrzenie raka i mam ogromnego stresa, dlatego teraz nie jestem za bardzo skoncentrowana na wynikach IUI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MICHALINE-rozumiem Cie ale nie ma co sie denerwowac nie możesz teraz sie stresować. Wiem łatwo sie to mówi ale zawsze...Z mamą bedzie wszystko ok. zobaczysz. musi byc i bedzie ok. Trzymam kciuki za Ciebie i Twoją mamę. Jak bedziesz chciała na ten temat porozmawiac to pisz. Bedzie Ci latwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczęta:) widzę że dziś czekamy na dwie ważne wieści...od igrek może już dziś się odezwie do nas i powie jak się czuje i jak jaj ogólne samopoczucie po szpitalu. a druga od Agniren co tam u niej dzieje się po tym serduszkiem...będę zaglądać:) iza1978 widzę że jest malutki stresik ale taki pozytywny:) to dobrze, zobaczysz pani dr.wszystko ci wytłumaczy... zajmij się czymś żeby tak nie myśleć może upiecz ciasto:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was, Mam pytanie do Was dziewczyny. Od trzech dni swędzi mnie skóra (wszędzie) może orientujecie się czemu tak się dzieje. Ostatnio jem dużo owoców, bo mnie strasznie do nich ciągnie. Może to od nich? W sobotę jadę na usg, zapytam się lekarza, ale może Wy coś wiecie na ten temat??? igrek i Agniren trzymam kciuki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza - trzymam kciuki za pomyslna konsultację ;)&&&& karinko - a co to za owoce konkretnie??? to wyglada na uczulenie wiesz... jesli np jesz mandarynki lub pomarańcze to one sa bardzo pryskane i trzeba sparzac skórke przezd zjedzeniem, to samo dotyczy winogron teraz w zime to najlepiej rodzime jabłka jeśc i banany jeszcze są w miare bezpieczne pozostałe owoce z tropików to sama chemia raczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myślałam żeby smarować skórę oliwką, bo mam strasznie suchą, chociaż nie przepadam, bo się lepi, ale trzeba zacząć, bo rozstępy murowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Iza ❤️ wyników jeszcze nie ma, może jutro.. Karina, spróbuj używać masła z Body Shop, świetnie nawilża i przy tym pięknie pachnie, są rózne zapachy. Ja jestem zachwycoba marakają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karinko - jesli chodzi o smarowanie ciała róznymi balsamami to najpepiej zacząć jak najwczesniej i uzywac produktów przeznaczonych dla kobiet w cizy bo one maja odpowiednio dobrany skład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj bhcg wynosi 67 000 bylam na usg, ale okazalo sie takie dosyc stare i nie bylo widac serduszka. Dzidziama 18,5 mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Agniren.. Baaardzo mocno się cieszę i gratuluję Ci Fajnie, widzisz a myślałaś, że naturalnie się nie da a yu taka niespodzianka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki michaline. Za tydzien wiecOrem mam juz normalna wizyte u swojej dr. Z nowoczesnym usg, to juz bede wiedziala czy ciaza jest zywa. Na razie mam przyjmowac luteine i oczywiscie kwas foliowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×