Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

micheline - Ty na razie kombinuj z IUI, uda sie ja w to wierze... na razie bym nie robiła punkcji bo to za duze koszty... na razie póki jest owulka to trzeba działac, zreszta mi lekarka powiedziała ze ciązy ze słabszego jajowodu tez nie wyklucza, po prostu jest miejsza szansa ale nie znaczy ze zerowa ;) igrek - jak sie czujesz? ale mnie dzis głowa boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa- chyba jest zmaina ciśnienia.Pogoda jest jaka jest a my ja zaraz odczuwamy. Ja jestem dzis cały dzien senna.Mimo ze słonko z oknem świeci.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam to wszystko odnośnie NAPROTECHNOLOGII i wydaje mi sie ze nie ma sensu zmieniac lekarza czy tez kliniki. Jestesmy przeciez w najepszej W Polsce klinice bezpłodności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz igrek na razie to jest wielki strach. Jak tylko zaboli mnie brzuch to się martwię (chociaż to normalne). Mam takie idiotyczne wrażenie, że powinnam tylko leżeć :0 Boję się jeszcze cieszyć. Czytałam, że jak już widać bicie serca to 99% ciąż kończy się dobrze. Więc tak naprawdę czekam i mam nadzieję, że za tydzień zobaczę serduszko. Tak się o to boję, że o tej ciąży wie tylko mąż. Ostatnio to byłam w takiej euforii, że obdzwoniłam wszystkich. Później prosiłam męża, żeby zadzwonił do wszystkich powiedział co się stało i poprosił o nie oddzwanianie do mnie i nie pisanie smsow w stylu "jak się czujesz". Teraz poczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam wszystko na temat NAPROTECHNOLOGIA i uważam ze nie ma sensu zmieniac kliniki.Jestesmy w najlepszej w Polsce klinice i chyba wiedza co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - miło się czyta takie rzeczy.;D To jest wielkie szczęście...powtarzam się !! Mój partner też jest bardzo dobry dla mnie.;)Wiem,że też to przeżywa,chociaż nie pokazuje ego tak jak ja.Bo ja na zewnątrz wszystko-płaczę,mówię,a On często milczy.Wiem,że i dla Niego jest to trudne.Też jest chyba romantykiem,bo pisze wiersze...może teraz coraz mniej,ale zawsze na jakieś okazje pisał,a nie ściągał z neta.Zawsze pamięta-o urodzinach,imieninach itd....nawet gdybym ja zapomniała.Dzisiejszy dzień chociażby jest tego przykładem. U mnie niestety napro nie zadziała,bo jajowody mi odpadły.:/ Julciaaa - a pytasz, jak się czuję ! A źle...bo jak w sumie się można czuć z takimi i aż tyloma problemami ? To czekanie jest frustrujące.:/Boję się,aby znowu coś nowego nie wyszło.Może już wystarczy tych złych wiadomości - no nie ? Nigdy nie miałam żalu do Boga o to wszystko, nie pytałam " dlaczego akurat ja ".Nie ośmieliłabym się.I nigdy w Niego nie zwątpiłam.Wierzę w Niego przede wszystkim,że jednak tam na mojej drodze jest miejsce na dziecko,które sama urodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi sie z kompem stało i 2 razy prawie to samo napisałam .sorki Agniren- widze ze masz takie same podejscie co ja. U mnie poza mezem i wami nie wie kiedy bede jechala po mrozaczki. jak bede w bezpiecznym 4 miesiacu nie powiem. nie chce sluchac po raz kolejny a przykro mi itd. Masz racje. Duzo odpoczywaj nie dzwigaj poczytaj dobra książkę a czas szybko zleci i za tydzien zobaczysz serducho swojego maluszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren - Ty jesteś w ciąży i masz wrażenie, że powinnaś leżeć.A ja czekam na transfer i też mam takie wrażenie i boję się,że jak będę chodzić,to coś w środku odpukać znowu mi się uszkodzi.To jakiś obłęd chyba ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr Jakubczyk mi ostatnio na wizycie powiedziała, że jak minie 8 tydzień ciąży, no to Oni mogą już wtedy odetchnąć z ulgą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek- kochana Ty nasza. Plakac mi sie chce bo wiem co przezywasz. Zawsze sobie zadaje pytanie dlaczego ja, dlaczego taka jedna kobieta,ktora nota bene znam nie wie z kim zaszła w ciaze urodzila i oddała do bogatych ludzi za 15tys. dobrze ze z jednej strony oddała to malenstwo zrzekla sie wszystkich praw ale zadaje sobie pytanie jak tak można. chyba ona serca nie ma. My cierpimy a inne ida na dyske i nie wiedza z kim robia to gdzies pod plotem i zachodza w ciaze . GDZIE TU SPRAWIEDLIWOŚĆ. Gdzie jest w tym momencie nas Bog.. Boze ja wierze w ciebie ale pytam sie DLACZEGO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - życie jest tylko drogą, którą my ludzie mamy przejść do lepszego świata.;D Każdy ma w nim swój krzyż, który dźwiga.Jedni mają łatwiejszy, inni ciężki.:/ Wierzę również w to, że można sobie wiele rzeczy wymodlić u Boga,że na tam górze nie jest wszystko to całe nasze życie sztywno zapisane i że nie można czegoś w nim zmienić.Mamy wolną wolę i wybieramy,którą drogą pójdziemy,co chcemy a czego nie.Te niepowodzenia, to jest ten nasz krzyż,a przecież tak jak Chrystus go dźwigamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie włączyłam tvn24.pl posłuchajcie moje drogie Panie:) Amerykanie z Włocławka odświeżyli hit sprzed pół wieku Z MIŁOŚCI DO KOBIET I KLUBU. ANWIL NA WALENTYNKI http://www.tvn24.pl/0,1734826,0,1,amerykanie-z-wloclawka-odswiezyli-hit-sprzed-pol-wieku,wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bóg wystawia ludzi na próbę, dając Im jakiś krzyż.Naszą próbą wobec wiary widać, że jest to, co teraz przeżywamy.Wierzę w to,że jak w Niego nie zwątpimy i będziemy się do Niego modlić, to On pozwoli nam spełnić to nasze marzenie.Ja się za Was wszystkie modlę codziennie.Dziękuję zawsze Bogu na to,co danego dnia się przydarzyło dobrego w związku z każdą sprawą i proszę dalej o to,czego tak najbardziej w świecie pragnę.Bo nie sztuką jest tylko o coś prosić,a codziennie mamy za co Mu dziękować,a chociażby za to,że się rano obudziliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek- zgadzam sie z Toba w 100% . Pan Bog wybiera ludzi tych co maja jeszcz do zrobienai na tym świecie tych dobrych. Pamiętam jak zapytalkam sie księdza o siostre zakonna. Byla jak anioł. a on mi powiedzial tylko tyle PAN BÓG WYBIERA NA SWOICH LUDZI LUDZI PIEKNYCH I CZYSTYCH Z PIEKNA DUSZA I DLATEGO SIOSTRA JEST Z NAMI JEST Z BOGIEM. to takie piękne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - ja nie raz miałam na przykład indywidualne spowiedzi u księży i często o coś się Ich pytałam, więc raz mi powiedział jeden z Nich, że czasami Bóg po to daje nam jakiś ciężki krzyż ( trudne sytuacje nawet bez wyjścia ), byśmy z nich wyszli zwycięsko i byśmy jeszcze bardziej Boga kochali. Nie sztuką jest zwracać się do Niego tylko wtedy, gdy się ma problem, idąc za powodzeniem " jak trwoga to do Boga ". Wtedy już najczęściej zazwyczaj jest już za późno na jakiekolwiek zmiany.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - cieszę się, że Ci się podoba.:)Również ta dziewczyna ma piękny głos.;D To tak może taki temat troszeczkę,aby się oderwać od tego, co przeżywamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOWIEDZIALAM SIE NIE DAWNO ZE MOJA CIOCIA TEZ MIALA PORONIENIA I TO NIE SAMOISTNE TYLKO MIALA ZABIEG A PO NIM URODZIŁA JESZCZE 2 DZIECI TAKZE JEST NADZIEJA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś może pomyśleć po tych słowach, że pisze jakaś fanatyczka religijna.Nie !!! Ja nikomu nigdy nie narzucam wiary, bo się tego nie da.Albo ktoś wierzy albo nie i nie ma nic pośrodku.Czasami tylko słowami próbuję ludzi nakierunkować.Po moim partnerze widzę,że chyba bardziej wierzy niż jak zaczęliśmy się spotykać. http://www.youtube.com/watch?v=ioihgYYFDWs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz reszta dziwczyn poczyta nas i sie wkurzy ze jestesmy takie melancholijne:) czasem i taka rozmowa jest potrzebna. mi jest milo i cieplutko na serduchu . dzieki Igrek za rozmowe.:) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, to nie Monka wyjeżdża 23 tylko ja :-) zaczyna nam się wszystko mieszać :-) Monce dziś mija 14 dzien po IUI, a mnie dziś mija 6, więc na betę zdecydowanie za wcześnie .. ja bete będę robiła przed wyjazdem, jakoś we wtorek w przyszłym tygodniu, czyli będzie to 13 d po IUI... Julciaaa, dziękuję i marzy mi się abyśmy w końcu zaczęły przekazywać sobie dobre wieści, tak jak uczyniła to Agniren :-) Igrek, Kochana, nie smuć się, ja rozume=iem, że czujesz żal i smutek ale uwierz mi, że on niebawem zamieni się w radość.. na szczęście masz plan i to jest ważne. Ja przez ostatni rok nie miałam planu, teraz tak i widzę różnicę w sampoczuciu.. Kochana, wszystko będzie dobrze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - Nadzieja umiera wraz ze śmiercią człowieka dopiero !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - proszę bardzo ! Zawsze do usług.:)Mi też taka rozmowa pomaga.;P Teraz chcę zwolnić tempo...ostatnio przez 3 miesiące miałam aż 3 różne prace, teraz 2 mi zostało, więc lepiej dla mnie.:-) Jadę na godzinę 15.00 do dentystki swojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MICHALINE- a bo to wszystko przez te nasze pseudonimy jakbysmy nie mogły miec normalnych imion . Przepraszam za pomyłke Ale wiadomo o co mi chodziło. :) Monka 26 ma robic sobie krew a Ty tez ale nie jeszcze dzis tylko tak jak mowisz w przyszłym tygodniu. Za pomyłke przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MICHALINE - dzięki Kochana za te słowa.;)Cały czas mam nadzieję,że będzie już teraz tylko lepiej.;D Będę trzymała kciuki za Ciebie.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×